"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Papež na pronásledované křesťany kašle, raději do Vatikánu sváží muslimy. Sám tak aktivně pomáhá islamizaci Evropy!

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 2.5.2016 | Rubrika: Glosy
Ilustrace

Papež František si po návštěvě uprchlíku na řeckém ostrově Lesbos odvezl do Vatikánu 12 muslimů. Měl to být důkaz jeho milosrdenství a soucítěni s uprchlíky. Jeho čin ovšem vyvolal také vlnu rozhořčení mezi křesťany, protože mezi uprchlíky na Lesbosu byli i křesťané, kteří jsou v mnohém větším nebezpečí než muslimové a jim papež nevěnoval pozornost. Přesněji nejprve jim slíbili papežovi lidé, že je odvezou a pak se na ně vykašlali!
 
Americký deník the New York Times zveřejnil komentář  Jarona Steinbucha, který se nad chováním papeže Františka pozastavuje. Dva křesťanští uprchlíci byli nejprve lidmi papeže Františka vybráni k přesídleni do Itálie, ale po návštěvě papeže na ostrově Lesbos jim bylo zděleno, že nebudou přesídlení, protože papež si nakonec místo nich vybral muslimy. Papež se hájil tvrzením, že původně vybraní křesťané neměli něco v pořádku v dokumentech. Papežovo tvrzení nebylo ovšem nijak doloženo!
 
Oběma křesťanům teď hrozí deportace zpět mezi muslimy do Turecka. Papež František se tak sice staví do role přítele muslimů a podporuje příliv muslimů do Evropy, ale křesťany předhazuje lvům. Pardon, tedy muslimům. 
 
Je zajímavé, že i muslimské posvátné knihy hovoří o Mohammedovi a jeho proroctví, že muslimové nejprve dobudou Konstantinopol (dnešní Istanbul) a pak dobudou Řím (zdroj zde) jen Mohammed asi nepředpokládal, že jim v tom aktivně pomůže sám papež František, který muslimy do Říma sám sváží ...
 
Lukáš Lhoťan 

Je bývalý muslim a autor knih Islám a islamismus v České republice a Arménsky holocaust. Od roku 1998 do roku 2010 spolupracovník předsedy českých muslimů Muneeba Hasana Alrawiho, do roku 2012 člen Muslimské obce v Brně, absolvent poutě do Mekky, vzdělávacích kurzů o islámu saúdskoarabské World Assembly of Muslim Youth, absolvent studijního pobytu v USA The International Visitor Leadership Program (2010). V současné době vede nakladatelství se zaměřením na problematiku islámu.

Některé z článku Lukáše Lhoťana
 
Dva vybraní křesťané na které se poté papež František vykašlal a raději si vzal samé muslimy!
 
Článek v deníku the New Yourk Times:
http://nypost.com/2016/04/22/pope-francis-reneges-on-offer-to-take-in-christian-refugees/
 
Článek na Mail online:
http://www.dailymail.co.uk/news/article-3550138/Betrayed-Pope-Lesbos-Christian-brother-sister-desperately-disappointed-told-rescued-Holy-Father-left-red-tape.html
 
Lidové noviny informuji o odvozu muslimů do Vatikánu:
http://www.lidovky.cz/papez-frantisek-navstivil-recky-lesbos-do-vatikanu-se-vraci-s-12-uprchliky-1r6-/zpravy-svet.aspx?c=A160416_110148_ln_zahranici_ELE
 

 

Klíčová slova: islamizace  | imigrace  | křesťanství  | pronásledování
7222 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Islám live
Sledujte nás na Youtube
Články autora
Průzkum
Měla by Británie vrátit Argentině Malvíny a Rusko Ukrajině Krym? Letos uplyne 40 od britsko-argentinské války o Malvíny (Falklandy). Měla by Británe Malvíny vrátit Argentině, tak jak požaduje vrácení Krymu Ruskem Ukrajině?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Český obránce Vídně proti Turkům roku 1683