"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Soros vyhrožuje Evropanům, ale přesto bývalý polský premiér Kaczynski varuje před jeho aktivitami

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 26.6.2016 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Jeden z nejvlivnějších dnešních politiků v Polsku Jaroslav Kaczynski veřejně kritizoval amerického miliardáře Georga Sorose a jeho aktivity v Evropě. Kaczynski se tak připojil k maďarskému premiérovi Orbánovi a odporu k Sorosovi.
 
V projevu o problémech dnešního Polska na kongresu strany Právo a spravedlnost označil jako dvě nejzávažnější otázky suverenitu a multikulturalismus. A právě americký miliardář Soros je podle Kaczynského jedním z těch, kdo se snaží omezit suverenitu Polska.
 
Kaczynski dále řekl, že je velice jednoduchý důvod, proč Soros podporuje multikulturní ideologií a zničení národních evropských státu. Je tím fakt, že multikulturní společností se dá velice dobře manipulovat a ovládat ji a nemusí se tak brát ohledy na zájmy a přáni původních obyvatel a ni se nemusí přímo odstranit demokratický princip voleb. Stačí mít společnost rozdělenou do spektra kulturních frakcí, kde ani jedna frakce nemá většinu a právě to se dnes v Evropě děje a je výsledkem aktivní propagace a praktikování multikulturalismu.
 
Kaczynski v závěru své řeči zdůraznil, že Polsku chce jeho strana zachovat nezávislou polskou společnost, která bude vždy na prvním místě pro Poláky. Je víc než příznačné, že Kaczynski a Orban jsou cíli hlavních mediálních útoků nejen ze strany amerického miliardáře Sorose, ale i bruselské lobby.
 
Orbán například o Sorosivi řekl, že on je právě tou temnou postavou, která podporuje příliv milionu Afričanů a muslimů do Evropy (podrobnosti).
 
Web Eurabia.cz také píše o podivných aktivitách Sorosových firem v obchodech se zbraněmi: Sám Soros si přitom buduje pověst filantropa podporujícího nejen multikulturalismus, ale i různé projekty zaměřené například na podporu lidských práv, Romu, uprchlíků apod. Tak teď se ukazuje, že tyto projekty jsou vlastně financované z vývoje a prodeje zbraní. V České republice je aktivní jeho organizace Open Society Foundations. (Podrobnosti.)
Lukáš Lhoťan 
Je bývalý muslim a autor knih Islám a islamismus v České republice a Arménsky holocaust. Od roku 1998 do roku 2010 spolupracovník předsedy českých muslimů Muneeba Hasana Alrawiho, do roku 2012 člen Muslimské obce v Brně, absolvent poutě do Mekky, vzdělávacích kurzů o islámu saúdskoarabské World Assembly of Muslim Youth, absolvent studijního pobytu v USA The International Visitor Leadership Program (2010). V současné době vede nakladatelství se zaměřením na problematiku islámu.
 
 
 

Klíčová slova: multikulturalismus  | islamizace  | imigrace  | přistěhovalectví
4298 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Islám live
Sledujte nás na Youtube
Články autora
Průzkum
Měla by Británie vrátit Argentině Malvíny a Rusko Ukrajině Krym? Letos uplyne 40 od britsko-argentinské války o Malvíny (Falklandy). Měla by Británe Malvíny vrátit Argentině, tak jak požaduje vrácení Krymu Ruskem Ukrajině?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Český obránce Vídně proti Turkům roku 1683