"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

SVĚDECTVÍ SAMOTNÝCH TURKŮ O VYVRAŽĎOVÁNÍ ARMÉNU MUSLIMY

Autor: Arménská Genocida | Publikováno: 26.4.2016 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Vehip Pasha, byl tureckým generálem armády v oblasti Kavkazu. Vehip Paša obdržel příkaz, aby poslal 2000 Arménů k výstavbě železnice Bagdád-Berlín. Nicméně když zjistil, že ve skutečnosti mají být poslání na smrt, příkaz nesplnil.
 
"Masakr Arménů nařídilo vedení mladoturků. Zvěrstva byla prováděna systematicky a promyšleně. Bylo také zjištěno, že do masakrů Arménů byli zapojeni okresní zástupci oblastí."
"Podle mého názoru byly deportace provedeny takovým způsobem, který neodpovídají lidskosti, civilizaci a státní správě. Za masakr Arménů nesou odpovědnost úřady, které vraždění detailně naplánovaly."
 
"Když jsem navštívil arménskou vesnici Chourig, zjistil jsem, že všichni byli ve svých domech upáleni a spoutání tak, že ohořelá těla stála v pozoru."
 
Více aktuálních informací z Arménie na webu Arménská Genocida - Armenian Genocide
 
Poznámka redakce Eurabia
Když dnes sledujeme podlézáni EU, Německa a české vlády Turecku, tak se ptáme: Za jak dlouho nás čeká osud Arménů? Více informací k tématu arménské genocidy se dočtete v knize Lukáše Lhoťana: Arménský holocaust - Sto let od plánované genocidy arménského národa 1915-2015.

 

 

Klíčová slova: Turci  | pronásledování
2556 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Vakcína: AstraZeneca zbabrala testyNová kniha: Idea českého národního státu třetího tisíciletíBrusel vyměk a povolil Maďarsku Sputnik VAfrickým ilegálním imigrantům se nelíbí bezplatné ubytování v hotelích na MallorceEU: Bez očkování proti Covidu vás už nemusí zaměstnat!

ePortal.cz

Vše okolo Kavčích hor je tak strašně jednoduché. Za peníze nás všech tu partička uzurpátorů, kteří si veřejnou televizi zprivatizovali sami pro sebe, provozuje jednobarevnou televizi pouze pro někohoPomozte. Sluníčkáři chtějí vyvolat anarchii a urychlují svou revoluci a totální převzetí moci. Vidíme to v USA a západní Evropě. Buď se budeme bránit, nebo náš svět zanikne

euPortal.cz

Máme tady další sluníčkářský genderový nesmyslInvaze imigrantů pokračuje. Nyní jsou jimi zahlceny Kanárské ostrovy

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Každý, kdo nám bude chtít vnutit migranty, ohrožuje naše životy. Propaganda EU na tom nic nezměníNěmcům jsme nic neukradli, nic jim nedluhujeme. Naopak je to Německo jako nástupnický stát hitlerovské říše, které nám dosud nezaplatilo reparace v původní výši cca 360 miliard

ParlamentniListy.cz

Havlova amnestie vypustila bestii. Brutálně zavraždil matku a její dcery. Nejmladší znásilnil. Za pár let bude na svobodě„Neuvěřitelné, skandální!“ Co bylo odstraněno z archivu ČT? Aktivista Šinágl se bouří: Nezávislou ČT potřebujeme, ale ta dnešní...
Články autora
Průzkum
Byly transparentnější volby v USA nebo v Bělorusku? Kde podle Vás byly volby transparentnější - v USA nebo Bělorusku?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď