"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Soužití křesťanů a muslimů v budoucí Evropě, diskuze D. Drápala a T. Halíka

Autor: Redakce | Publikováno: 19.5.2016 | Rubrika: Pozvánka
Ilustrace

V Praze se ve středu 25.5.2016 uskuteční diskuze na téma "Soužití křesťanů a muslimů v budoucí Evropě". Debatovat budou Dan Drápal a Tomáš Halík, moderátorem večera bude Pavel Černý. Debata začne v 19:30 hod. Místem konání je sbor Církve bratrské (zadní dům), Soukenická 15, Praha 1. Pořádá sbor Církve bratrské v Praze 1 a Institut Williama Wilberforce.

Tomáše Halíka asi netřeba představovat, je to jeden z propagátorů téze, že islám a křesťanství mají stejný zdroj učení a stejného Boha. K jeho názorům napsal několik komentářů bývalý muslim Lukáš Lhoťan:

Profesor Halík opět ukázal závažnou neznalost problému islámského práva - úmysl či neznalost?

Nový blud v učení některých křesťanů aneb islám je jiná cesta k spáse a Bohu káže Halík!

Pan profesor Halík vlastně uznal Mohammeda za proroka …

Dan Drápal je autorem například těchto komentářů:

Tvrzení, že Ježíš a Mohamed vlastně chtěli totéž, je nejen laciné, ale především nepravdivé

Dvě verze islámu

Do jaké míry je česká neochota přijímat uprchlíky projevem zapšklé provinciálnosti, krátkozrakosti a sobectví?

Fenomén Lhoťan

 

 

 

 

3555 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Norové jsou v šoku. Statistiky úřadů potvrdily vysokou kriminalitu muslimských uprchlíkůŽIDÉ A KŘESŤANŠTÍ SIONISTÉ: VŘELÉ DĺKY PREZIDENTU TRUMPOVI A JEHO ADMINSTRATIVĚVánoce na ... krvi. O vlásek: DánskoTurecko se připravuje na vpád do LibyeV zájmu klimatu: Zrušme kapitalizmus!

ePortal.cz

Čtenáři a přátelé Eportalu, podpořte nás prosím, nebo ukončíme činnostProdej kovů ze státních hmotných rezerv je naším bezpečnostním ohrožením.

euPortal.cz

Každý občan ČR včetně dětí zřejmě dá na uhlíkovou neutralitu přes 60 tisíc korun ročně, po dobu dvaceti let, plyne z vládních dokumentů a výroku premiéra BabišeUvědomělé „neziskové“ děti brzy zastoupí před tabulí ideově závadné učitele. K čemu by měli naslouchat nějakému bílému heterosexuálnímu učiteli matematiky, který neklečí před Gretou Thunbergovou

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Mám pro premiéra Babiše dvě zprávyTa nejhrubší protiruská propaganda v České televizi... Aneb právo Krymu na odtržení od Ukrajiny

ParlamentniListy.cz

Velké dusno kolem Petra Pavla: Novinář vypustil na veřejnost, co prý dělal za komunistů. A generál bouchl do stoluPovedlo se to, nebyl v tom Havel. Jinde kradli víc. Jenom ten Bakala... Docent Ševčík o devadesátkách
Články autora
Průzkum
Mělo by se i v ČR konat celostátní branné cvičení proti islámistickému terorizmu? Ve Švýcarsku se v první polovině listopadu koná 2-denní celostátní branné cvičení proti islamistickému terorizmu. Mělo by se konat i v ČR?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď