"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Jediné, co tihle primitivní muslimové znali, je vysávat bohatství z těch produktivních - Evropo vzpamatuj se!

Autor: Fayez El Giheny | Publikováno: 31.5.2016 | Rubrika: Co píší jinde
Ilustrace

Muslimové zaútočili na Egypt v roce 639 a trvalo jim asi tři roky, než ho celý ovládli. Když přepadli Egypt, dali nám na vybranou tři možnosti:

• platit džizju, což je speciální daň za to, že nemusíte přestupovat na islám a můžete zůstat jinověrcem,

• přestoupit na islám, 

• a když nechcete konvertovat a nemáte peníze na zaplacení daně, je to smrt.

Když zemi ovládli, zkonfiskovali všechnu nejlepší půdu, ale nechali na ní původního majitele hospodařit – avšak pro ně, pro muslimy.

Během koptického období byl Egypt velice bohatý a jeho bohatství použili muslimští Arabové k další expanzi. Nic nevěděli o hospodaření, přišli z primitivní pouštní společnosti a nechápali, že když něco berete zemi, musíte jí taky něco vracet do infrastruktury v zemědělství, aby se mohlo produkovat dál. Takže to jediné, co tihle primitivní lidé znali, je vysávat bohatství z těch produktivních.

Jedná se o klasický přístup pouštních nájezdníků, kteří podobným způsobem terorizovali obyvatele oáz a parazitovali na nich. Zakladatel islámu Mohamed pouze využil této taktiky a dal jí punc legitimního způsobu vlády nad nemuslimy.

Takže země chudla a chudla a jak se muslimští vládci rozpínali, zaváděli další daně, aby si na sebe vydělali. Zavedli novou pozemkovou daň a zvyšovali tu původní daň, džizju, a když jste nemohli platit džizju, místo peněz vám muslimové vzali násilím vaše děti a z těch se pak stanou sexuální otroci, anebo je vychovávají jako vojáky pro boj. V podstatě zadarmo zneužívali naši kvalifikovanou práci. A v mnoha situacích mohou k nám přijít, sebrat nám našeho patriarchu, vstrčit ho do vězení a říct, že ho nepustí, dokud nezaplatíme určité množství peněz. 

Ukázka z knihy O islamizaci a demokracii v Egyptě, podrobnosti zde. 

Také jsme psali:

Klíčová slova: multikulturalismus  | islamizace  | islám  | imigrace  | přistěhovalectví  | islamismus
4314 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Islamizace Británie pokračuje mílovými krokyUprchlíci již obohacují Německo. V Hessensku již oženili a vdali 125 děti ...Proud uprchlíku/imigrantů z Řecka přes Balkán směrem k nám zesiluje! Poděkujte Němcům a EU, kteří vyzývají k nebránění migraciNeziskovky v Německu zuří. Odmítají, aby byli uprchlíci vyšetřování kvůli věku. 40 % uprchlíků lže o tom, že jsou dětiBičování mužů a žen za nemanželský sex v Indonésií. Brzy i v Evropě?

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupuje

euPortal.cz

Václav Havel omilostnil v roce 1990 pedofilního vraha Jaroslava Oplíštila a ten poté odnesl z nemocnice Na Bulovce sedmiměsíční holčičku Barborku, kterou pedofilně zneužil a zavraždil. Nyní je na svoboděAmerický generál hovoří o puči, který proběhl v USA po 11. září, a plánu o napadání států – Irák, Afghánistán, Sýrie...a Írán

FreeGlobe.cz

Němečtí vědci tvrdí, že lidské rasy neexistují. Vede je k tomu věda nebo náboženství politické korektnosti?Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Krutá nemoc Karel Gotta. Pražská kavárna a ubožáci na FB si mohou opět do mistra kopnoutJako republika jsme Koněva prohráli

ParlamentniListy.cz

Takže vy se nestydíte, uhodila Drtinová na Klause juniora. A jelo to celých dvacet minutUkradené výročí. Lidé v roce 1989 chtěli svobodu, a ta dnes stejně mizí. Prezident chce v listopadu mlčet, našel pochopení. Kromě knížete a Gazdíka...
Články autora
Průzkum
Má policie zveřejňovat národnost pachatelů? Německý zemský ministr vnitra Reul chce napříště zveřejňovat národnost a stát. příslušnost podezřelých a pachatelů. Souhlasíte?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď