"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Muslimští imigranti unášejí a znásilňují dánské dívky, ale media o tom nesmí informovat!

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 17.10.2016 | Rubrika: Glosy
Ilustrace

Dánsko čelí vlně únosů dánských dívek muslimskými imigranty, kteří je pak zneužívají. Psal o tom například dánský večerní tisk Ekstrabladet. Článek se jmenoval  Trend kommet til Danmark: Indvandrere kidnapper danske piger til sex, ale již ho nenajdete na webu novin, pouze vyhledávač google.cz pořád registruje, že článek tam původně byl. 
 
Na článek mne upozornil kamarád z Dánska včera večer, ale dnes po 22 hodinách od jeho zveřejnění, jej již nenajdete na webu deníku. Vítejte v 21. století, kdy je nařízená cenzura medií a nesmí se občané varovat před násilím a kriminalitou (nejen) muslimských imigrantů ….
 
Podobné případy hromadných znásilnění a únosu nemuslimských dívek se odehrávají i v Anglií a úplně stejně se o tom mlčelo a mlčí, aby náhodou neměli Angličané islamofobní projevy a názory. Není to poprvé co jsem se setkal s odstraněním článku z webu evropského deníku, protože multikulturním cenzorům přišel islamofobní či rasistický a nařídili jeho odstranění ...
 
Vítejte v 21. století, kdy v Evropě řádí cenzura medií a občané nemají možnost se dovědět pravdu a chránit své děti! Jens e děsím toho, kdy se toto podaří naším českým multikulturalistům prosadit i zde u nás ...
 
 
Již nedostupný článek
Záznam vyhledavače o existenci článku
 
 
 

Klíčová slova: multikulturalismus  | politická korektnost  | imigrace  | přistěhovalectví  | Dánsko
5787 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Záleží Bruselu na životech Východoevropanů? EU mentoruje východní země zatímco k západním je benevolentnější. Záleží podle Vás Bruselu na životech Východoevropanů?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď