"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Šéf policejních odborů: Evropské fešácké kriminály přímo motivují imigranty k páchání zločinnosti

Autor: -bj- | Publikováno: 16.4.2016 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Německý policejní expert a šéf policejních odborů Reiner Wendt konstatuje, že Německo je slabošský a bezzubý stát, a ani legislativně není připraveno čelit brutálním imigrantským zločinným gangům. Ty jsou zejména arabského a severoafrického původu a kromě organizované kriminality působí bezpečnostním složkám bolehlav svou náborovou činností mezi imigranty, které získávají pro násilnou a rozvratnou činnost.
 
Situace došla tak daleko, že arabské gangy kupují nemovitosti, které pak ochotně a výhodně prodávají nebo pronajímají státu na azylová ubytovací zařízení, která pak často sami provozují a najímají si své levné bezpečnostní služby sestávající zase z imigrantů. Se znalostí jazyka imigrantů - arabštiny mají s imigranty bezprostřednější kontakt a jsou vždy o krok napřed než státní složky.
 
Imigrantské kriminalitě se v Německu daří rovněž proto, že fešácké kriminály s plnou penzí, pohodlím, modlitebnami a spolubratry jsou pro imigranty doslova magnetem a za odměnu, a o nějakém trestu může být sotva řeč. Jediné, čeho se imigranti v Evropě bojí, jsou deportace, které jsou ovšem pro nespolupráci domovských zemí zdlouhavé a často neúspěšné.
 
Navíc se stále ještě najdou takoví lidskoprávníci a ombudsmani, kteří kritizují podmínky pro imigranty jako nevyhovující, takže imigranti tu pak mají opravdové eldorádo.
 
zdroj:
http://www.focus.de/politik/deutschland/kriminelle-grossfamilien-rekrutierungscenter-asylheim-wie-arabische-clans-gezielt-fluechtlinge-werben_id_5428252.html
http://www.welt.de/politik/deutschland/article154173933/Islamisten-und-arabische-Clans-werben-Fluechtlinge-an.html
http://www.merkur.de/politik/bericht-werbeversuche-asylbewerberheime-clans-kriminellen-banden-polizei-massnahmen-6302651.html
http://www.epochtimes.de/politik/deutschland/blauaeugige-fluechtlingspolitik-salafisten-und-islamisten-werben-fluechtlinge-an-a1320845.html
http://www.berliner-zeitung.de/berlin/mafia-clans-in-berlin-die-geldfluesse-der-kriminellen-5819180
https://pressefreiheit24.wordpress.com/2015/11/15/arabische-clans-und-das-immobiliengeschaeft-mit-fluechtlingen/

Klíčová slova: EU  | multikulturalismus  | politická korektnost
2515 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Islám live
Sledujte nás na Youtube
Články autora
Průzkum
Měla by Británie vrátit Argentině Malvíny a Rusko Ukrajině Krym? Letos uplyne 40 od britsko-argentinské války o Malvíny (Falklandy). Měla by Británe Malvíny vrátit Argentině, tak jak požaduje vrácení Krymu Ruskem Ukrajině?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Český obránce Vídně proti Turkům roku 1683