"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Migranti: invaze falešných uprchlíků pokračuje, jsou to vesměs Afričané. Barbaři opět pochodují na Řím!

Autor: Monika Pilloni | Publikováno: 26.10.2016 | Rubrika: Analýzy
Ilustrace

Nová vlna imigrantů v Itálii v posledních 3 dnech: 12 tisíc migrantů bylo zachráněno u Sicílie a více než 4.000 imigrantů bude vyloženo z lodí, které je přepravují z pobřeží severní Afriky. Je nejvyšší čas na lidové povstání.

Díky nárůstu přistání lodí s imigranty v těchto posledních dnech, očekáváme, že se rok 2016 stane v tomto ohledu rekordním: doposud přijelo v tomto roce 153.450 imigrantů, což je ve skutečnosti o 10% více než ve stejném období v loňském roce a více než 1.300 lidí ve stejném období v roce 2014, který byl nakonec se 170 tisíci imigranty rokem s nejvyšším počtem příjezdů. A čísla jsou ještě působivější, pokud se připočítají navíc 4.300 zachránění, kteří se dosud nedotkli země.


V posledních třech dnech bylo zachráněno v Sicilském kanálu (Canale di Sicilia) přibližně 12.000 lidí. Alarmující imigrantská vlna směřuje k překročení dosavadního ročního rekordu (170 tisíc v roce 2014). Na hostitelský systém je neustále vyvíjen tlak těmito novými přistáními: k dnešnímu dni je 167 tisíc cizinců ubytováných v různých hostitelských centrech ( hotely, byty, kasárna aj. ...).
Mezi regiony je na první pozici region Lombardia (13%, ve výši 22 tisíc osob), následuje Sicilia, Piemonte, Lazio, Veneto a Campania, to vše s 8% (asi 13.000 ubytováni pro každého).


Mezi deklarovanými národnostmi jsou na předních místech občané těchto zemí: Nigeria (20%), následuje Eritrea (12%), Guinea (7%) a Gambia (6%). Výrazný jei fenomén nezletilých bez doprovodu, tento rok je jich zatím více než 20 tisíc (12 tisíc jich bylo za celý rok 2015).

Nová vlna 3.300 nelegálních imigrantů určených pro Sicílii. Navíc byla odkloněna do města Palermo loď Siem Pilot, s více než 1.000 imigranty, původně určených do Cagliari na Sardýnii.. Krajské úřední orgány na Sardinii dali jasně najevo národní koordinaci příjmového odboru, že na ostrově už není místo. Již při nedávném vylodění byly potíže při hledání místa pro asi 1.200 afričanů, kteří připluli na palubě stejné lodi.


Kromě toho, ostatní přistání mezi neděli 23. a pondělkem 24. října: v Augustě (v Syrakusách na Sicílii), přivezla loď Tanker Okyroe asi 800 přistěhovalců, zatímco do přístavu Catania připlula loď Enterprise s 625 imigranty. Do Messiny doplouvá také loď Werra s 840 migranty, zatímco Beckett je na cestě do Augusty. V Neapoli bylo uskutečněno další přistání a to lodě Gregoretti s 466 nelegálními přistěhovalci. V sobotu 22. října přistála v přístavu Vibo Marina loď asociace Lékařů bez hranic s 414 přistěhovalci na palubě, a to především ze subsaharské oblasti, z nichž 340 jsou muži.

AKTUALIZACE :
Loď Dattilo nabrala na palubu 434 takzvaných "migrantů", plavidlo Iuventa jich přepravilo 278 a loď Rio Segura shromáždilo 117 lidí před libyjským pobřežím.Loď Aquarius, která již naložila 520 nelegálních imigrantů určených do města Taranto, čeká na nový nášup.


Tanker Okyroe přivezl do Augusty 758 lidí; plavidlo Siem Pilot, přivezl do Palerma 1117 imigrantů. Loď Dignity I je v přístavu Trapani s 552 migranty ; na lodi Werra 857 nelegálních přistěhovalců v přístavu ve městě Messina; Loď Corsi s 358 v Crotone; loď Beckett s 650 dalšími migranty v přístavu města Pozzallo, podle odhadů je to celkem asi 4.292 imigrantů.


Santa Maria di Leuca: 120 nelegálních přistěhovalců připlulo na dvou stěžňové plachetnici, poblíž Punta Meliso, na otevřeném moři Capo di Leuca ( tzv.v podpadku naproti Albánii). Skoro všichni jsou pákistánské národnosti !

Převzato z blogu autorky pilloni.blog.idnes.cz

Také doporučujeme:

 

Zdroje:

ansa.it

ilpopulista.it

ilpopulista.it

Ilustrační obrázek

 

Klíčová slova: multikulturalismus  | imigrace  | přistěhovalectví  | džihád  | Itálie
5134 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Islám live
Sledujte nás na Youtube
Články autora
Průzkum
Má EU diktátorské tendence? Po politkorektní snaze Evropské komise o vytěsnění Vánoc, ji papež upozornil na fašistické, komunistické a vůbec diktátorské tendence. Má EU diktátorské tendence?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Český obránce Vídně proti Turkům roku 1683