"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Daily Star: Nukleárně může Putin evropské NATO vyřídit za pár minut

Autor: -bj- | Publikováno: 1.4.2016 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Na přelomu týdne britský Daily Star sundal Evropanům růžové brýle, když napsal, že Rusko má 10x větší jaderný arzenál než NATO, a Británii, jakož i Evropu je při ultimativním scénáři schopno vyřídit za pár minut. Konstatoval dále, že Moskva je na 3. světovou válku plnohodnotně připravena, a že má k dispozici takové nukleární zbraně, které jsou schopny rozhodnout jakýkoli lokální či regionální konflikt.

Dřívější balamucení o zastaralosti ruské armády tak v konečném důsledku vedlo jen k fatálnímu podceňování a s tím k poddimenzování a ztrátě obranyschopnosti evropských armád.

zdroj:
http://www.dailystar.co.uk/news/latest-news/501949/Vladimir-Putin-nuclear-weapons-NATO-Russia-Britain-Kremlin-Syria-ISIS-Cold-War-missiles

http://www.pravda.ru/news/world/europe/european/28-03-2016/1296487-putin-0/

http://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/399184-rusko-nasadilo-v-syrii-nejmodernejsi-rakety-iskander-m.html

3445 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je? Otestujte si svůj dez/informační čuch, resp. předpojatost: Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď