"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Příbuzná ombudsmanky Šabatové podporuje potlačování práv žen, je to děvka řekl Apač Konvička

Autor: ParlamentniListy.cz | Publikováno: 4.11.2016 | Rubrika: Co píší jinde
Ilustrace

 

 

Martin Konvička se vrací ke včerejšímu soudnímu jednání v kauze somálské dívky, která opustila českou střední zdravotnickou školu poté, co jí bylo ve výuce znemožněno nosit muslimský šátek. Dívka žaluje ředitelku školy, žádá omluvu a odškodné 60 tisíc korun. V případu na sebe upoutala pozornost i politička Monika Horáková ze Strany zelených, kterou Konvička označil za „děvku“. Teď vysvětluje, proč to udělal.

„Pozoruji poměrně zajímavý fenomén, týkající se té zašátkované ‚zelené političky‘ od včerejšího soudu se ŠÁTEČNICEMI ZE ZDRÁVKY. Média s chutí naskočila na polovulgární výraz, jímž jsem tu nebožačku označil. A na fb se vyrojili trollové (ale i netrollové), nadšení, že mají zase Konvičku – sprosťáka. Ujíždějí si na tom, že označením té Uhlovic snachy za ‚děvku‘ ukazuji ‚neúctu‘ k ženám. Bavím se ... protože zde úplně uniká, PROČ jsem ji takto označil,“ napsal Konvička na sociální síti Facebook.

Jen pro připomenutí, Monika Horáková dorazila k soudní síni v šátku a čelila tlaku skupiny občanů, kteří ji vyzývali, aby „neprovokovala“ a šátek si sundala. Horáková, která je v příbuzenském vztahu s ombudsmankou Annou Šabatovou, odmítala šátek sundat a hájila se, že žijeme v Evropě, kde lidé mohou nosit na hlavě, co chtějí. Lidé stojící kolem Horákové se političky ptali, zda mají podobnou svobodu i ženy v Íránu, které jsou nuceny nosit muslimský šátek na hlavě, ať se jim to líbí nebo ne. A právě na tento problém naráží i Konvička.

„Hájení ‚práva na šátek‘ ze strany rozmazlených zápaďanek PLIVE DO TVÁŘÍ těm milionům muslimských žen, které šátek nosit nechtějí, ale musejí. Fakt si víc vážím arabské nebo somálské disidentky než nafrněné zelené aktivistky, která nechápe nic,“ popsal Konvička jádro problému.

Tato žena by si prý měla vybrat, jestli chce zůstat političkou. Pak musí čelit tvrdému tlaku, který to s sebou nese. Pokud na to Horáková není připravena, měla by se podle Konvičky z politiky stáhnout.

„Dotyčná se pokládá za političku. Co si různí politici, počínaje prezidentem republiky a konče posledním starostou, musejí vyslechnout, všichni tušíme. Dotyčná si musí vybrat – buď bude opečovávanou křehkou květinkou ve stylu porcelánových panenek, ale pak ať nekecá do politiky, nebo ať do politiky kecá, ale pak se nesmí divit,“ zakončil Konvička.

Martin Konvička je vysokoškolský pedagog, bývalý šéf Bloku proti islámu a autor knihy Sex, drogy a islám ...

Také doporučujeme:

Přímý svědek snahy neziskovek a ombudsmanky Šabatové šikanovat českou ředitelku střední školy, která se vzepřela islámské nadřazenosti a agresivitě!

Obrana Vídně při obléhání Turky 1683

Eurabia - Mýtus nebo realita budoucnosti?

 


Klíčová slova: multikulturalismus  | Česká republika  | islamizace
2704 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Rakousko chce proti imigrantům nasadit dronyProč americká vláda chrání saudskoarabskou rozvědku, když vyšetřovatele potvrdili její odpovědnost za 11 září?Španělsko, Itálie, Malta, Německo a Maďarsko odmítli sankce namířené proti TureckuFrancie vyhlásila válku! Islámistům v zemiZa brutální vraždu učitele jsou zodpovědní francouzští muslimové a bojovníci proti islamofobií

ePortal.cz

Pokud diskreditace kohokoli, kdo bezvýhradně nesouhlasí s rozhodnutími Prymuly, Hamáčka či Babiše, měla být cílem celé policejní akce, pak se nelze vyhnout spekulacím o vyprovokování střetů policiíMylná tolerance obřích dluhů

euPortal.cz

25 procent autorů vyžadovaných při zkouškách z literatury by mělo být černých, požadují v BritániiPutin označil rozhodnutí kancléřky Angely Merkel přijmout do Německa více než milion uprchlíků převážně z válkou rozervané Sýrie za „kardinální chybu“

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na východní frontě chaos. Obávám se, že v letošním roce musíme počítat jen s těmi nejhoršími scénáři. Na Východě, na Západě, i u nás domaNepodmíněný příjem? – Cesta do pekel

ParlamentniListy.cz

Debil Babiš. Nora Fridrichová promluvila. Takto si představuje „veřejný zájem“VIDEO Klausovi povolily ve sněmovně nervy po výstupu Pirátky: Jako z Marsu. Můžete jít domů a zabalit se do igelitu
Články autora
Průzkum
U imigrantské kriminality pachatele radši zatajovat? V případě ubití francouzského řidiče MHD imigranty média striktně neuvádí, že šlo o imigranty. Váš názor?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď