"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Švýcarsko: černoši zmlátili týnejdžry

Autor: -bj- | Publikováno: 5.4.2016 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Ani Švýcarsko s imigrantskou vlnou již dávno není bezpečnou zemí. Svědčí o tom i veřejné mínění, které se stále více přiklání k zavádění bezpečnostních opatření na úkor soukromí a svobod, až politici začínají hovořit o policejním státě. Nicméně každý nový incident s imigranty vede k jasné rovnici: ‚bezpečnost za svobodu‘. Stejně tak i minulou sobotu ve švýcarském Wohlenu.
 
Tam šli před půlnocí dva mladíci a dvě slečny z baru na vlak domů. Po cestě je konfrontovali pískáním tři černoši. Na nádraží jich však už byl tucet a pak to začalo. Jeden černoch přistoupil k týnejdžrovi a podával mu ruku. Když to odmítl s tím, aby šli pryč, vrhli se na něj a v kolejišti ho zmlátili, zkopali a traťovým štěrkem mlátili do hlavy. Stejně tak dopadl i jeho 17-letý kamarád, který se mu vrhl na pomoc. Jedna z týnejdžerek volala na policii, ale černoši ujeli. Policie na další zastávce pachatele zadržela – tře eritrejské imigranty.
 
Všude v Evropě je zejména bavící se mládež imigrantům trnem v oku. Sobotní párty, zábavy, oslavy, veselí a vyzývavost jsou prakticky hozenou rukavicí imigrantským mladíkům. Mladí Evropané jsou konfrontováni pohledy, slovy, nadávkami, přepadáním a bitím a násilím. Budovatelské nadšení z multikulturní společnosti je dávno to tam, zaměnilo se spíše v zahanbení, zhrzení a vztek, a řeči o multikulturní společnosti začínají občanům znít potměšile sarkasticky.
 
zdroj:
 
http://www.aargauerzeitung.ch/aargau/freiamt/jugendliche-werden-am-bahnhof-mit-steinen-attackiert-passanten-schauen-zu-130176024
 
http://www.20min.ch/schweiz/news/story/Mit-Steinen-spitalreif-gepruegelt---keiner-hilft-25378824
 
http://www.pi-news.net/2016/04/eritreer-pruegeln-vier-schweizer-krankenhausreif/
 
http://www.20min.ch/schweiz/news/story/Schweizer-verzichten--fuer-die-Sicherheit-auf-Freiheit-21542992
 
http://nazory.euro.e15.cz/rozhovory/laurent-gobillon-v-parizi-muze-vzplanout-nova-vlna-nepokoju-1285211

3972 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Islám live
Sledujte nás na Youtube
Články autora
Průzkum
Měla by Británie vrátit Argentině Malvíny a Rusko Ukrajině Krym? Letos uplyne 40 od britsko-argentinské války o Malvíny (Falklandy). Měla by Británe Malvíny vrátit Argentině, tak jak požaduje vrácení Krymu Ruskem Ukrajině?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Český obránce Vídně proti Turkům roku 1683