"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Jediné, co tihle primitivní muslimové znali, je vysávat bohatství z těch produktivních - Evropo vzpamatuj se!

Autor: Fayez El Giheny | Publikováno: 31.5.2016 | Rubrika: Co píší jinde
Ilustrace

Muslimové zaútočili na Egypt v roce 639 a trvalo jim asi tři roky, než ho celý ovládli. Když přepadli Egypt, dali nám na vybranou tři možnosti:

• platit džizju, což je speciální daň za to, že nemusíte přestupovat na islám a můžete zůstat jinověrcem,

• přestoupit na islám, 

• a když nechcete konvertovat a nemáte peníze na zaplacení daně, je to smrt.

Když zemi ovládli, zkonfiskovali všechnu nejlepší půdu, ale nechali na ní původního majitele hospodařit – avšak pro ně, pro muslimy.

Během koptického období byl Egypt velice bohatý a jeho bohatství použili muslimští Arabové k další expanzi. Nic nevěděli o hospodaření, přišli z primitivní pouštní společnosti a nechápali, že když něco berete zemi, musíte jí taky něco vracet do infrastruktury v zemědělství, aby se mohlo produkovat dál. Takže to jediné, co tihle primitivní lidé znali, je vysávat bohatství z těch produktivních.

Jedná se o klasický přístup pouštních nájezdníků, kteří podobným způsobem terorizovali obyvatele oáz a parazitovali na nich. Zakladatel islámu Mohamed pouze využil této taktiky a dal jí punc legitimního způsobu vlády nad nemuslimy.

Takže země chudla a chudla a jak se muslimští vládci rozpínali, zaváděli další daně, aby si na sebe vydělali. Zavedli novou pozemkovou daň a zvyšovali tu původní daň, džizju, a když jste nemohli platit džizju, místo peněz vám muslimové vzali násilím vaše děti a z těch se pak stanou sexuální otroci, anebo je vychovávají jako vojáky pro boj. V podstatě zadarmo zneužívali naši kvalifikovanou práci. A v mnoha situacích mohou k nám přijít, sebrat nám našeho patriarchu, vstrčit ho do vězení a říct, že ho nepustí, dokud nezaplatíme určité množství peněz. 

Ukázka z knihy O islamizaci a demokracii v Egyptě, podrobnosti zde. 

Také jsme psali:

Klíčová slova: multikulturalismus  | islamizace  | islám  | imigrace  | přistěhovalectví  | islamismus
4580 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Totální selhání českých bezpečnostních složek v Ostravě? Jak by nás ubránili pří útoku islámských teroristů?!ČSSD s Českou televizí zneužívají tragedie v Ostravě k snaze omezit zbraně! Hajzlové bez citu!Imigranti: Už jedou!Imigrantské "děti" zlikvidovaly hasičeRozhodnutím o hidžábu to nekončí. Na pořadu je zákaz vánočních koled

ePortal.cz

Čtenáři a přátelé Eportalu, podpořte nás prosím, nebo ukončíme činnostProdej kovů ze státních hmotných rezerv je naším bezpečnostním ohrožením.

euPortal.cz

ODS, lidovci, STAN, TOP 09, Piráti i ČSSD a ANO de facto prosazují cenzuru internetu a potlačení svobody slovaMusíme bránit svobodu a demokracii, proti těm, kteří chtějí státní orgány zneužívat pro potírání opozice a jiných názorů!

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Mám pro premiéra Babiše dvě zprávyTa nejhrubší protiruská propaganda v České televizi... Aneb právo Krymu na odtržení od Ukrajiny

ParlamentniListy.cz

„Hnus v ČR, dělejte něco.“ Masakr v Ostravě: Generál Šándor o příčině, akčních filmech a nesmyslech, které padajíProč ho volíte? Chvilkaři se odebrali stěžovat na nádraží, tam agitovali mezi cestujícími
Články autora
Průzkum
Souhlasíte s novým světonázorem EU, že Druhou světovou válku rozpoutalo Rusko? Evropský parlament v září kodifikoval povinný světonázor, že Druhou světovou válku rozpoutal Sovětský svaz. Souhlasíte?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď