"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Co není dovoleno demokratickému Polsku, tak je dovoleno islámskému Turecku! Aneb jak EU podporuje islámskou totalitu a nenávidí demokracií v Polsku.

Autor: Karel Orlík | Publikováno: 28.4.2016 | Rubrika: Analýzy
Ilustrace

Léta tvrdím, že Turecko do EU nepatří. Svými činy, svou rozpínavostí i náboženstvím patří tam, odkud turko-tatarské kmeny na evropské území přišly, do Asie.
 
Léta tvrdím, že Turecko do EU nepatří. Svými činy, svou rozpínavostí i náboženstvím patří tam, odkud turko-tatarské kmeny na evropské území přišly, do Asie. Evropští politici už zapomněli, jak islámští Osmané po staletí terorizovali Evropu? Erdogan svou vizi neskrývá: chtěl by oživit zašlou slávu Osmanské říše. Dobře ví, že díky levicovým politikům v EU není bez šancí. A právě politické vedení EU Turecko usvědčuje přinejmenším z dvojího pokrytectví, o Kypru ani nemluvě.
 
Arabové tvoří v Izraeli 20% menšinu a žádají na území, které vítězné velmoci po I. světové válce vyčlenily pro „znovuvytvoření vlasti pro židovský národ, samostatný stát. Tento požadavek chtějí prosadit za každou cenu. Podle Charty Fatahu z 1.7.2009 také silou zbraní a občas i teroristickými útoky. A svět v tom úsilí Araby finančně i politicky podporuje a tleská jim.
 
Kurdové v Turecku také tvoří 20% menšinu a také požadují samostatnost a nezávislost. A také oni si občas pomáhají teroristickými útoky. Turecko arabské požadavky v Izraeli podporuje, ale svým vlastním kurdským spoluobčanům stejné požadavky odmítá. A svět zůstává k požadavkům kurdské menšiny téměř hluchý.
 
Když Erdogan se svou islámskou politikou vyhrál volby v Turecku, prosadila jemu poslušná vláda výměnu ve vedení státních institucí. Tisíce soudců, státních zástupců i policistů byly propuštěny. Pokračovaly čistky v armádě a došlo i na novináře. Největší Erdoganův odpůrce žije v exilu. A takové Turecko je dál v NATO a má podporu i sympatie nejvlivnějších zemí v EU.
 
Když konzervatisti v Polsku vyhráli volby, začali do vedení významných státních institucí dosazovat „své“ lidi. Je to běžná praxe volebních vítězů. Protesty polské levice, jak jinak, podpořili levicoví politici v EU a začali téměř Polsku vyhrožovat. Nemělo by se všem měřit stejným metrem?
 
Zdroj: http://orlik.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=499980
 
 

Klíčová slova: EU  | Turci  | Polsko
2381 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Islamizace Británie pokračuje mílovými krokyUprchlíci již obohacují Německo. V Hessensku již oženili a vdali 125 děti ...Proud uprchlíku/imigrantů z Řecka přes Balkán směrem k nám zesiluje! Poděkujte Němcům a EU, kteří vyzývají k nebránění migraciNeziskovky v Německu zuří. Odmítají, aby byli uprchlíci vyšetřování kvůli věku. 40 % uprchlíků lže o tom, že jsou dětiBičování mužů a žen za nemanželský sex v Indonésií. Brzy i v Evropě?

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupuje

euPortal.cz

Václav Havel omilostnil v roce 1990 pedofilního vraha Jaroslava Oplíštila a ten poté odnesl z nemocnice Na Bulovce sedmiměsíční holčičku Barborku, kterou pedofilně zneužil a zavraždil. Nyní je na svoboděAmerický generál hovoří o puči, který proběhl v USA po 11. září, a plánu o napadání států – Irák, Afghánistán, Sýrie...a Írán

FreeGlobe.cz

Němečtí vědci tvrdí, že lidské rasy neexistují. Vede je k tomu věda nebo náboženství politické korektnosti?Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Krutá nemoc Karel Gotta. Pražská kavárna a ubožáci na FB si mohou opět do mistra kopnoutJako republika jsme Koněva prohráli

ParlamentniListy.cz

Sesadit Zemana, řekla Němcová. Zdeněk Zbořil má pro ni vzkaz. A nejen pro niTakže vy se nestydíte, uhodila Drtinová na Klause juniora. A jelo to celých dvacet minut
Články autora
Průzkum
Volte s Němci! V Německu začínají 1. září volby do zemských parlamentů-sněmů. Obávaným looserem je merkelovská CDU a favoritem protiimigrační AfD. Koho byste volili Vy?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď