"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

(NE)Šokující objev české neziskovky o vztahu islámu a netolerance aneb bývalý muslim Lhoťan varoval již dávno a oni to zjišťují až teď!

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 6.6.2016 | Rubrika: Analýzy
Ilustrace

Pro obhájce islámu je nejspíše velmi tragické zjištění výzkumu EU placenou neziskovou organizací o tom, že čím více je muslim zbožný, tak tím více je netolerantní. Aspoň takto to vyplynulo z výzkumu Think-tanku Evropské hodnoty.

Graf Evropských hodnot

Graf o islámském fundamentalismu a násilí
Je velice úsměvné, že jsem já sám osobně na takovouto zákonitost upozornil ve své knize Eurabia – mýtus nebo realita budoucnosti? (2015) V niž jsem popsal dvě základní teorie vztahu k islámu.
 
Multikulturalismus učí, že původní islám je nenásilný a tolerantní a teprve vzdalováním se od původních islámských hodnot dochází k radikalizaci, netoleranci či násilí. Tato teorie je také základním kamenem islámské i multikulturní propagandy v Evropě.

Teorií islámu z pohledu multikulturalismu

Jenže co když je tomu přesně naopak? Co když původní islám je netolerantní a násilný a teprve vzdalováním se od některých jeho hodnot a dogmat dochází ke vzdávání se násilí a netolerance a vzniká tzv. umírněný islám či umírněný muslim?

Má teorie o vztahu islámu a netolerance

Lhoťanova teorie islámu a radikalismu
A teď nám po pečlivém a jistě i velice nákladném výzkumu sdělují analytici think-tanku Evropské hodnoty, že čím více je muslim fundamentalistický (zbožný), tak tím více je netolerantní:
Evropské hodnoty dokonce zjistily, že hlavním radikalizačním faktorem jsou muslimští duchovní, a potažmo samotné mešity. Ano, kdyby si ovšem přečetli mou knihu z roku 2011 Islám a islamismus v České republice, nebo Ježíš Kristus a islám (2015), tak by se tam sami dočetli jak radikální a nenávistné názory mají čelní představitelé českých mešit a české muslimské komunity.
 
Jenže to na co jsme já došel osobní zkušeností a selským rozumem, tak to musí naší odborníci placení Bruselem dlouho zkoumat a za pěně tučné granty. Inu podnikat se musí umět i v neziskovém sektoru.
 
Já se ovšem raději teď ptám: Změní se něco? Budou naší odborníci sledovat stejně bedlivě aktivity muslimů, jak sledují aktivity Rusů? Bude oficiálně zařazen islám na seznam potencionálního nebezpečí pro Evropskou unií, jako je řazeno vlastenectví či odpor proti imigraci?
 
Lukáš Lhoťan 
Je bývalý muslim a autor knih Islám a islamismus v České republice a Arménsky holocaust. Od roku 1998 do roku 2010 spolupracovník předsedy českých muslimů Muneeba Hasana Alrawiho, do roku 2012 člen Muslimské obce v Brně, absolvent poutě do Mekky, vzdělávacích kurzů o islámu saúdskoarabské World Assembly of Muslim Youth, absolvent studijního pobytu v USA The International Visitor Leadership Program (2010). V současné době vede nakladatelství se zaměřením na problematiku islámu.
 
Ukázka projevu islámského extremismu v českých mešitách
Šéf českých muslimů Alrawi vyzývá k výchově dětí k nenávisti nevěřícím (Mešita Brno, 9.7. 2010)

Kázání proti židům a nepřátelům Alláha v brněnské mešitě

Další záznamy z české muslimské komunity si můžete poslechnout zde.

Klíčová slova: multikulturalismus  | politická korektnost  | islamizace  | islám  | integrace  | džihád
3232 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Muslimové ve Skotsku usiluji zákeřný způsobem o zrušeni zákazu ženské obřízkyNěmecka vláda utratila zhruba 125 milionu korun, aby zaměstnala dva syrské uprchlíky ... Miliardový byznys s ilegální imigrací a uprchlíky. Reportáž italské TV ukazuje pravdu o migraciVzdělání ve Švédsku rapidně upadá. Například mnozí švédští policisté neumějí psát Přednáška Lhoťana o rozdílech mezi křesťanstvím a islámem v beskydských Starých Hamrech - Gruňi

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupuje

euPortal.cz

Řádění norského sociálního úřadu Barnevernet. Doslova krade lidem děti pod různými nesmyslnými záminkami typu, že děcko dostalo na zadek a podobněVědci přišli na to, že ti, kteří uprchlíky nechtějí, nejsou xenofobové, ale svědomití a pečliví lidé používající rozum. Emoční centra, a tedy ani strach, se totiž v postojích odmítačů nezapojují

FreeGlobe.cz

Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)Špiclovali Židi Trumpa a nasadili na něj odposlechy?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Odstranění pomníku maršála Koněva z náměstí Interbrigády je vítězstvím fašizmu v naší zemiLubomír Zaorálek, jedna z nejchmurnějších postav ČSSD, kterého v době jeho ministrování zahraničních věcí nazval lid oranžovým Schwarzenbergem...

ParlamentniListy.cz

Odporné. Vy maloměšťáci... Zdeněk Zbořil ke konci kauzy Čapí hnízdo: Je to plán Putina!„Zeman umře?“ Sranda z Babiše a Soukupa: To jste si předplatili na ČT. Nový pořad
Články autora
Průzkum
Má policie zveřejňovat národnost pachatelů? Německý zemský ministr vnitra Reul chce napříště zveřejňovat národnost a stát. příslušnost podezřelých a pachatelů. Souhlasíte?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď