"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

PROTEST proti přijetí 80 syrských migrantů! Vláda ČSSD ignoruje rozhodnutí poslanců a bude přijímat potencionální muslimské vrahy!

Autor: Redakce | Publikováno: 26.7.2016 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Na profilu poslance Zdeňka Soukupa jsme zjistili, že česká vláda vedená ČSSD ignoruje rozhodnutí poslanců a přání našich obyvatel a rozhodla se příjmout potencionální islámské vrahy! Jen pro připomenutí, ti co v předchozích dnech vraždili v Německu byli také ze Sýrie ...

Prohlášení poslance Soukupa zde:

Česko v rámci dohody mezi EU a Tureckem o výměně uprchlíků přijme 80 syrských migrantů z tureckých uprchlických táborů. Lidovým novinám (LN) to potvrdila mluvčí ministerstva vnitra Hana Malá.

Termín příjezdu migrantů MV zatím neupřesnilo. Podle některých zdrojů mají do ČR přijet do konce října. Je tedy čas rozhodnutí vlády přehodnotit.

V té souvislosti je třeba připomenout usnesení Poslanecké sněmovny z 22. 3. 2016, přijatého těsně před uzavřením dohody s Tureckem, podle kterého je premiér Sobotka zavázán nepřijmout žádné přerozdělovací mechanizmy pro přijímání migrantů. Premiér i někteří další ministři vlády ČR odmítli toto usnesení akceptovat. Jenom malou satisfakcí je, že tím na sebe vzali odpovědnost za problémy s integrací migrantů i za další nožné scénáře - události posledních dnů v sousedním Bavorsku jsou varováním. Vedle toho je třeba připomenout také události po tak zvaném puči v Turecku. Hrozí, že tato země se vydává na cestu k otevřenému islamizmu. Je proto problematickým partnerem pro jakékoliv dohody.

Ze všech uvedených důvodů protestuji proti přijetí 80 migrantů ze Sýrie a žádám projednání celé záležitosti PS.

Zdeněk Soukup, poslanec

Také jsme psali:
 

 

Klíčová slova: Česká republika  | islamizace  | imigrace  | přistěhovalectví  | terorismus  | džihád
11723 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je? Otestujte si svůj dez/informační čuch, resp. předpojatost: Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď