"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Muslimský primátor Londýna zavádí muslimskou inkvizici a ctnostný život

Autor: -bj- | Publikováno: 6.9.2016 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Tak pokud anglosaský fenomén půl tisícletí dominoval světu a byl ze své londýnské bašty kýženým etalonem pro vyspělou civilizovanou společnost, věci se mění.
 
První muslimský primátor Londýna Sadik Khan zavádí svého druhu muslimskou inkvizici, která má jít po projevech islámofobie a nenávisti ve společnosti  a na internetových webech. Na „názorovou policii“, jak jeho nový projekt označují původní britští občané, chce Chán pro začátek vydělit cca dva miliony liber. Pozorovatelé dále poukazují na stále těsnější a nepokrytější sepětí levice s islámskými sdruženími, a uprostraňování politického prostoru levicovými stranami islámu.
 
Po „xenofobních a rasistických projevech“ na Facebooku, Twitteru a dalších sociálních sítích má pást ve spolupráci se státními orgány rovněž iniciativa Tell Mama. A dále by se neřestní Londýňané měli opět navrátit k ctnostnému životu – v metru už na reklamních plakátech obnaženější ženy neuvidíte.
 
 
Zdroje:
 

Klíčová slova: multikulturalismus  | islamizace  | Velká Británie  | pronásledování
3675 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Podpořili byste výstavbu plotu proti imigrantům? Výstavba plotu proti imigrantům má v Polsku jednoznačnou podporu občanů. Podpořili byste takový plot i vy?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď