"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

SVĚDECTVÍ SAMOTNÝCH TURKŮ O VYVRAŽĎOVÁNÍ ARMÉNU MUSLIMY

Autor: Arménská Genocida | Publikováno: 26.4.2016 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Vehip Pasha, byl tureckým generálem armády v oblasti Kavkazu. Vehip Paša obdržel příkaz, aby poslal 2000 Arménů k výstavbě železnice Bagdád-Berlín. Nicméně když zjistil, že ve skutečnosti mají být poslání na smrt, příkaz nesplnil.
 
"Masakr Arménů nařídilo vedení mladoturků. Zvěrstva byla prováděna systematicky a promyšleně. Bylo také zjištěno, že do masakrů Arménů byli zapojeni okresní zástupci oblastí."
"Podle mého názoru byly deportace provedeny takovým způsobem, který neodpovídají lidskosti, civilizaci a státní správě. Za masakr Arménů nesou odpovědnost úřady, které vraždění detailně naplánovaly."
 
"Když jsem navštívil arménskou vesnici Chourig, zjistil jsem, že všichni byli ve svých domech upáleni a spoutání tak, že ohořelá těla stála v pozoru."
 
Více aktuálních informací z Arménie na webu Arménská Genocida - Armenian Genocide
 
Poznámka redakce Eurabia
Když dnes sledujeme podlézáni EU, Německa a české vlády Turecku, tak se ptáme: Za jak dlouho nás čeká osud Arménů? Více informací k tématu arménské genocidy se dočtete v knize Lukáše Lhoťana: Arménský holocaust - Sto let od plánované genocidy arménského národa 1915-2015.

 

 

Klíčová slova: Turci  | pronásledování
2112 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Údajně mu je 16, ale vypadá na 40! Tohle jsou ti dětští uprchlíci političky KDU-ČSL?Pozvánka na konferenci do českého parlamentu: Pronásledování křesťanů v 21. stoletíMuslimští imigranti chystali v Německu obrovský teroristický útokPaříží prošel islamizační pochod proti islámofóbiiRakouský prezident potvrdil běloruskému, že NATO je ve srabu

ePortal.cz

Pokud bude Česká televize nadále vysílat podobné propagandistické paskvily jako s Václavem Moravcem, Rychetským a Čaputovou, poženou je lidé svinským krokemUž i u nás przní duše dětem zpovykaní šílenci z politických neziskovek, které zločinní levicoví politici vpustili do našich škol. Je třeba to zastavit, dokud je čas!

euPortal.cz

800 až 900 bábätiek sa zabíja v Írsku každý mesiac po legalizácii potratuKopnout si do Gottwalda nebo do Brežněva dnes vyžaduje asi tolik odvahy jako vymezit se proti Čingischánovi a je to politicky přibližně stejně aktuální

FreeGlobe.cz

Chtějí zrušit výuku hymny na základních školáchVeganství zachrání naši planetu, tvrdí slavný závodník formule 1. Dostal pádné odpovědi od svých kolegů (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Pro koho to čučkař Koudelka z BISu vlastně pracuje? Ostatně soudím, že NATO i EU musí být námi opuštěnyUž jste viděli, jak se ztrapnila Vášáryová? Blaha rozdrtil video americké ambasády o 17. listopadu

ParlamentniListy.cz

„ČT v ohrožení! Televizní krize? Příští rok.“ Sabina Slonková veřejně. Oznámila věc o synovi BabišeChartistka Procházková k listopadu 1989: Když mému partnerovi Ludvíku Vaculíkovi zabránili promluvit k demonstrantům se slovy „s tebou se nepočítá“, tušila jsem...
Články autora
Průzkum
Erdogan Evropě pohrozil kriminalitou imigrantů. Má pravdu? Prezident Erdogan o imigraci do Evropy prohlásil: "Evropané, už nevyjdete v klidu a bezpečně na ulici!" Má pravdu?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď