"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Příbuzná ombudsmanky Šabatové podporuje potlačování práv žen, je to děvka řekl Apač Konvička

Autor: ParlamentniListy.cz | Publikováno: 4.11.2016 | Rubrika: Co píší jinde
Ilustrace

 

 

Martin Konvička se vrací ke včerejšímu soudnímu jednání v kauze somálské dívky, která opustila českou střední zdravotnickou školu poté, co jí bylo ve výuce znemožněno nosit muslimský šátek. Dívka žaluje ředitelku školy, žádá omluvu a odškodné 60 tisíc korun. V případu na sebe upoutala pozornost i politička Monika Horáková ze Strany zelených, kterou Konvička označil za „děvku“. Teď vysvětluje, proč to udělal.

„Pozoruji poměrně zajímavý fenomén, týkající se té zašátkované ‚zelené političky‘ od včerejšího soudu se ŠÁTEČNICEMI ZE ZDRÁVKY. Média s chutí naskočila na polovulgární výraz, jímž jsem tu nebožačku označil. A na fb se vyrojili trollové (ale i netrollové), nadšení, že mají zase Konvičku – sprosťáka. Ujíždějí si na tom, že označením té Uhlovic snachy za ‚děvku‘ ukazuji ‚neúctu‘ k ženám. Bavím se ... protože zde úplně uniká, PROČ jsem ji takto označil,“ napsal Konvička na sociální síti Facebook.

Jen pro připomenutí, Monika Horáková dorazila k soudní síni v šátku a čelila tlaku skupiny občanů, kteří ji vyzývali, aby „neprovokovala“ a šátek si sundala. Horáková, která je v příbuzenském vztahu s ombudsmankou Annou Šabatovou, odmítala šátek sundat a hájila se, že žijeme v Evropě, kde lidé mohou nosit na hlavě, co chtějí. Lidé stojící kolem Horákové se političky ptali, zda mají podobnou svobodu i ženy v Íránu, které jsou nuceny nosit muslimský šátek na hlavě, ať se jim to líbí nebo ne. A právě na tento problém naráží i Konvička.

„Hájení ‚práva na šátek‘ ze strany rozmazlených zápaďanek PLIVE DO TVÁŘÍ těm milionům muslimských žen, které šátek nosit nechtějí, ale musejí. Fakt si víc vážím arabské nebo somálské disidentky než nafrněné zelené aktivistky, která nechápe nic,“ popsal Konvička jádro problému.

Tato žena by si prý měla vybrat, jestli chce zůstat političkou. Pak musí čelit tvrdému tlaku, který to s sebou nese. Pokud na to Horáková není připravena, měla by se podle Konvičky z politiky stáhnout.

„Dotyčná se pokládá za političku. Co si různí politici, počínaje prezidentem republiky a konče posledním starostou, musejí vyslechnout, všichni tušíme. Dotyčná si musí vybrat – buď bude opečovávanou křehkou květinkou ve stylu porcelánových panenek, ale pak ať nekecá do politiky, nebo ať do politiky kecá, ale pak se nesmí divit,“ zakončil Konvička.

Martin Konvička je vysokoškolský pedagog, bývalý šéf Bloku proti islámu a autor knihy Sex, drogy a islám ...

Také doporučujeme:

Přímý svědek snahy neziskovek a ombudsmanky Šabatové šikanovat českou ředitelku střední školy, která se vzepřela islámské nadřazenosti a agresivitě!

Obrana Vídně při obléhání Turky 1683

Eurabia - Mýtus nebo realita budoucnosti?

 


Klíčová slova: multikulturalismus  | Česká republika  | islamizace
2221 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Poslanec SPD a zkušený ex-diplomat Kobza analyzuje krizi kolem útoků na saúdskoarabskou rafineriíDnešní Londýn - dav v černém zahalených muslimek oslavuje multikulturalismusNěmecka vláda utratila zhruba 125 milionu korun, aby zaměstnala dva syrské uprchlíky ... Muslimové ve Skotsku usiluji zákeřný způsobem o zrušeni zákazu ženské obřízkyMiliardový byznys s ilegální imigrací a uprchlíky. Reportáž italské TV ukazuje pravdu o migraci

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupuje

euPortal.cz

Kauza brutálně zavražděného saúdského opozičního novináře Džamála Chášukdžího, jasně ukazuje dvojí metr a pokrytectví sluníčkářů a západních velmocíPodívejte se na toho odporného dobytka. Agresivní migrant v Itálii surově napadl dívku a ženu

FreeGlobe.cz

Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)Špiclovali Židi Trumpa a nasadili na něj odposlechy?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Krutá nemoc Karel Gotta. Pražská kavárna a ubožáci na FB si mohou opět do mistra kopnoutJako republika jsme Koněva prohráli

ParlamentniListy.cz

Redaktor a kameraman ČT útočili na premiéra na výstavě, otrávení lidé jim nadávali. Svědectví, co se dělo po skončení kauzy Čapí hnízdoKlimatolog Václav Cílek dělá jasno: Nemluvte pouze o klimatické změně. Jsou prognózy, které v roce 2050 počítají s ochlazením
Články autora
Průzkum
Volte s Němci! V Německu začínají 1. září volby do zemských parlamentů-sněmů. Obávaným looserem je merkelovská CDU a favoritem protiimigrační AfD. Koho byste volili Vy?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď