"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

V Turecku byl zrušen zákaz sexu s dětmi! Země se stále více řídí zákon islámu

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 6.8.2016 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Turecko učinilo další krok směrem k plnému zavedení mohamedových zvyků a islámského práva do zákonodárství země. Ústavní soud zrušil zákon trestající sex s dětmi mladšími 15 let! Jen pro upozornění, Mohamed dovolil muslimům souložit již s devět let starými dívkami, ovšem něco takového je pro normálního Evropana a každého civilizovaného člověka nemoc – pedofilie.

 
Turecký ústavní soud se zaobíral případem v němž se argumentovalo tím, že sex s dítětem v případě jeho souhlasu není zneužíváním, ale normálním sexuálním stykem. Ústavní soud s argumentaci souhlasil a převážné část soudců odhlasovala zrušení trestnosti sexuálních praktik s dětmi, které by mělo platit od ledna 2017.
 
Turecko se tak již brzy stane nejspíše rájem evropských pedofilů, což ovšem nemusí dlouho trvat a aktivní levičáci se Zelenými v koalici s muslimy jistě již brzy prosadí podobnou legalizaci i u nás v Evropě, bohužel.
 
Zdroj:
 
Také jsme psali:
 
Lukáš Lhoťan 
Je bývalý muslim a autor knih Islám a islamismus v České republice a Arménsky holocaust. Od roku 1998 do roku 2010 spolupracovník předsedy českých muslimů Muneeba Hasana Alrawiho, do roku 2012 člen Muslimské obce v Brně, absolvent poutě do Mekky, vzdělávacích kurzů o islámu saúdskoarabské World Assembly of Muslim Youth, absolvent studijního pobytu v USA The International Visitor Leadership Program (2010). V současné době vede nakladatelství se zaměřením na problematiku islámu.
 

Klíčová slova: islamizace  | islám  | Turci
30486 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Islám live
Sledujte nás na Youtube
Články autora
Průzkum
Měla by Británie vrátit Argentině Malvíny a Rusko Ukrajině Krym? Letos uplyne 40 od britsko-argentinské války o Malvíny (Falklandy). Měla by Británe Malvíny vrátit Argentině, tak jak požaduje vrácení Krymu Ruskem Ukrajině?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Český obránce Vídně proti Turkům roku 1683