"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Zoufalá Vídeň se snaží dostat z tureckého sevření! Islám a Turci vítězí díky multikulturalismu

Autor: -bj- | Publikováno: 30.7.2016 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

„Vídeň je hlavním městem Rakouska a Neleží v Turecku!“, brání se vytočení Vídeňané. Po hulvátských manifestacích na podporu prezidenta Erdogana v souvislosti se zvráceným pučem atmosféra dále houstne. Jestliže rakouští vládní činitelé kritizovali erdoganovské demonstrace jako nepřijatelné přenášení tureckého vnitropolitického konfliktu do Rakouska (svobodní FPÖ dokonce podali trestní oznámení pro podněcování k zášti a narušování pokojného soužití), turecký velvyslanec v Rakousku Hasan Gögüs vyjádřil nad kritikou rozhořčení a zklamání, proč prý Vídeňané nevyšli do ulic s Turky. Netřeba dodávat, že hlavní země Mocnářství, kde jsou reminiscence na někdejší slávu stále živé, vypadá jak … velký hlupák.
 
Navíc Vídeň, a zejména imigrantská čtvrť Wiener Neustadt, je teď tak ověšena tureckými vlajkami, že ani tolik rakouských nepamatuje. Starosta obvodu Schneeberger otevřeným dopisem požaduje turecké vlajky sundat. A již i do médií prosakuje skutečnost, že imigranti zejména tureckého původu se s depektem staví k tradičním rakouským hodnotám a k Rakušanům samotným, což jim vmetávají do tváře např. i ponižující slangovou přezdívkou „švabo“ z někdejšího švábský Němec.
 
Avšak nejen  Rakousku dělají turečtí imigranti těžkou hlavu. Na nadcházející víkend turečtí imigranti v Německu ohlásili prostřednictvím svého sdružení Unie evropsko-tureckých demokratů další demonstraci v Kolíně nad Rýnem. Očekává se 15‘000 demonstrantů a pro policii to prakticky znamená výjimečný stav.
 
Zdroj:
 
Také jsme psali:
 

Klíčová slova: multikulturalismus  | imigrace  | přistěhovalectví  | Turci  | Rakousko
4418 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Články autora
Průzkum
U imigrantské kriminality pachatele radši zatajovat? V případě ubití francouzského řidiče MHD imigranty média striktně neuvádí, že šlo o imigranty. Váš názor?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď