"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Sobotka: "Občané Třetí říše" už jsou i v Rakousku!

Autor: -bj- | Publikováno: 26.10.2016 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Německá říše de jure nezanikla a fakticky tu má stále více oddaných občanů“, kteří její zákony ctí více než ty německé nebo rakouské. To je odpověď rozšiřujících se řad německých a rakouských občanů na národně anihilační imigrační politiku svých vlád.
 
Po skandálním odhalení v Německu, že jsou početní stoupenci hnutí „Občanů Německé říše i mezi policisty, přiznal v pondělí i rakouský ministr vnitra Wolfgang Sobotka, že kontrarozvědka Spolkový úřad na ochranu Ústavy a boje proti terorizmu je na stopě nejméně 750 „Říšským občanům“ v Rakousku, včetně policistům. A tisíce dalších Rakušanů jsou nebo byli s hnutím Říšských občanů v kontaktu. Šílená multikulturní politika žene občany ke kořenům své národní svébytnosti a zejména historickým momentům národního vzepětí.
 
Sobotka spolu se  svým vládním kolegou pro spravedlnost Brandstetterem nyní hodlají vrátit do života kdysi historický trestní paragraf „Osnování a účast na protistátním spolčení“. Teď je jen otázkou, zda bude aplikován proti bouřícím se občanům, nebo vposledku proti ex-vládním proponentům imigrace a multikulturalizmu.
 
Také doporučujeme:
Zdroj:
 

Klíčová slova: Rakousko
3047 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Islám live
Sledujte nás na Youtube
Články autora
Průzkum
Kdo bude příp. vinen za rozpoutání války kolem Ukrajiny? Rusko požaduje zastavení rozšiřování NATO. Británie a USA stupňují své výhrůžky a v rámci NATO vysílá zbraně a kontingenty k ruským hranicím. Ukrajina se dovolává pomoci proti "arcinepříteli" Rusku. EU je ve vleku USA a Brtánie. Kdo bude příp. vinen za rozpoutání války kolem Ukrajiny (jak se to teď najednou překrucuje u 2. sv.války)?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Český obránce Vídně proti Turkům roku 1683