"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

TAK TO JE VRCHOL vymývání mozků na letních festivalech. Autory poslat do islámské země!

Autor: Neprojdou NO pasaran | Publikováno: 11.6.2016 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

TAK TO JE VRCHOL vymývání mozků na letních festivalech. Manipulátoři cílí chytře právě na mládež. Všimněte si, kolik fesťáků okupuje HFC s tou jejich stupidní růžovou...
 
Ale postavit si dobrovolně minaret - symbol vítězství islámu, a ještě se kolem něj houfně dojímat? Autory poslat na delší pobyt do islámské země, za takovou stupiditu. Třeba by se konečně postavili nohama na zem.
 
"...symbolická stavba minaretu je víťazným návrhom Public Art Contest. Jeho autori chcú týmto dielom prezentovať solidaritu s ľuďmi, ktorých zasiahla utečenecká kríza. Navrhnuté dielo sa nám páči ako symbol, zároveň sa nám páči jeho prevedenie. Reaguje na vážnu spoločenskú tému ľahkou vzdušnou konštrukciou, je vynikajúcou umeleckou odpoveďou na nezmyselné vyjadrenia našich autorít a skvelým spôsobom otvára priestor na diskusiu."
 
 
Také jsme psali:

Bestseller: Islám vyhodí Evropu do povětří!

 
 

Klíčová slova: multikulturalismus  | islamizace  | imigrace  | přistěhovalectví
4060 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je? Otestujte si svůj dez/informační čuch, resp. předpojatost: Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď