"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

ZAČNOU SE EVROPANŮM NYNÍ KONEČNĚ OTEVÍRAT OČI ? Vraždění ve Francií je součást islámské invaze do Evropy !

Autor: Martin Janeček | Publikováno: 6.8.2016 | Rubrika: Analýzy
Ilustrace

Kruté zavraždění šestaosmdesátiletého kněze ve francouzském městě Saint-Etienne-de-Rouvray, 26. července 2016, teroristy, hlásícími se k tak zvanému Islámskému státu, snad donutí otevřít oči i ty, kteří je stále chtějí mít zavřené. Jak to prý dělají pštrosové, aby neviděli šelmu, které už nemohou uniknout.

Lidových Novinách, tradičně křesťansko-demokratickém deníku, jsem ale četl 27. října komentáře, které mě nutí si říci, že jsem stále přílišným optimistou.

Už jenom výběr slov. Tak pan Milan Rokos tam píše na první stránce: „Devatenáctiletý Francouz Adel Kermiche se totiž loni pokusil odejít do Sýrie.“ Zuřivý, nenávistný nepřítel Francie a Evropy, která je pro něj stále příliš křesťanská, přeci nemůže a nesmí být označován jako Francouz – i když francouzští Mnichované mu udělili francouzské občanství !

Ve stejném čísle, Lidové Noviny uveřejnily dlouhý rozhovor s psychiatrem Radkinem Honzákem. Ten tam říká, mimo jiné: ,,Média nedělají v podstatě nic jiného, než že šíří atmosféru strachu, dnes třeba strachu z islámu. Mezi lidmi pak roste stres a zvyšuje se šance, že někdo s poruchou osobnosti vezme nůž nebo pistoli a vyrazí.“

Takže Lidové Noviny, místo aby jasně označily naše muslimské nepřátele, usilující o světovládu, nám dávají najevo, že my si vlastně to naše neštěstí vyvoláváme sami.

Ve stejném čísle se dozvídáme, že plzeňský biskup Tomáš Holub reagoval na poslední tragédii slovy: „Musíme zůstat stejní!“ Ale to je přeci přesně to, čím se blížíme k záhubě!

Pár řádek níže nás Kateřina Surmanová a Michaela Kabátová informují, že „Síť katolických charit se v České republice ujala péče o integraci těch uprchlíků, kteří projdou bezpečnostním screemingem ministerstva vnitra.“ Jaký bezpečnostní screeming může zjistit, který z těch Arabů, Afghánců. Erytrejců a dalších muslimů nás bude potom chtít vraždit! Vždyť oni sami to většinou ještě nevědí! My ale musíme vědět, že každý muslim byl vychován v duchu povinnosti, Koránem jasně stanovené, vést džihád, svatou válku proti nevěřícím, dokud muslimové neovládnou celý svět.

Také jsme psali:
 

Lidové Noviny 28. července psaly, že Adel Kermiche, původem Alžířan, vyrostl ve Francii, kde jeho matka vyučuje a sestra je lékařkou. Podle jeho matky to prý bylo šťastné dítě. Až útok na redakci Charlie Hebdo ho prý radikalizoval a přivedl k plánu odjet bojovat do Sýrie. Prostě si uvědomil, co je jeho povinností, určenou jeho vyznáním!

Lidové Noviny též psaly, že rektor pařížské Velké mešity Dalil Boubakeur označil atentát jako „svatokrádež, která odporuje veškerému učení naší víry.“ To je ovšem, z jeho strany, jenom snaha mýlit francouzskou veřejnost. Svatá válka je jednoznačně náboženskou povinností muslimů. Ti umírněnější z nich se snad pokouší omezit násilí na bojovníky. Jiní jsou ale přesvědčeni, že ti, kteří bojují slovem a ne zbraní, mohou být též pokládáni za bojovníky. Ve jménu této zásady už v dubnu 1996 islamisté zabili sedm mnichů trapistů v alžírské obci Tibhirine. Celkem, od roku 1994 do roku 1996, bylo v Alžírsku zabito devatenáct katolických duchovních. Mimo jiné, prvního srpna 1996 byl islamisty zabit Mgr. Pierre Claverie, biskup města Oran.

Pokud nám zůstává nějaký pud sebezáchovy, tak místo toho, abychom muslimským ilegálním přistěhovalcům věnovali nějakou charitu, tak je musíme jednoduše vyhnat tam, odkud přišli.

Někdy si kladu otázku, zda současná zvedající se vlna radikálního islámu není něco, jako Boží trest. Ovšem, s těmi Božími tresty to není tak jednoduché. Každý věřící je přesvědčen, že ten jeho Bůh trestá hříchy těch, kteří se provinili proti Jeho principům.

Ti, kdo čtou pravidelně mé články vědí, že jsem se často zmiňoval jak o svých židovských, tak o svých křesťanských kořenech. Někteří mají možná pocit, že křesťany kritizuji více, než židy. Já se ale pouze domnívám, že křesťané mají větší zodpovědnost. Křesťanství po staletí ovládalo velkou část světa.

To samozřejmě neznamená, že židé by se mohli pokládat za nezodpovědné. Naopak! Rabíni učí, že židovský národ byl vyvolen, aby šířil víru v jediného Boha a mravní principy, které byly Bohem zjeveny.

Historie nás učí, že se jim to moc nepovedlo. Prohráli válku za nezávislost proti Římanům, chrám byl zničen a židé rozehnáni do vyhnanství. Křesťanství, které vzešlo též z židovských kořenů, ale nezůstalo čistě národním náboženstvím, se stalo oficiálním náboženstvím Římské říše - a pak nejrozšířenějším náboženstvím světa.

Snad není nemožné se domnívat, že islám měl od svého začátku roli připomínat křesťanům, že nemohou dělat cokoli. Čím více se křesťané vzdalovali od svých ideálů, tím více byli islámem napadáni. V šestnáctém a sedmnáctém století muslimové ovládli Maďarsko a část Slovenska, dělali nájezdy až na Moravu. Dvakrát obléhali Vídeň. Je možné si myslet, že to byl důsledek toho, že křesťané se rozdělili následkem Reformace.

V devatenáctém století Evropa skutečně vládla světu. Zároveň se ale stále více vzdalovala svým křesťanským kořenům. Nacionalismus se posiloval na úkor křesťanského universalismu. A to nakonec vyústilo do světové války v roce 1914. Reakcí na ní byl proletářský internacionalismus Karla Marxe, syna pokřtěných židů. A reakcí na tuto reakci byl fašismus a nacismus, které zavinily druhou světovou válku. Pak přišla ta třetí, zvaná „studená válka,“ která v Koreji a v Indočíně byla dost horká. A islám samozřejmě využíval rozporů mezi zeměmi křesťanskými a post-křesťanskými. Sověti pomáhali Násirovi, Chadáfímu, Sadámu Husejnovi a Jásiru Arafatovi. Západ zase pomáhal Afgháncům proti Sovětům.

Dnes, post-marxistická levice se chce líbit muslimům, poněvadž místní pracující už na ní nejsou vůbec zvědaví. Představitelé nadnárodního kapitálu chtějí lacinou a početnou pracovní sílu. A mnoho křesťanských duchovních doufá, že vedle masy muslimů, kteří jsou stále věřícími a praktikujícími, i mnoho bývalých křesťanů se vrátí ke svým kořenům.

Pokud se dostanou k mé próze, tak mě asi budou všichni svorně nenávidět, že jim chci brát jejich iluze. Snad je ale lepší vidět skutečnost, jaká opravdu je. A bránit se, dokud to je ještě možné.

Také jsme psali:
 

Adel Kermiche - vypadal, jako většina tzv. umírněných muslimů a pak vraždil ...

Klíčová slova: EU  | multikulturalismus  | islamizace  | Francie  | imigrace  | přistěhovalectví  | džihád
3668 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Islám live
Sledujte nás na Youtube
Články autora
Průzkum
Kdo bude příp. vinen za rozpoutání války kolem Ukrajiny? Rusko požaduje zastavení rozšiřování NATO. Británie a USA stupňují své výhrůžky a v rámci NATO vysílá zbraně a kontingenty k ruským hranicím. Ukrajina se dovolává pomoci proti "arcinepříteli" Rusku. EU je ve vleku USA a Brtánie. Kdo bude příp. vinen za rozpoutání války kolem Ukrajiny (jak se to teď najednou překrucuje u 2. sv.války)?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Český obránce Vídně proti Turkům roku 1683