"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Lidé jsou otupělí, ale invaze pokračuje a je horší jak loni! Do Evropy přichází stále více uprchlíku s cílem využít její blahobyt

Autor: Neprojdou NO pasaran | Publikováno: 15.7.2016 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Jen za úterý záchranáři vyzvedli 945 migrantů, a to ve vzdálenosti pouhých 48 kilometrů od libyjského pobřeží. Africká migrační vlna neslábne a nikdy slábnout nebude, pokud ji státy EU budou podporovat, mmj. touto luxusní eskortní službou.
 
Podle údajů IOM dorazilo od začátku roku do Itálie, Řecka, na Kypr a do Španělska po moři 225.665 migrantů. Loni za prvního půl roku proniklo na evropskou půdu touto cestou přes Středozemní moře "jen" něco málo přes 146 tisíc lidí."
 
 
Redakce Eurabia.cz dodává: Již loni Lukáš Lhoťan v knize Eurabia - mýtus nebo realita budoucnosti? Varoval před tím, že masová imigrace do Evropy není výjimečná a bude sílit, protože Afrika a islámský svět se přemnožuje, ale jak říká náš pan premiér Sobotka a spol. Nic se neděje ... asi jde vše podle plánu elit v Bruselu, podle plánu na výměnu Evropanů za blbější a povolnější Afričany a muslimy ...
 
Také jsme psali:

Klíčová slova: imigrace  | přistěhovalectví
8025 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Ve Francii vyhlášena rekonkvista. Co vy na to? Pravicový prezidentský kandidát Zemmour vyhlásil ve Francii protiimigrantskou rekonkvistu. Co vy na to?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď