"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Čeští muslimové píši školám, aby je pozvaly šířit islám v rámci multikulturní výchovy!!

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 8.4.2016 | Rubrika: Glosy
Ilustrace

Po intenetu koluje scen emailu, který posílají muslimové z Prahy do českých škol s výzvou, aby je školy pozvaly k výuce multikulturalismu, islámu a tolerance. Zvou školy i k návštěvě mešity (podrobnosti například zde). Nejedná se o nic jiného, než o zástěrku k šíření islámských lží a propagandy. Jak jsem již před několika roky popsal v knize islám a islámismus v ČR, tak podobné aktivity dlouhodobš provozují čeští šiřitelé islámu ve spolupráci s mnoha neziskovými organizacemi a multikulturnimi centry. (Podrobnosti zde.)

Slovenským muslimům se dokonce nelíbi islamokritické knihy v knihkupectvích a (zatím jen) "doporučuji" prodejcům jejich cenzuru. Podrobnosti zde.

Možná by si každý rodič měl uvědomit, že jako v dobách komunismu, tak i teď v době multikulturního režimu je jejich dětem ve škole vymývána hlava nesmysly a jsou vybízeni k lásce k islámu. Proto je jen na rodičích, jestli se sami vzdělají a sami budou své děti vzdělávat v objektivních informacích o islámu, nebo je nechají podlehnout islámské propagandě.

Psali jsme:

Slovenští muslimové nedoporučují knihkupcům knihy píšící nepříjemnou pravdu o islámu

 

Právě zesilujíci tlak na propagandu multikulturaismu a islámu, nejen v čekých školách, mne přivedl k vydáváni literatůry o islámu, která neni cenzurována našimi islamofily a multikulturalisty. K vzdělávání o islámu nejvíce doporučuji tyto knihy:

Příručka pro komunikaci s muslimy

V knize se dočtete nejen o vzniku islámu, v co muslimové opravdu věří a jaké jsou hlavní rozdíly mezi jednotlivými muslimskými skupinami. Také zde najdete informace o tom, co je pro muslimy posvátné a čím naopak opovrhují. K získáni je zde, zde a zde.

Jak porozumět Mohamedovi a muslimům

Proč jsou někteří muslimové netolerantní, násilní a rasističtí? Proč šikanují? Co je nutí páchat výtržnosti a vraždit i kvůli maličkostem? Pokud chceme porozumět muslimům, musíme porozumět jejich prorokovi. Mohamedova psychologická biografie si klade za cíl záhadu tohoto muže odhalit. K získáni je zde, zde a zde.

Ježíš Kristus & Islám

V předkládané knize autor zkoumá, jak se k učení Ježíše Krista staví islám, a zabývá se otázkou ideologických a teologických rozporů mezi těmito dvěma světovými náboženstvími. Lhoťan se tak snaží překlenout mnohdy příliš povrchní pohled na islám formulovaný propagátory mezináboženského dialogu. Kniha poukazuje nejen na zásadní rozdíly mezi interpretací postavy Ježíše Krista v islámu a křesťanství, nýbrž také poukazuje na problémové části mezináboženského dialogu, kdy křesťané mnohdy podléhají strachu z kritiky kontroverzních části islámu. K získáni je zde, zde a zde.

Eurabia - mýtus nebo realita budoucnosti?

Kniha komentuje jednoduchou formou aktuální problematiku islamizace a masové imigrace do Evropy. K získáni je zde, zde a zde.

Sexuální mravy zakladatele islámu

Základní informace o sexuálních zvycích, morálce a pudech zakladatele islámu Mohammeda, které Vám pomohou pochopit, proč tolik muslimských přistěhovalců se dopouští sexuálního násili na evropských ženách. K získáni je zde, zde a zde.

Lukáš Lhoťan 

Je bývalý muslim a autor knih Islám a islamismus v České republice a Arménsky holocaust. Od roku 1998 do roku 2010 spolupracovník předsedy českých muslimů Muneeba Hasana Alrawiho, do roku 2012 člen Muslimské obce v Brně, absolvent poutě do Mekky, vzdělávacích kurzů o islámu saúdskoarabské World Assembly of Muslim Youth, absolvent studijního pobytu v USA The International Visitor Leadership Program (2010). V současné době vede nakladatelství se zaměřením na problematiku islámu.

18416 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Po vyhlášení Rekonkvisty Zemmourem, nezůstává pozadu ani Le PenováVyužíváte Spotify? Posíláte jim peníze? A víte, že tím podporujete války, diktatury a násilí?Česka vláda se potichu připravuje na cenzuru ve jménu boje proti desinformacímProč Západ tak touží po vyvolání dojmu o ruském útoku? Aby ospravedlnil vlastní útok na Rusko?Rozdíl mezi desinformací a realitou je pár měsíců, aneb jak nám tvrdili, že vakcinace nebude povinná

ePortal.cz

Věrně sloužil komunistům a dnes věrně slouží eurohujerům, nový ministr chce rozbíjet V4Jak Němci a Ukrajinci přinášeli civilizaci do Ruska - mučení a totální vyhlazení židů s Rusy

euPortal.cz

Český Portál i EUportal ukončují ke konci roku svou činnost a vydávání článkůRusko je dnes svobodnější než „svobodný svět“

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

ParlamentniListy.cz

Pozor na bruselského úředníka. Členské státy si musí bezpečnost řešit sami. Poslanec SPD drsně také o Ukrajině a NATOGreen Deal může rozložit celou EU. Rusko svou hloupostí sbližujeme s Čínou, varuje Václav Cílek
Články autora
Průzkum
Ve Francii vyhlášena rekonkvista. Co vy na to? Pravicový prezidentský kandidát Zemmour vyhlásil ve Francii protiimigrantskou rekonkvistu. Co vy na to?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď