"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Zaorálek pro Die Welt: „A nevykládejte nám, že se integrace zdařila!“

Autor: -bj- | Publikováno: 16.6.2016 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Lubomír Zaorálek poskytl vlajkovým německým novinám Die Welt obsáhlý rozhovor. Německý Die Welt hned v titulku cituje ministra zahraničí ČR: „A nevykládejte nám, že se integrace zdařila!“, za což by nejeden český občan jistě dodal jadrný vokativní expresivizmus.

„Kvótami vyvoláváte v našich občanech jen strach, že zde budou taková ghetta jako v Bruseli nebo na pařížských předměstích!“ A vyhrožování pokutami za nepřijímání imigrantů vzbuzuje v občanech jen další odcizení vůči EU, jejiž rozštěpení by pak ovšem znamenalo konec myšlenky evropského společenství, uvedl dále Lubomír (Zaorálek). Stále kolegům v EU vysvětlujeme, že jsme pohotovi na mnohých věcech spolupracovat, avšak že jsou také věci, které se dělat nedají (jak si to v EU představují).

Na otázku zda většina českých občanů odmítá imigraci z islámských zemí, šéf české diplomacie odpověděl "proč máme být tolerantní k někomu, kdo vůči nám žádnou toleranci neprokazuje?"

zdroj:
http://www.welt.de/politik/ausland/article156231326/Erzaehlt-uns-nicht-die-Integration-sei-gelungen.html

http://svobodneforum.cz/netvrdte-nam-ze-integrace-uprchliku-se-dari-vzkazal-zaoralek-nemecku/
http://www.mzv.cz/jnp/cz/o_ministerstvu/archivy/clanky_a_projevy_ministru/clanky_a_projevy_ministra_zaoralka_2016/x2016_06_15_ministr_zaoralek_pro_die_welt.html

https://www.facebook.com/lubomir.zaoralek

http://www.breitbart.com/london/2016/06/17/czech-fm-muslim-migration/

3316 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je? Otestujte si svůj dez/informační čuch, resp. předpojatost: Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď