"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Dánské úřady předhodily naše děti imigrantům jako lovnou zvěř. Gymnazisté nechtějí do tříd s imigranty!

Autor: -bj- | Publikováno: 14.9.2016 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Možná si multikulturní hujeři představovali, že takový dnešní uvědomělý gymnazista bude celý žhavý dostat se do třídy, kde většina spolužáků mezi sebou mluví neevropskými jazyky, a o nemuslimské Evropě nemají valné mínění. No - v reálném světě tomu přirozeně tak není.
 
Tak zpátky na zem. Gymnázium v dánském imigrantském Aarhusu hodilo ňákou inkluzi s imigranty přes palubu, a zřídilo ze sedmi prvních tříd čtyři čistě imigrantské, a tři  - aby multikulturní vlk nažral a tuzemská koza zůstalá jakž takž celá – takové, aby v nich imigranti ale neměli většinu. Důvod je prostý: tuzemští dánští studenti nechtějí chodit do tříd, kde převládají imigranti, a zatím ani nemusí, takže radši dojíždějí jinam (vč. dětí proimigrantských politiků!). A s nimi posléze i učitelé, a milé gymnázium může pak fungovat leda tak jako madrasa.
 
Také doporučujeme:
 
A nejen to. Multikulturní organizace SOS Rasismus gymnáziu předhazuje, že to je rasistické. A dobře jim tak, ať jim to daj sežrat, když ten mulťák je tak fajn. Nepřátelé Západu se mohou jen pobaveně usmívat, čekat a brousit si zuby. Jiná konspirační teorie má zas imigranty za vynález KGB. Každopádně začíná být veřejně tušeno a psáno, že imigranti, budou koncem dosavadního Německa, Dánska i celé Evropy.
 
Zdroje:
 
 
 

Klíčová slova: multikulturalismus  | imigrace  | přistěhovalectví  | Dánsko
3957 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Měla by se ČR vymezit vůči uprchlickému islámizmu? Francouzská vláda vyhlásila boj proti islamistickému separatizmu, Rakousko proti politickému islámu. Měla by se do této linie sšikovat i ČR?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď