"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Sexuální násilné útoky a znásilnění spáchané migranty v Rakousku od ledna do dubna 2016

Autor: Jakub Navrátil | Publikováno: 16.5.2016 | Rubrika: Analýzy
Ilustrace

Doplňujíci informace k textu: Epidemie znásilňování migranty zachvátila Rakousko - dáme je do karantény dříve než nakazí i nás? Gatestone Institut informoval o epidemii znásilňování páchaných migranty v Německu a Švédsku. Problém se nyní rozšířil i do Rakouska. Níže je několik případů z prvních čtyř měsíců letošního roku:

29 duben. 35 letý migrant z Alžíru se pokusil znásilnit ženu na autobusové zastávce v Linci. Muž zbil ženu do bezvědomí, ale ještě předtím mu žena zlomila nos. Byl zatčen poté, co vešel do nemocnice, hledajíc lékařskou pomoc. Později se ukázalo, že Alžířan má dlouhý záznam v trestním rejstříku, včetně jiných pokusů o znásilnění, ale nebyl deportován, protože ho Alžír odmítl vzít zpět.

25 dubna, Kronen Zeitung, největší noviny v Rakousku zveřejnily, že se "arabsky vypadající muž" pokusil znásilnit 27 letou ženu na autobusové zastávce ve Vídni. "Vše, co byl schopen říci bylo sex, sex, sex," vypověděla žena. Muž vytáhl kondom z kapsy a odhodil jeho kalhoty. "Křičela jsem tak hlasitě, jak jen to šlo," vypověděla žena, "dokud muž neutekl." Vypověděla dále, že městská policie se vůbec nezajímala o její případ: "Dokonce se nezeptali ani na mé jméno." Poté co místní média zveřejnila její případ, policie vydala prohlášení s omluvou a obvinila své selhání jako "politováníhodné nedorozumění."

Také jsme psali:

 

24 dubna. Neidentifikovaný migrant znásilnil 19 letou ženu v Eisenstadu.

22 dubna. Tři žadatelé o azyl skupinově znásilnili 21 letou ženu na vlakovém nádraží ve Vídni.

22 dubna. 17 letý žadatel o azyl z Afganistánu se pokusil o znásilnění 20 leté ženy v Grazu.

21 dubna. 17 letý žadatel o azyl z Afganistánu sexuálně napadl 19 letou ženu na vlakovém nádraží v Grieskirchenu. Průvodčí zasáhl poté, co uslyšel ženský křik. Afgánec řekl policii, že žena lhala a požadoval omluvu.

20 dubna. Dva severoafričtí migranti sexuálně napadli ženu před hlavním vlakovým nádražím v Salzburku. Když se 26 letý kolemjdoucí pokusil zasáhnout, migranti ho udeřili a kopali do něj tak tvrdě, že byl nucen navštívit blízkou nemocnici. Jeden z útočníků je 31 letý žadatel o azyl z Maroka. Druhý podezřelý zůstává na svobodě.

15 dubna. 42 letý migrant ze Slovinska byl zadržen pro pokus o sexuální napadení dvou 18 letých dívek v Leibnitzu.

13 duben. "Arabsky vypadající" muž sexuálně napadl tři ženy na autobusové zastávce ve Vídni.

24 března. Dva afgánští migranti byli zatčeni za znásilnění 20 leté ženy ve Welsu.

21 března. Migrant ze Severní Afriky zaútočil na 27 letou ženu na nabité zastávce metra ve Vídni. Muž se začal dotýkat ženy na jejích rukou. Když vstala a našla si jiné místo k sezení, muž ji uchopil a začal jí líbat na ústa. Policie řekla ženě, že nemohou nic dělat, protože líbání není kvalifikováno jako sexuální útok.

12 března. 16 letý žadatel o azyl z Libye se pokusil unést a znásilnit dvě ženy ve Vídni. Poté co se všichni tři potkali v metru, Libyjec slíbil ženám, že je vezme do nočního klubu. Namísto toho je vzal do svého bytu, kde se je pokusil zamknout ve sklepě a znásilnit je. Jedna z žen utekla a zavolala policii.

8 březen. 20 letý žadatel o azyl z Afganistánu byl zpozorován, ukazujíc své genitálie sedmiletým dívkám na veřejném plaveckém bazéně ve Vídni. Ředitel bazénu a učitel plavání zadrželi muže do příjezdu policie. Policie ho nechala jít.

6 března. "cizinecky vypadající" muž sexuálně napadl 37 letou ženu na veřejném bazéně v Klagenfurtu poté, co zasáhla, aby ochránila svého čtyřletého chlapce před obtěžováním.

25 února. "Jižan" sexuálně napadl dvě náctileté dívky v nákupním centru v Innsbrucku.

22 února. 18 letý migrant z Afganistánu byl zatčen za znásilnění 52 leté ženy v Innsbrucku.

14 února. Šest migrantů sexuálně napadlo 49 letou ženu v metru ve Vídni. Dva z mužů, 18 letý žadatel o azyl z Afganistánu a 23 letý žadatel o azyl z Iráku, byli zatčeni, když se pokoušeli opustit zastávku. Další čtyři zůstávají na svobodě.

11 února. 33 letý migrant z Iráku masturboval před skupinou žen na veřejném plaveckém bazéně v Linci.

8 února. 22 letý migrant z Makedonie identifikovaný pouze jako Ibrahim J, byl zatčen ve Vídni za sexuální útok na více než 20 žen ve Vídni a ostatních částech Rakouska. Mezi ostatními zločiny, je muž obžalovaný ze znásilnění 15 leté dívky.

6 února. Skupina 28 mužských žadatelů o azyl sexuálně obtěžovala skupinu žen na venkovním veřejném kluzišti ve městě Stockerau. Migranti poté napadli ochranku, která se snažila zasáhnout. Bylo zapotřebí policie k nastolení pořádku.

4 února. Šest "jižanů" napadlo 53 letou ženu před obchodem s potravinami ve městě Spittal poté co jim odmítla vydat peníze.

3 února. Tři migranti sexuálně napadli 16 letou dívku na zastávce tramvaje v Leondingu. Jeden z mužů držel dívku na zemi a ostatní dva se střídali v napadání.

26 ledna. 24 letý žadatel o azyl z Gambie znásilnil a zavraždil 25 letou Američanku ve Vídni. Žena z Colorada, která pracovala jako au-pair, poskytla muži Abdou I. Přístřeší v jejím bytě. On ale utekl ze svého přístřeší, protože jeho žádost o azyl byla zamítnuta a bál se, že bude deportován. Po vraždě muž utekl do Švýcarska, kde byl zatčen poté, co policie vystopovala signál z jeho mobilního telefonu. Později se ukázalo, že byl hledaný v Německu pro sexuální napadení nezletilé dívky.

23 ledna. Migrant z Makedonie se pokusil znásilnit 21 letou ženu ve Vídni. Muž navázal oční kontakt v metru a sledoval ženu poté, co vystoupila ze soupravy.

16 ledna. 21 letý žadatel o azyl z Afganistánu znásilnil 18 letou ženu v Prátru, největším veřejném parku ve Vídni.

10 ledna. 29 letý žadatel o azyl z Afganistánu se pokusil obtěžovat šestiletého chlapce na veřejném plaveckém bazéně v Linci. Matka dítěte řekla: "Zpozorovala jsem šest migrantů vejít do budovy. Dva z nich si sedlo do rohu dětského bazénu. Jeden z nich si začal stimulovat jeho genitálie za současného flirtování s mým nejmladším dítětem."

1 ledna. Skupina arabských mužů sexuálně napadla přinejmenším 24 žen ve Vídni, Salzburku a Innsbrucku.

 

Článek přeložil Ing. Jakub Navrátil a autorem je analytik Soeren Kern, který je vedoucím pracovníkem v newyorském Gatestone Institute. Je také vedoucím pracovníkem na Evropské politiky v madridské Skupině strategických studií. Můžete jej sledovat na Facebooku a na Twitteru. Jeho první kniha, Global Fire, vyjde tento rok.

Klíčová slova: multikulturalismus  | politická korektnost  | islamizace  | žena  | imigrace  | přistěhovalectví  | Rakousko
6631 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je? Otestujte si svůj dez/informační čuch, resp. předpojatost: Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď