"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Další vražda ze cti v Německu? Jeden azylant si vyjel na lov jiných azylantů až do rajchu

Autor: Redakce | Publikováno: 5.8.2016 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Jaroslav Formánek komentoval zprávu Mordopfer im Baggersee von der Familie verfolgt? V diskuzní skupině Islám v České republice nechceme:
 
Islámo-islámské vražděníčko - 2 rozsekané mrtvolky v koupališti u Lipska, smrt dostihla tuniský pár, páč byli sezdáni v rámci nějakých nevhodných islámských nuancí, části těl pilní němečtí potápěči nadále loví a podezřelý vrah takyTunisan byl zadržen.
 
Je třeba sledovat i lokální tisk, velké deníky se asi monokulturními xenomordy nechtějí moc zabývat. Zřejmě si jeden azylant vyjel na lov jiných azylantů až do rajchu.
 
Také jsme psali:
 
 
 

Klíčová slova: multikulturalismus  | Německo  | imigrace  | přistěhovalectví
2839 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Dienstbier: Česko dokáže přijmout až 15 tisíc uprchlíků. Může je aktivně oslovovat v zemích, odkud přicházejíKadyrov : Macron podněcuje k terorizmu !Arméni zveřejnili svědectví syrského islamisty o výcviku teroristů v TureckuZa podřezaného francouzského učitele před švédským parlamentem "pietně" spálen Korán Erdogan: "S muslimy v Evropě je zacházeno jako se židy v r. 1939!"

ePortal.cz

Motivace některých dnes hodně slyšitelných kovidových alarmistů je velmi sporná, ne-li rovnou cynicky sobeckáKoronavirus v přímém přenosu

euPortal.cz

Stigma ‚bílého privilegia‘ a ‚toxické maskulinity‘ poškozuje kluky z bílé pracující třídyProsím, pomozte

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na východní frontě chaos. Obávám se, že v letošním roce musíme počítat jen s těmi nejhoršími scénáři. Na Východě, na Západě, i u nás domaNepodmíněný příjem? – Cesta do pekel

ParlamentniListy.cz

„Nelegální noční srazy pejskařů. Dobře, že jim vláda zatla tipec!“ I toto zní ze Sněmovny„Ráno jsem ten virus vysra*a a už jsem dobrá," odzbrojila nakažená babička lékaře a odjela na kole pro vnoučata
Články autora
Průzkum
Záleží Bruselu na životech Východoevropanů? EU mentoruje východní země zatímco k západním je benevolentnější. Záleží podle Vás Bruselu na životech Východoevropanů?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď