"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

(NE)Šokující objev české neziskovky o vztahu islámu a netolerance aneb bývalý muslim Lhoťan varoval již dávno a oni to zjišťují až teď!

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 6.6.2016 | Rubrika: Analýzy
Ilustrace

Pro obhájce islámu je nejspíše velmi tragické zjištění výzkumu EU placenou neziskovou organizací o tom, že čím více je muslim zbožný, tak tím více je netolerantní. Aspoň takto to vyplynulo z výzkumu Think-tanku Evropské hodnoty.

Graf Evropských hodnot

Graf o islámském fundamentalismu a násilí
Je velice úsměvné, že jsem já sám osobně na takovouto zákonitost upozornil ve své knize Eurabia – mýtus nebo realita budoucnosti? (2015) V niž jsem popsal dvě základní teorie vztahu k islámu.
 
Multikulturalismus učí, že původní islám je nenásilný a tolerantní a teprve vzdalováním se od původních islámských hodnot dochází k radikalizaci, netoleranci či násilí. Tato teorie je také základním kamenem islámské i multikulturní propagandy v Evropě.

Teorií islámu z pohledu multikulturalismu

Jenže co když je tomu přesně naopak? Co když původní islám je netolerantní a násilný a teprve vzdalováním se od některých jeho hodnot a dogmat dochází ke vzdávání se násilí a netolerance a vzniká tzv. umírněný islám či umírněný muslim?

Má teorie o vztahu islámu a netolerance

Lhoťanova teorie islámu a radikalismu
A teď nám po pečlivém a jistě i velice nákladném výzkumu sdělují analytici think-tanku Evropské hodnoty, že čím více je muslim fundamentalistický (zbožný), tak tím více je netolerantní:
Evropské hodnoty dokonce zjistily, že hlavním radikalizačním faktorem jsou muslimští duchovní, a potažmo samotné mešity. Ano, kdyby si ovšem přečetli mou knihu z roku 2011 Islám a islamismus v České republice, nebo Ježíš Kristus a islám (2015), tak by se tam sami dočetli jak radikální a nenávistné názory mají čelní představitelé českých mešit a české muslimské komunity.
 
Jenže to na co jsme já došel osobní zkušeností a selským rozumem, tak to musí naší odborníci placení Bruselem dlouho zkoumat a za pěně tučné granty. Inu podnikat se musí umět i v neziskovém sektoru.
 
Já se ovšem raději teď ptám: Změní se něco? Budou naší odborníci sledovat stejně bedlivě aktivity muslimů, jak sledují aktivity Rusů? Bude oficiálně zařazen islám na seznam potencionálního nebezpečí pro Evropskou unií, jako je řazeno vlastenectví či odpor proti imigraci?
 
Lukáš Lhoťan 
Je bývalý muslim a autor knih Islám a islamismus v České republice a Arménsky holocaust. Od roku 1998 do roku 2010 spolupracovník předsedy českých muslimů Muneeba Hasana Alrawiho, do roku 2012 člen Muslimské obce v Brně, absolvent poutě do Mekky, vzdělávacích kurzů o islámu saúdskoarabské World Assembly of Muslim Youth, absolvent studijního pobytu v USA The International Visitor Leadership Program (2010). V současné době vede nakladatelství se zaměřením na problematiku islámu.
 
Ukázka projevu islámského extremismu v českých mešitách
Šéf českých muslimů Alrawi vyzývá k výchově dětí k nenávisti nevěřícím (Mešita Brno, 9.7. 2010)

Kázání proti židům a nepřátelům Alláha v brněnské mešitě

Další záznamy z české muslimské komunity si můžete poslechnout zde.

Klíčová slova: multikulturalismus  | politická korektnost  | islamizace  | islám  | integrace  | džihád
3833 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Rakouská armáda vyhodila vojenského imámaMuslimka na nádraží v Lyonu hrozila bombouProč americká vláda chrání saudskoarabskou rozvědku, když vyšetřovatele potvrdili její odpovědnost za 11 září?Ázerbájdžáncům proti arménským křesťanům nepomohly ani dodávky zbraní z Izraele a TureckaSyrský uprchlík a stoupenec teroristů opět vraždil v Německu

ePortal.cz

Motivace některých dnes hodně slyšitelných kovidových alarmistů je velmi sporná, ne-li rovnou cynicky sobeckáKoronavirus v přímém přenosu

euPortal.cz

Francouzský prezident oznámil, že se nadále snaží pofrancouzštit migranty. Slíbil přijmout tvrdé zákony, aby potřel „islámský separatismus“To jsou ale náhodičky... Jak to doopravdy bylo s koronavirem...

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na východní frontě chaos. Obávám se, že v letošním roce musíme počítat jen s těmi nejhoršími scénáři. Na Východě, na Západě, i u nás domaNepodmíněný příjem? – Cesta do pekel

ParlamentniListy.cz

Komárek o Fridrichové: Ať si promítne, jak sama občas mluví o svých kolezích a řediteli ČT. Debil? Padají asi horší slova!Primář: Staromák? Lůza dělala brajgl. Nechat je tam ležet zraněné, hovada. Zbyteční lidé
Články autora
Průzkum
U imigrantské kriminality pachatele radši zatajovat? V případě ubití francouzského řidiče MHD imigranty média striktně neuvádí, že šlo o imigranty. Váš názor?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď