"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Alí Síná: Nemám žádné problémy s multikulturalismem. Ale islám není kultura!

Autor: Ali Sina | Publikováno: 21.7.2016 | Rubrika: Glosy
Ilustrace

Co si myslíte o takzvaném multikulturalismu?  

Nemám žádné problémy s multikulturalismem. Ale islám není kultura. Je to kruté barbarství, doktrína nenávisti a násilí zaměřená na ovládnutí světa a zredukování nevěřících na otroky. To je, s čím mám problém.

Doktrína, jež vidí ženy jako podřadné bytosti, která dovoluje polygamii, bití žen, předepisuje zohavení genitálií, poroučí následovníkům, aby byli krutí k ostatním, aby se s nimi nepřátelili, aby se s nimi nemísili a nestýkali, ale která říká, že je mají ovládnout a podmanit, není kulturou. To je divokost a s tím mám problém. Kultury nejsou ve střetu. Soutěží spolu. Jenom barbarství je ve střetu s kulturami a islám je nepřátelský ke všem kulturám.

A jaká je nejlepší cesta, jak pomoci muslimům opustit islám?

Existují tři cesty, z nichž jedna je dobrá, jedna je špatná a jedna je ohavná. Dobrá cesta je pomoci jim uvidět pravdu. Pravda je osvobodí. To je mnou preferovaná cesta. 

Ale mnoho muslimů se nestará o pravdu. Nechtějí slyšet. Jsou pevně odhodláni nás zabíjet. Takže druhá cesta je deportovat je. Někteří opustí islám, aby mohli zůstat, a ti, kteří odejdou, budou velmi brzy rozčarováni, když se vrátí zpět do svých rodných zemí.

A ohyzdná cesta je bojovat proti nim, stejně jako oni bojují proti nám, a zabít je před tím, než oni zabijí nás. Tato cesta se mi nelíbí, ale jsem pragmatik. Byl jsem svědkem zbabělosti íránského šáha v roce 1979, když muslimové vešli do ulic protestovat. Nebyl svatým mužem a již měl na rukou krev tisíců Íránců. Ale když viděl masy protestujících, zpanikařil. Kdyby měl koule, mohl nechat postřílet několik stovek z nich a udusit islámskou revoluci v zárodku. Mohl udělat zátah na mulláhy odpovědné za upálení stovek Íránců v kině a pověsit je veřejně na náměstích. Již to předtím udělal lidem, kteří si to nezasloužili. Ale pak se bál nechat střílet do protestujících. Bál se zpětného úderu zdivočelých muslimů. 

To povzbudilo divoké muslimy a ti ho svrhli. Výsledkem bylo, že bylo zabito přes milion Íránců. Zabitím stovky či dvou stovek muslimských protestujících mohl šáh zachránit životy milionu Íránců.

Všecko má svůj čas, a svým vyměřeným během jdou všecky věci pod sluncem:

Jest čas rození i umírání.

Jest čas sazby a čas vytrhování zasazeného.

Jest čas zabíjení a čas hojení.

Čas boření a čas stavění.

Čas pláče a čas smíchu.

Čas kvílení a čas tančení.

Čas rozmítání kamení a čas sbírání.

Čas objímání a čas vzdálenu býti objímání.

Čas nabývání a čas pozbývání.

Čas schovávání a čas vyhazování.

Čas roztrhávání a čas sešívání! Čas mlčení a čas mluvení.

Čas milování a čas nenávisti.

Čas boje a čas pokoje.“

(Kazatel 3, 1–8)

Ali Sina je pseudonym íránského exmuslima, který nyní žije v Kanadě. Narodil se a vyrostl v Íránu, studoval v Itálii a Pákistánu. Ali Sinu citoval v jednom ze svých projevů šéf nizozemských protiimigračních a euroskeptických Svobodných Geert Wilders. Založil sdružení Faith Freedom International, které je základnou pro exmuslimy. V češtině mu vyšly knihy Jak porozumět Mohamedovi a muslimům a Stručný životopis zakladatele islámu. 

Klíčová slova: multikulturalismus  | islamizace  | islám  | džihád
3923 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Proud uprchlíku/imigrantů z Řecka přes Balkán směrem k nám zesiluje! Poděkujte Němcům a EU, kteří vyzývají k nebránění migraciNeziskovky v Německu zuří. Odmítají, aby byli uprchlíci vyšetřování kvůli věku. 40 % uprchlíků lže o tom, že jsou dětiBičování mužů a žen za nemanželský sex v Indonésií. Brzy i v Evropě? Francouzský stát podporuje islamizaci formou propagace muslimské kultury ...Orbán elegantně setřel notorického opilce a šéfa EU: Lucembursko? A co ten národ dokázal? Na co může být hrdý?

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupuje

euPortal.cz

Studenti na výzvu švédské fanatické aktivistky Grety Thunbergové „stávkují za klima“. Kdyby šli raději vysazovat stromky či uklízet ulice a parky! Migrační vlna nabírá na síle. Na řecké ostrovy, jejichž infrastruktura už teď praská ve švech kvůli náporu migrantů, se v blízké době chystá doplout z Turecka až několik tisíc dalších lidí

FreeGlobe.cz

Němečtí vědci tvrdí, že lidské rasy neexistují. Vede je k tomu věda nebo náboženství politické korektnosti?Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Krutá nemoc Karel Gotta. Pražská kavárna a ubožáci na FB si mohou opět do mistra kopnoutJako republika jsme Koněva prohráli

ParlamentniListy.cz

„Západ se bál našich výrobků.“ Herec, kterému budou nadávat, o 30 letech po sametu. A o jiných hercíchKde to skončí? Zákaz červeného masa pro děti. Zelení to opravdu navrhli
Články autora
Průzkum
Má mít Okamura konkurenci? Souhlasíte s názorem sociologa Petra Hampla, že by Okamurovi prospěla konkurence na politické scéně?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď