"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

SVĚDECTVÍ SAMOTNÝCH TURKŮ O VYVRAŽĎOVÁNÍ ARMÉNU MUSLIMY

Autor: Arménská Genocida | Publikováno: 26.4.2016 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Vehip Pasha, byl tureckým generálem armády v oblasti Kavkazu. Vehip Paša obdržel příkaz, aby poslal 2000 Arménů k výstavbě železnice Bagdád-Berlín. Nicméně když zjistil, že ve skutečnosti mají být poslání na smrt, příkaz nesplnil.
 
"Masakr Arménů nařídilo vedení mladoturků. Zvěrstva byla prováděna systematicky a promyšleně. Bylo také zjištěno, že do masakrů Arménů byli zapojeni okresní zástupci oblastí."
"Podle mého názoru byly deportace provedeny takovým způsobem, který neodpovídají lidskosti, civilizaci a státní správě. Za masakr Arménů nesou odpovědnost úřady, které vraždění detailně naplánovaly."
 
"Když jsem navštívil arménskou vesnici Chourig, zjistil jsem, že všichni byli ve svých domech upáleni a spoutání tak, že ohořelá těla stála v pozoru."
 
Více aktuálních informací z Arménie na webu Arménská Genocida - Armenian Genocide
 
Poznámka redakce Eurabia
Když dnes sledujeme podlézáni EU, Německa a české vlády Turecku, tak se ptáme: Za jak dlouho nás čeká osud Arménů? Více informací k tématu arménské genocidy se dočtete v knize Lukáše Lhoťana: Arménský holocaust - Sto let od plánované genocidy arménského národa 1915-2015.

 

 

Klíčová slova: Turci  | pronásledování
2419 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Ve Francii zmařili pokus o vyvolání vlny teroru kvůli falešné policejní brutalitěŠvýcarsko čelí vzestupu barevné nenávisti: Postřílejte všechny bělošské policistyMinistr zahraničí schvaluje násilné protesty v USA!Demonstrant v USA vypovídá, že jsou placeni SorosemPolicie vás vyzývá zapojit se do pátrání po imigrantech!

ePortal.cz

V případě, že by se nepodařilo déle sehnat více peněz, činnost Eportalu bude ukončenaMusíme si zvyknout na to, že budeme často posíláni do karantén nejrůznějšího typu. Budeme-li protestovat, budou to karantény horšího typu

euPortal.cz

Angela Merkelová splnila Hitlerův sen na ovládnutí EvropyPokrokový Macron spouští program výuky arabštiny ve francouzských školách

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Uvažoval jste o tomhle někdy, pane Kalousku, Schwarzenbergu, Fialo, Vystrčile, Rakušane, Bartoši, Farský, Bartošku a páni další ze stejně jedovaté líhně? Proč se Nálezy Ústavního soudu o Colloredo–Mansfeldech staly Stalingradem protektorátních restituentů

ParlamentniListy.cz

Násilí v USA: Trump vyvolal strach? ptala se ČT. A Ondřej Hejma se rozjel, mnohé naštveProfesor Jan Jirák: 168 hodin? Ponižování. Trapné. ČT, Václavák bude příště prázdný
Články autora
Průzkum
Západ se imigrantů už nezbaví. Přejete mu to? Demonstrace za zlegalizování imigrantů ve Francii: Západní země se už stávají prakticky nevratně zaimigrovanými. Imigranti již rozhodují o jejich osudu. Přejete to Západu?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď