"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Již v roce 2011 opěvoval černý raper znásilňováni a vraždění bílých žen ve Švédsku

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 11.8.2016 | Rubrika: Video
Ilustrace

Překvapuje Vás vlna znásilnění a vzrůstající násilí ze strany neevropských přistěhovalců, tdy nejen muslimů, po celé Evropě? Tak to jste hodně zaspali, protože již v roce 2011 ve Švédsku zpíval jeden přistěhovalec v rapové písni, že přistěhovalci ovládnou Švédsko, povraždí všechny bělochy a budou znásilňovat bíle ženy a vše ve jménu islámu …
 
Na tuto přistěhovaleckou píseň plnou černého rasismu upozornil v roce 2011 reportér Roger Sahlström a samozřejmě jsem si všiml, že všechny oficiální media tento případ ignorovala nebo v nejlepším bagatelizovala. 
 
Video bylo původně zveřejněno na youtube.com v kanálu uživatele ikasaify2, který je nejspíše i zpěvákem písně. Jak jsem dále dopátral, tak web downtrend.com informuje, že autor vide je přistěhovalec z Afriky. 
 
Naše media a společnost je znepokojená údajným střetem islámu s Evropou, ale zdá se , že nejsme svědky jednoho střetu, ale více střetu najednou. Střetu náboženského (islám proti křesťanství) i střetu etnického, černoši proti Evropanům, Arabové proti Židům apod.
 
Také jsme psali:
 
Video švédského rapu s anglickými titulky
 
 
Zdroje:
 
Lukáš Lhoťan 
Je bývalý muslim a autor knih Islám a islamismus v České republice a Arménsky holocaust. Od roku 1998 do roku 2010 spolupracovník předsedy českých muslimů Muneeba Hasana Alrawiho, do roku 2012 člen Muslimské obce v Brně, absolvent poutě do Mekky, vzdělávacích kurzů o islámu saúdskoarabské World Assembly of Muslim Youth, absolvent studijního pobytu v USA The International Visitor Leadership Program (2010). V současné době vede nakladatelství se zaměřením na problematiku islámu.
 
Doporučujeme:
 
 
 
 

 

Klíčová slova: multikulturalismus  | islamizace  | imigrace  | přistěhovalectví  | Švédsko  | válka
3196 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je? Otestujte si svůj dez/informační čuch, resp. předpojatost: Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď