"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Lidé jsou otupělí, ale invaze pokračuje a je horší jak loni! Do Evropy přichází stále více uprchlíku s cílem využít její blahobyt

Autor: Neprojdou NO pasaran | Publikováno: 15.7.2016 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Jen za úterý záchranáři vyzvedli 945 migrantů, a to ve vzdálenosti pouhých 48 kilometrů od libyjského pobřeží. Africká migrační vlna neslábne a nikdy slábnout nebude, pokud ji státy EU budou podporovat, mmj. touto luxusní eskortní službou.
 
Podle údajů IOM dorazilo od začátku roku do Itálie, Řecka, na Kypr a do Španělska po moři 225.665 migrantů. Loni za prvního půl roku proniklo na evropskou půdu touto cestou přes Středozemní moře "jen" něco málo přes 146 tisíc lidí."
 
 
Redakce Eurabia.cz dodává: Již loni Lukáš Lhoťan v knize Eurabia - mýtus nebo realita budoucnosti? Varoval před tím, že masová imigrace do Evropy není výjimečná a bude sílit, protože Afrika a islámský svět se přemnožuje, ale jak říká náš pan premiér Sobotka a spol. Nic se neděje ... asi jde vše podle plánu elit v Bruselu, podle plánu na výměnu Evropanů za blbější a povolnější Afričany a muslimy ...
 
Také jsme psali:

Klíčová slova: imigrace  | přistěhovalectví
7851 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
U imigrantské kriminality pachatele radši zatajovat? V případě ubití francouzského řidiče MHD imigranty média striktně neuvádí, že šlo o imigranty. Váš názor?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď