"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Ano, muslimové jsou pro nás také lidé, drahá sluníčka!

Autor: Martin Kavka | Publikováno: 31.10.2016 | Rubrika: Glosy
Ilustrace

Někdy se bavím, když čtu, že ti co odmítají muslimy, odmítají evropské hodnoty, humanismus a nechtějí pomoci lidem v nouzi. Ne, tak to opravdu není.

Nevím, zda se ti, co obhajují imigraci muslimů do Evropy, někdy opravdu zamysleli, proč mnozí tuto imigraci odmítají. To, přeci není proto, že by odmítali pomoc lidem. Není to proto, že by nenáviděli muslimy, jak se mnozí snaží podsouvat. Není to proto, že by odmítali tyto lidí kvůli barvě jejich pleti. Je to proto, co ti lidé přináší a tím je islám.

Islám, který není jen náboženský systém, který může fungovat vedle ostatních náboženských systému. Není to jen filozofický pohled na svět, který je možné korigovat a upravovat na základě poznaní, ať vědeckého anebo filozofického. Islám je hlavně politický systém podřízený Alláhovi, tedy bohu, kterého muslimové uctívají na základě toho, co jim řekl Mohamed. Je to politický systém vytvořený nejen na základě Koránu, ale také chování a činů Mohameda.

Vím, že ti, co obhajují imigraci muslimů do Evropy, neradi slyší srovnání islámu s nacismem anebo komunismem. Ale to srovnání je nasnadě.

Kdysi jsem viděl film z padesátých let minulého století, kde jsou vojáci na politickém školení a politruk (politický pracovník v armádě) jim dává školení z Marxismu-Leninismu a školení zakončí slovy „A teď si soudruzi řekněte, jak by se dnes zachoval soudruh Lenin!?“

Pro muslimy je podstatný a nezpochybnitelný Korán, pro komunisty to byly knihy Marxe, Lenina a Engelse. No a komunističtí velikáni nemohli vše předvídat, tak vývoj objasnili další soudruzi, jako v těch padesátých letech to byl soudruh Stalin a po jeho smrti na sjezdu komunistů v Moskvě, kde se ukázalo, co byl soudruh Stalin zač, tak Moskevské politbyro. Muslimům vše co Korán neobsahuje a co v něm není předvídáno, i když podle muslimů je v Koránu vše, tak je zde Sunna, sbírka výroků Mohameda, která muslimům ukazuje, jak by se asi choval Mohamed a co by asi dělal a tím pádem, co mají dělat i oni.

Soudruha Stalina a později Moskevské politbyro nahrazuje Sunna. Podobnost čistě náhodná. Jenomže není. Každý totalitní systém určuje mantinely. Nejen pro své příznivce, ale hlavně pro ty, kteří příznivci nejsou. Pro totalitní systém nejsou nebezpeční ti, kteří jsou věrní, ale ti co pochybují a co nejsou systému naklonění. Proto jak u komunistů, tak u nacistů máme více zákonů jak potírat odpůrce a jak s nimi zacházet, aby bylo možné vybudovat ideální stát, než zákonů, které jsou prospěšné všem. A stejně tomu je u islámu. Jak Korán, tak Sunna jsou více o vztahu k těm, co nevěří anebo pochybují o islámu, než o těch, kteří následují proroka Mohameda.

Často se srovnává odchod našich lidí do zahraničí po roce 1948 a pak po roce 1968 a jak byla těmto lidem nabídnuta pomoc. Nepopírám to. Kanada v roce 1968 otevřela hranice pro všechny občany Československa, kteří odešli z okupované země. Tito lidé se stali: Kanaďané, Američané, Australané, Němci, Rakušané.

Co by však představitelé těch zemí říkali, kdyby tito naší občané v jejich zemích začali zakládat komunistické revoluční buňky, vyžadovaly si komunistický způsob života a hodnotili tyto země z pohledu Kominterny?

Asi by tyto imigranty vraceli rychle zpět do komunistických zemí. Protože, proč by pomáhali lidem, kteří utíkají z komunismu a komunismus jím nesou. Proč tedy proboha utíkali?

A stejnou otázku si kladou ti, kteří odmítají imigraci muslimů.

Převzato z blogu autora martinkavka.blog.idnes.cz

Také doporučujeme:

Klíčová slova: islám
2079 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Uprchlíci již obohacují Německo. V Hessensku již oženili a vdali 125 děti ...Proud uprchlíku/imigrantů z Řecka přes Balkán směrem k nám zesiluje! Poděkujte Němcům a EU, kteří vyzývají k nebránění migraciNeziskovky v Německu zuří. Odmítají, aby byli uprchlíci vyšetřování kvůli věku. 40 % uprchlíků lže o tom, že jsou dětiBičování mužů a žen za nemanželský sex v Indonésií. Brzy i v Evropě? Francouzský stát podporuje islamizaci formou propagace muslimské kultury ...

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupuje

euPortal.cz

Václav Havel omilostnil v roce 1990 pedofilního vraha Jaroslava Oplíštila a ten poté odnesl z nemocnice Na Bulovce sedmiměsíční holčičku Barborku, kterou pedofilně zneužil a zavraždil. Nyní je na svoboděŘízená invaze pokračuje: Už nejde o Syřany, stěhuje se sem Afrika. Elity chtějí sebevraždu Evropy. Nový mechanismus přerozdělování

FreeGlobe.cz

Němečtí vědci tvrdí, že lidské rasy neexistují. Vede je k tomu věda nebo náboženství politické korektnosti?Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Krutá nemoc Karel Gotta. Pražská kavárna a ubožáci na FB si mohou opět do mistra kopnoutJako republika jsme Koněva prohráli

ParlamentniListy.cz

Mám blbou zprávu... Babiš zúčtoval s kritiky a „napráskal“ Piráta. Nepotěší příznivce Zemana„Západ se bál našich výrobků.“ Herec, kterému budou nadávat, o 30 letech po sametu. A o jiných hercích
Články autora
Průzkum
Má mít Okamura konkurenci? Souhlasíte s názorem sociologa Petra Hampla, že by Okamurovi prospěla konkurence na politické scéně?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď