"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Kdy už i naši vítači pochopí, že další podpora multikulturalismu se rovná zradě a ohrožení bezpečnosti svých spoluobčanů?

Autor: Zdeněk Soukup | Publikováno: 19.7.2016 | Rubrika: Glosy
Ilustrace

Poslanec za Karlovarský kraj se vyjádřil jasně proti multikulturalismu:

Je nechutné poslouchat i po této tragédii "korektní" vyjádření některých představitelů. Fráze, fráze, fráze ... Kdy už pochopí, že projekt multikulturalismu definitivně selhal, že soužití tak odlišných kultur jako euroamerické a islámské je nemožné?

Útok v Nice: Náklaďák vjel do davu lidí - 84 mrtvých a 100 zraněných

Že integrační snahy o začlenění muslimů selhávají? I kdyby se většina vyznavačů islámu dokázala chovat umírněně, vždycky se najde nějaký radikalizovaný magor, který způsobí tragédii. Kdy už i naši vítači pochopí, že další podpora konceptu multikulturalismu se rovná zradě a ohrožení bezpečnosti svých spoluobčanů?

Také jsme psali:

 

Zdroj:

Facebook.com

Dítě zavražděné muslimem v Nice

Dítě zavražděné muslimem v Nice

Klíčová slova: multikulturalismus  | islamizace  | Francie  | islám  | imigrace  | terorismus
2213 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Dienstbier: Česko dokáže přijmout až 15 tisíc uprchlíků. Může je aktivně oslovovat v zemích, odkud přicházejíKadyrov : Macron podněcuje k terorizmu !Arméni zveřejnili svědectví syrského islamisty o výcviku teroristů v TureckuZa podřezaného francouzského učitele před švédským parlamentem "pietně" spálen Korán Erdogan: "S muslimy v Evropě je zacházeno jako se židy v r. 1939!"

ePortal.cz

Motivace některých dnes hodně slyšitelných kovidových alarmistů je velmi sporná, ne-li rovnou cynicky sobeckáKoronavirus v přímém přenosu

euPortal.cz

Stigma ‚bílého privilegia‘ a ‚toxické maskulinity‘ poškozuje kluky z bílé pracující třídyProsím, pomozte

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na východní frontě chaos. Obávám se, že v letošním roce musíme počítat jen s těmi nejhoršími scénáři. Na Východě, na Západě, i u nás domaNepodmíněný příjem? – Cesta do pekel

ParlamentniListy.cz

Docent: Chce dotaci? Ať jde pomoct zdravotnictví! Že kvůli covidu zdechneme hlady? Tak se podívejte„Nelegální noční srazy pejskařů. Dobře, že jim vláda zatla tipec!“ I toto zní ze Sněmovny
Články autora
Průzkum
Záleží Bruselu na životech Východoevropanů? EU mentoruje východní země zatímco k západním je benevolentnější. Záleží podle Vás Bruselu na životech Východoevropanů?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď