"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Děsivá fakta o vraždícím Afričanovi z Vídně! Takhle funguje multikulti obohacení. Už nikdy se nezbavíme těch, co budou krást, loupit a vraždit.

Autor: Neprojdou NO pasaran | Publikováno: 7.5.2016 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Strach před absurdním nařčením z diskriminace má větší cenu, než lidský život."...Keňan se zdržoval v Rakousku ilegálně 6 let, za tu dobu byl 18x trestně stíhaný a dokonce 2x pravomocně odsouzený. Podobný útok železnou tyčí spáchal 18. května 2015 ve stejné městské části Ottakring, ale jeho oběť tehdy utrpěla pouze lehké zranění..."
 
Takhle funguje multikulti obohacení. Už nikdy se nezbavíme těch, co budou krást, loupit a vraždit. Zatknout a vyhostit? Jen to ne! Dojemné záběry zlých zatýkajících policistů by vyvolaly mediální lynč. Bezzubý systém místo ochrany vlastních jen umírá na strach z nějakého nesmyslného "lidskoprávního" nálepkování, které háji cokoliv, jen ne lidská práva. Nikdo soudný se nemůže divit těm, co imigraci z kulturně nekompatibilních zemí odmítají!
 
Poznámka redakce Eurabia.cz
Každý kdo podporuje příliv imigrantů/uprchlíků k nám je přímo odpovědný za každé znásilnění, vraždu či loupež, kterou tito příchozí spáchají! A přijde den, kdy budou povoláni k odpovědnosti. 
 
Zdroj:
http://www.krone.at/Oesterreich/Afrikaner_wurde_bereits_18-mal_straffaellig!-Bluttat_in_Wien-Story-508652
 
Ilustrační fotografie

Klíčová slova: multikulturalismus  | imigrace  | přistěhovalectví  | terorismus  | Rakousko
3829 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Rakousko chce proti imigrantům nasadit dronyFrancie vyhlásila válku! Islámistům v zemiProč americká vláda chrání saudskoarabskou rozvědku, když vyšetřovatele potvrdili její odpovědnost za 11 září?Španělsko, Itálie, Malta, Německo a Maďarsko odmítli sankce namířené proti TureckuZa brutální vraždu učitele jsou zodpovědní francouzští muslimové a bojovníci proti islamofobií

ePortal.cz

Mylná tolerance obřích dluhůVláda nás vrhá do chudoby pod záminkou covidu

euPortal.cz

Další vlna cenzury: Facebook jde tvrdě proti svobodě a TrumpoviNATO, energetická geopolitika a konflikt na Kavkaze

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na východní frontě chaos. Obávám se, že v letošním roce musíme počítat jen s těmi nejhoršími scénáři. Na Východě, na Západě, i u nás domaNepodmíněný příjem? – Cesta do pekel

ParlamentniListy.cz

Nová čísla, která zklamou opozici. Babiš se celkem drží, ČSSD to rosteRoman Šmucler odmítá kritiku: Potřebují najít viníky. Vláda to řídí z televize, bez nějakého systému. Hodně lidem se zalíbila „hra na totáč“
Články autora
Průzkum
Záleží Bruselu na životech Východoevropanů? EU mentoruje východní země zatímco k západním je benevolentnější. Záleží podle Vás Bruselu na životech Východoevropanů?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď