"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

(NE)Šokující objev české neziskovky o vztahu islámu a netolerance aneb bývalý muslim Lhoťan varoval již dávno a oni to zjišťují až teď!

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 6.6.2016 | Rubrika: Analýzy
Ilustrace

Pro obhájce islámu je nejspíše velmi tragické zjištění výzkumu EU placenou neziskovou organizací o tom, že čím více je muslim zbožný, tak tím více je netolerantní. Aspoň takto to vyplynulo z výzkumu Think-tanku Evropské hodnoty.

Graf Evropských hodnot

Graf o islámském fundamentalismu a násilí
Je velice úsměvné, že jsem já sám osobně na takovouto zákonitost upozornil ve své knize Eurabia – mýtus nebo realita budoucnosti? (2015) V niž jsem popsal dvě základní teorie vztahu k islámu.
 
Multikulturalismus učí, že původní islám je nenásilný a tolerantní a teprve vzdalováním se od původních islámských hodnot dochází k radikalizaci, netoleranci či násilí. Tato teorie je také základním kamenem islámské i multikulturní propagandy v Evropě.

Teorií islámu z pohledu multikulturalismu

Jenže co když je tomu přesně naopak? Co když původní islám je netolerantní a násilný a teprve vzdalováním se od některých jeho hodnot a dogmat dochází ke vzdávání se násilí a netolerance a vzniká tzv. umírněný islám či umírněný muslim?

Má teorie o vztahu islámu a netolerance

Lhoťanova teorie islámu a radikalismu
A teď nám po pečlivém a jistě i velice nákladném výzkumu sdělují analytici think-tanku Evropské hodnoty, že čím více je muslim fundamentalistický (zbožný), tak tím více je netolerantní:
Evropské hodnoty dokonce zjistily, že hlavním radikalizačním faktorem jsou muslimští duchovní, a potažmo samotné mešity. Ano, kdyby si ovšem přečetli mou knihu z roku 2011 Islám a islamismus v České republice, nebo Ježíš Kristus a islám (2015), tak by se tam sami dočetli jak radikální a nenávistné názory mají čelní představitelé českých mešit a české muslimské komunity.
 
Jenže to na co jsme já došel osobní zkušeností a selským rozumem, tak to musí naší odborníci placení Bruselem dlouho zkoumat a za pěně tučné granty. Inu podnikat se musí umět i v neziskovém sektoru.
 
Já se ovšem raději teď ptám: Změní se něco? Budou naší odborníci sledovat stejně bedlivě aktivity muslimů, jak sledují aktivity Rusů? Bude oficiálně zařazen islám na seznam potencionálního nebezpečí pro Evropskou unií, jako je řazeno vlastenectví či odpor proti imigraci?
 
Lukáš Lhoťan 
Je bývalý muslim a autor knih Islám a islamismus v České republice a Arménsky holocaust. Od roku 1998 do roku 2010 spolupracovník předsedy českých muslimů Muneeba Hasana Alrawiho, do roku 2012 člen Muslimské obce v Brně, absolvent poutě do Mekky, vzdělávacích kurzů o islámu saúdskoarabské World Assembly of Muslim Youth, absolvent studijního pobytu v USA The International Visitor Leadership Program (2010). V současné době vede nakladatelství se zaměřením na problematiku islámu.
 
Ukázka projevu islámského extremismu v českých mešitách
Šéf českých muslimů Alrawi vyzývá k výchově dětí k nenávisti nevěřícím (Mešita Brno, 9.7. 2010)

Kázání proti židům a nepřátelům Alláha v brněnské mešitě

Další záznamy z české muslimské komunity si můžete poslechnout zde.

Klíčová slova: multikulturalismus  | politická korektnost  | islamizace  | islám  | integrace  | džihád
4104 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je? Otestujte si svůj dez/informační čuch, resp. předpojatost: Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď