"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Děsivá fakta o vraždícím Afričanovi z Vídně! Takhle funguje multikulti obohacení. Už nikdy se nezbavíme těch, co budou krást, loupit a vraždit.

Autor: Neprojdou NO pasaran | Publikováno: 7.5.2016 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Strach před absurdním nařčením z diskriminace má větší cenu, než lidský život."...Keňan se zdržoval v Rakousku ilegálně 6 let, za tu dobu byl 18x trestně stíhaný a dokonce 2x pravomocně odsouzený. Podobný útok železnou tyčí spáchal 18. května 2015 ve stejné městské části Ottakring, ale jeho oběť tehdy utrpěla pouze lehké zranění..."
 
Takhle funguje multikulti obohacení. Už nikdy se nezbavíme těch, co budou krást, loupit a vraždit. Zatknout a vyhostit? Jen to ne! Dojemné záběry zlých zatýkajících policistů by vyvolaly mediální lynč. Bezzubý systém místo ochrany vlastních jen umírá na strach z nějakého nesmyslného "lidskoprávního" nálepkování, které háji cokoliv, jen ne lidská práva. Nikdo soudný se nemůže divit těm, co imigraci z kulturně nekompatibilních zemí odmítají!
 
Poznámka redakce Eurabia.cz
Každý kdo podporuje příliv imigrantů/uprchlíků k nám je přímo odpovědný za každé znásilnění, vraždu či loupež, kterou tito příchozí spáchají! A přijde den, kdy budou povoláni k odpovědnosti. 
 
Zdroj:
http://www.krone.at/Oesterreich/Afrikaner_wurde_bereits_18-mal_straffaellig!-Bluttat_in_Wien-Story-508652
 
Ilustrační fotografie

Klíčová slova: multikulturalismus  | imigrace  | přistěhovalectví  | terorismus  | Rakousko
3387 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Přednáška Lhoťana o rozdílech mezi křesťanstvím a islámem v beskydských Starých Hamrech - GruňiVzdělání ve Švédsku rapidně upadá. Například mnozí švédští policisté neumějí psát Imigrantský rapper: „Zabte bílé, a budem mít jejich ženy a prachy!“ Skandál! Americké media odmítají hovořit o muslimských teroristechMasová imigrace dnes ohrožuje evropskou civilizaci : šéfredaktor VA

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupuje

euPortal.cz

Švédsko je díky gangům imigrantů ve válce... Čtěte děsivá faktaPřátelé, pomozte, prosím, a přispějte na dobrou věc...

FreeGlobe.cz

Špiclovali Židi Trumpa a nasadili na něj odposlechy?Tyranie pánů sociálních sítí

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Lubomír Zaorálek, jedna z nejchmurnějších postav ČSSD, kterého v době jeho ministrování zahraničních věcí nazval lid oranžovým Schwarzenbergem...Otázka nejen pro pražskou smečku: Co je demokratičtější?

ParlamentniListy.cz

Tak se mi zase ozval... Pohlavní údy a konečníky létaly! Ivan Vyskočil se znovu střetl s mužem, který mu nabízel milion za odmítnutí vyznamenání od ZemanaTomio Okamura předvídá, co rozpoutá v Evropě nová italská vláda bez Salviniho. Jde o migranty
Články autora
Průzkum
Má mít Okamura konkurenci? Souhlasíte s názorem sociologa Petra Hampla, že by Okamurovi prospěla konkurence na politické scéně?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď