"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Proč Halíku sloužíš věrně multikulturnímu a proislámskému Bruselu, tak jak jsi věrně sloužil komunistickému režimu?

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 24.5.2016 | Rubrika: Glosy
Ilustrace

Milý Tomáši, ano píši takto osobně a nepíši „milý pane profesore Halíku“, protože byť ty mne nenávidíš a obviňuješ z extremismu, tak já mám pro tebe a tvé egoistické narcistické sklony pochopení. Nejsi jediný člověk, který má pochopení a omluvy pro slabé lidské duše. Znám podobně smýšlejícího člověka, který má i podobné problémy se svým egem a narcistickými sklony – je jím Martin Konvička. A podobně jako u tebe, tak i u něj mám pochopení pro tuto lidskou slabost. Ale teď k věci. Dostal se mi do ruky tvůj vlastnoručně psaný životopis, kde jsi soudruhům komunistům podbízel svou osobu a její věrnost komunistickému režimu, přesně tak jako se dnes podbízíš multikulturně a proislámskému režimu v dnešní Evropské unií.
 
Na rozdíl od jiných nemám potřebu tě urážet za tvé rozhodnutí podporovat komunistický režim a podbízet se mu, přesně tak nemám potřebu tě urážet za to jak se dnes podbízíš multikulturnímu režimu v Bruselu a šiřitelům islámu. 
 
Jen mi řekni Tomáši, proč? Proč to děláš? Proč sloužíš duchu zla a ještě k tomu tvrdíš, že tak činíš ve jménu Ježíše Krista a nás lidí? My lidé jsme ti k tomu právo nedali, vždyť sám tvrdíš, že tě většina nás obyvatel Čech a Moravy nepodporuje, a Ježíš? O něm jsi tvrdil, že jsi ho viděl při modlitbě v šintoistické svatyni, copak by se ti opravdu zjevil Ježíš na místě uctíváni temných sil a schválil ti tvou filozofií o splynutí všech náboženství v jedno univerzální jen s různými projevy v různých kulturách?
 

Tomáši proč? Proč vedeš sebe a jiné do záhuby? 

Lukáš Lhoťan 

Je bývalý muslim a autor knih Islám a islamismus v České republice a Arménsky holocaust. Od roku 1998 do roku 2010 spolupracovník předsedy českých muslimů Muneeba Hasana Alrawiho, do roku 2012 člen Muslimské obce v Brně, absolvent poutě do Mekky, vzdělávacích kurzů o islámu saúdskoarabské World Assembly of Muslim Youth, absolvent studijního pobytu v USA The International Visitor Leadership Program (2010). V současné době vede nakladatelství se zaměřením na problematiku islámu.

 

Daniel Solis napsal:

„Halík byl od 1. 7. 1972 zaměstnán v kádrovém a personálním odboru Chemoprojektu (ostře sledovaný podnik pro prominenty), a to na úseku výchovy kádrů a sociální práce! Zde např., dle vlastních slov, vypracoval profesionální charakteristiky na důležité funkce v podniku a kritéria hodnocení nejlepších pracovníků. Řešil také otázky osobnostních předpokladů pro vykonávání vedoucích funkcí a některé osobní a rodinné problémy pracovníků. A neustále školil vedoucí pracovníky. Pamětníkům nemusíme připomínat, jakou roli v nejtěžším normalizační období hrála v této pokleslé činnosti politika.“

 

„Vzpomínáte na předlistopadové kádrováky? Byli prověřeni mimořádně důkladně. Museli zajistit loajalitu zaměstnanců komunistickému režimu. Měli obrovskou moc nad lidmi. Sbírali citlivé údaje a měli značný vliv na osudy lidí. Byli kdykoli k dispozici státním orgánům a především Státní bezpečnosti. Byli její prodlouženou rukou v každém podniku, ale v některých zvláště! A jejich základní nástroje? Kompromitující materiály, vydírání, vyhrožování...“

 

„Halík se dnes vydává za psychologa, doklady o tomto vzdělání však není schopen doložit. A víte proč? Protože tohoto pochybného „vzdělání“ dosáhl na domácích i zahraničních místech, jimiž se dnes nedá pochlubit.“

 

„Mimochodem T. Halík kádroval lidi typu A. Babiše.“

 

(foto: dva úryvky z vlastnoručního životopisu signováno a datováno 21.3.75)

 

 

Klíčová slova: multikulturalismus  | Česká republika  | islamizace  | křesťanství  | Lhoťan
2663 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
U imigrantské kriminality pachatele radši zatajovat? V případě ubití francouzského řidiče MHD imigranty média striktně neuvádí, že šlo o imigranty. Váš názor?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď