"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Kauza Konvička? Jenom zástěrka pro skutečné problémy

Autor: Martin Kavka | Publikováno: 31.8.2016 | Rubrika: Glosy
Ilustrace

Osobně mohu říci, že mi to vystoupení připadlo trapné a k ničemu. Divím se, že Martinovi Konvičkovi nedošlo, že to bude nejen použito proti němu, ale také, že ublíží mnoha lidem, kteří poukazují na nebezpečí islamizace Evropy.
 
Jak se říká, tonoucí se stébla chytá a tam máme plnou Evropu psychicky nemocných útočníků, kteří sice útočí ve jménu Islámu, a vykřikují Alláhu Akbar, ale jsou psychicky nemocní, tak to není možné spojovat s islámem. Viz poslední dva případy, jeden ze Štrasburku, kde muslim napadl Žida a z Bruselu, kde muslimka napadla cestující v autobuse. Došlo to tak daleko, že si stačí přečíst diskuse na německých anebo britských diskuzích pod podobnými články a člověk zjistí, že psychické onemocnění už je všem k smíchu a je to synonymum muslimské útoky, které má zakrýt skutečnou podstatu věci.
 
Německo z hrůzou zjišťuje, že vlastně neví, zda Turci v Německu žijící jsou loajální Německu anebo současnému Turecku, které obrátilo kormidlo do sedmého století k Mohamedovi. Ukazuje se, že v utečeneckých táborech se nachází falešné pasy pro bojovníky ISIS, kteří se snaží dostat do Evropy. Ukazuje, že ti inženýři a doktoři, kteří v loňském roce doputovali do Německa, jsou negramotní a ty desítky tisíc nezletilců ve Švédsku jsou dospělí muži.

A pak se objeví Konvička se svým cirkusem

Skutečné problémy jsou stranou. Konvička je ten problém. Podle expertů může Konvička ukázat cestu islámským radikálům. Prostě Konvička a burkiny jsou spásou z nebe pro některá naše média. Jenomže to podstatné uniklo. Martin Konvička sice nedomyslel svoje show, ale ukázal, že i my jsme součástí Evropy a to co se dnes děje v Německu a Francii, může být brzy u nás. Dva „magoři“ už ukázali, že ani naše země, kde žiji „mírumilovní“ muslimové není imunní. Jeden na Kladně, druhý u Máchova jezera. A že u nás existují tendence k islámskému „radikalismu“ ukazují nejen videa z českých mešit, ale i dokument nazvaný „Já muslim“.
 
Můžeme se panu Konvičkovi smát, můžeme si myslet cokoliv o jeho vystoupení. Pravda je však taková, že už to není kde, ale kdy.
 
Obavám se, že pak to zase bude tichý chlapec, kterého skoro nikdo neznal, jako ten co chtěl odejít k ISIS, ale měl tu smůlu, že byl zadržen blízko syrských hranic, kam se dle své sestry jen chtěl podívat. Prostě dle jejich slov nedochůdče. Jenomže tyhle „nedochůdčata, která neměla respekt okolí, mají na svědomí od září 2001 již několik tisíc lidských životů.
 
Možná by bylo lépe nazývat věci pravými jmény. Jako to udělal, byť nešťastně, Martin Konvička. Jinak můžeme dopadnout jako vesnice, která shořela jen proto, že do druhé vesnice doběhl pro pomoc člen cirkusu v oděvu klauna. Nikdo mu nevěřil a všichni se mu smáli, protože to brali jako součást představení a reklamu na návštěvu cirkusu.
 
Zapomíná se, že ti mrtví, oběti islámského teroru, se již tomu smát nemohou a mnozí, stejně jako ti, co dnes odsuzují Martina Konvičku, by dříve vše brali jako něco, co se jich netýká.
 
A když se jich to dotklo, tak už bylo pozdě lkát.........je to náš anebo už Islámský stát?
 
 

Klíčová slova: Česká republika  | islamizace
2528 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Dienstbier: Česko dokáže přijmout až 15 tisíc uprchlíků. Může je aktivně oslovovat v zemích, odkud přicházejíKadyrov : Macron podněcuje k terorizmu !Arméni zveřejnili svědectví syrského islamity o výcviku teroristů v TureckuZa podřezaného francouzského učitele před švédským parlamentem "pietně" spálen Korán Erdogan: "S muslimy v Evropě je zacházeno jako se židy v r. 1939!"

ePortal.cz

Motivace některých dnes hodně slyšitelných kovidových alarmistů je velmi sporná, ne-li rovnou cynicky sobeckáKoronavirus v přímém přenosu

euPortal.cz

Stigma ‚bílého privilegia‘ a ‚toxické maskulinity‘ poškozuje kluky z bílé pracující třídyProsím, pomozte

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na východní frontě chaos. Obávám se, že v letošním roce musíme počítat jen s těmi nejhoršími scénáři. Na Východě, na Západě, i u nás domaNepodmíněný příjem? – Cesta do pekel

ParlamentniListy.cz

„Nelegální noční srazy pejskařů. Dobře, že jim vláda zatla tipec!“ I toto zní ze Sněmovny„Ráno jsem ten virus vysra*a a už jsem dobrá," odzbrojila nakažená babička lékaře a odjela na kole pro vnoučata
Články autora
Průzkum
U imigrantské kriminality pachatele radši zatajovat? V případě ubití francouzského řidiče MHD imigranty média striktně neuvádí, že šlo o imigranty. Váš názor?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď