"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Celoevropská identitární demonstrace ve Vídni proti multikulturalismu a imigraci a opět ji napadli brutálně stoupenci levice!

Autor: Generace Identity | Publikováno: 13.6.2016 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Reportáž skupiny Generae Identity z demonstrace ve Vídni

Včerejší celoevropská identitární demonstrace ve Vídni se nesla ve znamení poměrně masivních útoků a blokád ze strany našich „liberálních“ odpůrců (čtěte extrémní levice), kteří tak moc milují svobodu slova a další občanské výdobytky, že nás poměrně pravidelně zásobovali sprškou kamenů, pyrotechnikou, dlažebními kostkami a uraženými hrdly od skleněných lahví.
 
Bohužel jeden z našich kamarádů ze Štýrska je díky těmto „mírumilovným pozdravům“ v umělém spánku, do kterého ho lékaři uvedli díky zraněním hlavy. Všichni pevně věříme a doufáme, že se zdravotní stav mladého kamaráda brzo zlepší a vše dopadne bez vážnějších následků!
 
Taktéž naše česká ekipa včerejší den po demonstraci, jako další bonus poznala „přátelské“ navštívení vídeňský antifašistů. Přestože na terase jedné restaurace sedělo i mnoho děvčat, neštítili se tito „bojovníci za toleranci a beztřídní společnost“ zasypat naší skupinu kameny, sklem a dokonce na nás bylo i „stříleno“ :-D signální pistolí. Díky chabé mušce, jsme tento „útok“ přežili bez větší újmy. Škoda, že na následnou nabídku na trochu bližší setkání, než z bezpečí několika desítek metrů, místní hrdinní bojovníci reagovali zběsilým úprkem.
 
Včerejší řádění směsice tzv. liberálů, antifašistů a občanských aktivistů, kteří dle mainstreamových medií stojí vždy na té správné straně barikády, normálně uvažujícímu jedinci asi znatelně napovědělo, kdo je opravdu ten všudy a neustále zmiňovaný „fašista“.
 
 

Fotografie z demonstrace

Fotografie z demonstrace / autor Generace identity

Klíčová slova: multikulturalismus  | imigrace  | přistěhovalectví  | Rakousko
3572 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je? Otestujte si svůj dez/informační čuch, resp. předpojatost: Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď