"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Podle muslimů byl Mohamed sexuální superman. Nepohrdl ukojit se na dítěti ani na staré ženě

Autor: Raymond Ibrahim | Publikováno: 26.6.2016 | Rubrika: Analýzy
Ilustrace

Islámský prorok Mohamed tak byl očividně něco jako sexuální superman – skutečně, měl sexuální apetit a potenci jako 4 000 smrtelníků. Podle nejuznávanějších a nejtradičnějších zdrojů islámu to bylo následovně: Mohamed dokázal navštívit a obšťastnit devět manželek za hodinu (podle jiných zdrojů jich bylo dokonce jedenáct). To v průměru odpovídá zhruba šesti minutám na jednu manželku (nepočítaje v to dobu nutnou k přesunu ze stanu do stanu). 

Mohamed měl potenci čtyřiceti mužů

Když se jeden z Mohamedových společníků podivoval nad prorokovými nadlidskými výkony a jeho rychlostí, jiný společník, slavný Anas, mu odpověděl, že prorok má potenci čtyřiceti mužů. Tento příběh byl považován za dostatečně autentický na to, aby byl zahrnut do Sahíh al-Buchárí – nejvýznamnější z kanonických sbírek hadísů a hned po Koránu druhého nejdůležitějšího svatého textu islámu –, což znamená, že mainstreamový islám ho akceptuje jako fakt. Tady to ale bohužel nekončí.
 
V jiném, ještě úžasnějším líčení se praví, že Mohamed měl výkonnost čtyřiceti „nebeských mužů“ – z nichž každý prý oplýval silou stovky smrtelníků. A čeho se tato síla vlastně týkala? Slovy islámského proroka, „[nebeský] člověk bude obdařen silou stovky mužů v jídle, pití, pociťování touhy (tj. libidu) a v pohlavním styku“. 
 
 
A tak Mohamed, když žil na Zemi, měl podle islámu sexuální apetit a potenci čtyřicítky „nebeských mužů“, což je ekvivalent 4 000 smrtelníků. Pokud by se snad čtenář domníval, že to všechno je jen nějaký vtip (anebo „hoax“), existuje video oblíbeného muslimského kazatele, šejka Mahmouda el Masryho, který vše shora uvedené potvrzuje. Poté, co prohlásil, že Mohamed měl sexuální výkonnost 4 000 mužů, své diváky ujistil, že to nejsou jen nějaké fámy, ale že to bylo „potvrzeno vědeckým výzkumem“. Pak vylíčil shora uvedený příběh – jak Mohamed kopuloval s devíti ženami během jediné hodiny a že měl výkonnost čtyřiceti „nebeských mužů“. Dokonce ocitoval i další uznávaný islámský text – a svým divákům řekl, aby si to „uložili do paměti, abyste se k tomu mohli vrátit pokaždé, kdy po vás někdo bude chtít důkaz“.
 
Podle velmi uznávané knihy Fath al-Bárí, kterou sestavil muslimský učenec ibn Hadžar, „na základě těchto výpočtů [40 nebeských mužů x 100 smrtelníků] měl náš prorok Mohamed – mír a požehnání s ním – výkonnost 4 000 mužů“. Nakonec šejk Mahmoud dochází ke svému velkolepému závěru: navzdory své sexuální zdatnosti – „která požadovala 4 000 smrtelných manželek“ – byl patnáct let ženatý s jedinou ženou, Chadídžou, svou postarší manželkou a patronkou. Tento přístup – holedbání se prorokovou chlípností, jen aby byla racionalizována jako něco ušlechtilého – je mezi islámskými kleriky běžný. 

Pedofilie v islámu

Při debatě o pedofilii v islámu například jiný televizní klerik obdivoval Mohamedovu „trpělivost“ s jeho devítiletou nevěstou Aišou. Víme, že Aišina matka ji sundala z houpačky, aby jí upravila vlasy a připravila ji, aby do ní prorok mohl vstoupit (mít s ní sex) – a že se to odehrálo během jediného dne. Takže vidíte, že si hrála s dalšími dětmi i v den, kdy mělo být naplněno její manželství – a to jediné, co s ní udělali, bylo to, že ji připravili na sex s prorokem. Co se tedy odehrálo, když se prorok s Aišou oženil? Přišel za ní a řekl jí: „A je to. Už jsi vdaná, jsi velká a dospělá, musíš dělat tohle a tohle; musíš zapomenout na hračky a na kamarády; teď jsi manželka muže, musíš uspokojovat moje potřeby.“ A to mělo být celé? Nikoli. Prorok jí dovolil, aby si dál hrála s panenkami – ve skutečnosti jí někdy podobné hračky takové věci i sám dával. 

Jaké jiné náboženství zobrazuje svou hlavní postavu a proroka takovýmto způsobem?

Co tato svědectví o Mohamedovi – že měl sex s několika ženami během jediné hodiny, že měl sex s devítiletou dívkou – o zakladateli a vzoru islámu vypovídají? O čem vypovídá sexuální ráj – v němž mají muži zaručenu stonásobnou sexuální výkonnost a rozkoše z těch nejtělesnějších z požitků, jako je jídlo, pití a sex?
 
Pochopit tento zásadní rozdíl mezi islámem a ostatními náboženstvími je klíčem k pochopení toho, proč je islám ve střetu se zbytkem světa (malá nápověda: není to kvůli území, politice ani spáchaným křivdám). S takovou posedlostí a takovými prioritami není divu, že (nemainstreamová) média jsou zaplavována svědectvími o sexuálním otroctví, únosech žen a znásilnění – páchaných zejména na nevěřících.
 
Muslimové jsou povinni takováto svědectví o svém prorokovi akceptovat. Příběhy o Mohamedově sexualitě jsou obsaženy v Sahíh al-Buchárí, Sunan al-Tirmidhi a Fath al-Bárí – tedy v hlavních textech islámského učení. Zpochybnit jedno z takových svědectví by znamenalo zpochybnit celou sbírku – a tedy zpochybnit islám. Právě proto strážci Alláhova náboženství trvají na tom, že všechna tato svědectví je nutno přijímat bez námitek, a muslimové jsou nuceni obhajovat učení svého proroka, od „kojení dospělých mužů“ po pití velbloudí moči. 
 
Mimochodem, každý muslim, kterého tohle všechno uráží, by si měl položit otázku: Kdo je skutečně odpovědný za hanobení proroka islámu – lidé jako já, kteří překládáme a sdílíme islámské texty a učení islámských kleriků, anebo samy texty a klerikové islámu? 
 
 
Obálka knihy
 

Klíčová slova: žena  | islám
5066 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení



Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Ochrana před koronavirem nikoho nezajímá už dva roky! Urgujové a převrat v Bělorusku jsou důležitějšíJaké jsou to ty demokratičtější formy výroby a distribuce? Aneb blbec v deníku PRAVOŠéf německé energetické společnosti to řekl jasně: "Směřujeme k energetickému kolapsu"!Babiš lže a ODSák jen neříká pravdu? Aneb jak media informují o lhaní politika z ODSPolští pohraničníci odrazili útok 100 imigrantů

ePortal.cz

Věrně sloužil komunistům a dnes věrně slouží eurohujerům, nový ministr chce rozbíjet V4Jak Němci a Ukrajinci přinášeli civilizaci do Ruska - mučení a totální vyhlazení židů s Rusy

euPortal.cz

Český Portál i EUportal ukončují ke konci roku svou činnost a vydávání článkůJ. R. R. Tolkien – zamilovaný do Najsvätejšej Sviatosti a Panny Márie

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

ParlamentniListy.cz

Svobodu pro neočkované, ale ať jsou v izolaci! Co to je vůbec za lidi... Profesorka Syková se neudrželaMladá maminka se málem nedostala na JIP lůžko. Lékař udeřil na odmítače očkování. Toto následovalo
Články autora
Průzkum
Podpořili byste výstavbu plotu proti imigrantům? Výstavba plotu proti imigrantům má v Polsku jednoznačnou podporu občanů. Podpořili byste takový plot i vy?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď