"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Horor z německého koupaliště: Pět mladých dívek sexuálně napadeno muži "muslimského vzhledu"

Autor: ParlamentniListy.cz | Publikováno: 23.7.2016 | Rubrika: Co píší jinde
Ilustrace

Německá policie ve městě Kirchheim informovala o tom, že pět dívek ve věku deset až čtrnáct let čelilo sexuálnímu obtěžování ze strany mladých mužů. Z jejich vzhledu lze usoudit, že jde o migranty žádající u našich západních sousedů o azyl. Zprávu v němčině přinesl server Stuttgarter Nachrichten.de.

Venkovní koupaliště ve městě Kirchheim v okrese Esslingen se ve středu stalo středem pozornosti německé policie. Došlo zde totiž k sexuálnímu obtěžování pěti dívek ve věku deset až čtrnáct let. Sexuálních útoků se podle všeho dopustili mladí muži ve věku dvacet až třicet let, zřejmě žadatelé o azyl ve Spolkové republice Německo. Svědci policii popsali útočníky „arabského vzhledu“.

Útočníci se dívkám pokoušeli strhnout horní i spodní díl plavek a následně se dívek dotýkali na prsou i v klíně. Jeden z útočníků se o dívku dokonce třel svým ztopořeným penisem.

Starostka města Angelika Matt-Heideckerová je tímto případem šokována a hodlá jednat. „Je nepřijatelné, aby se rodiče museli bát pouštět své děti na koupaliště. Proto bude v těchto horkých dnech posílen dohled v okolí lázní. Plavčíci také dostali instrukce rychleji zareagovat v případě incidentů, budou urychleně volat policii. Dále je přísně zakázáno, aby se v oblasti vířivek pohybovali mladí muži příliš blízko dívek. Pokud tento zákaz někdo neuposlechne, bude z koupaliště okamžitě vykázán.

Také jsme psali:

Matt-Heideckerová ovšem také poznamenala, že již proběhly kampaně, které měly uprchlíky poučit, jak se chovat k dívkám a ženám v evropské společnosti, ale tyto kampaně zřejmě neměly valný úspěch. Dáma je proto toho názoru, že by měl Německo opustit každý, kdo odmítá respektovat v zemi panující zvyklosti.

Budou útoky (nejspíše muslimských) přistěhovalců na naše ženy a dětí pokračovat? Co vede mladé muslimy k tomu, že sexuálně útočí na naše ženy a děti? Tomu všemu se podrobně věnuje docent Martin Konvička v knize Sex, drogy a islám ...

Klíčová slova: multikulturalismus  | Německo  | žena  | imigrace  | přistěhovalectví  | pronásledování
2788 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Články autora
Průzkum
U imigrantské kriminality pachatele radši zatajovat? V případě ubití francouzského řidiče MHD imigranty média striktně neuvádí, že šlo o imigranty. Váš názor?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď