"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Před imigranty teď Němci raděj přecházejí na druhý chodník

Autor: -bj- | Publikováno: 1.8.2016 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Islámistické teroristické útoky plní svůj účel – mezi Evropany zasévají strach. A to tím více, čím jsou jejich politici bezradní a nerozhodní rezolutně proti tomuto nebezpečí jednat. Mají hlavně pseudoideologické zábrany, poněvadž demokraticky a zejména neoliberalisticky se nelze účinně bránit.
 
Po teroristických útocích v německých městech dnes Němci jdou raděj imigrantům z cesty a před protijdoucími imigranty přecházejí na druhý chodník, píší tmaní noviny. Doma, u sebe v Německu! To známe jen z vyprávění pamětníků, když po našich ulicích chodili chlapci a děvčata z Hitlerjugend (svaz Hitlerovy mládeže) s noži u pasu. Žeby Boží mlýny? Po 70 letech dnes Němci zažívají stejné příkoří, které nikdy nepoznali, a které jejich prarodiče činili druhým. A naopak imigrantům roste hřebínek.
 
Zdroj:
 

Klíčová slova: multikulturalismus  | Německo  | imigrace  | přistěhovalectví
3131 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je? Otestujte si svůj dez/informační čuch, resp. předpojatost: Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď