"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Děsivé odhalení bývalého muslima: Pátá kolona spojenců islámu mezi námi

Autor: Ali Sina | Publikováno: 12.7.2016 | Rubrika: Analýzy
Ilustrace

Pravda o islámu se hledá těžko. Apologeti islámu jako Karen Armstrongová, John Esposito a Edward Said si dali za úkol malovat jednostranný a falešně růžový obrázek islámu, jenž je pro mainstreamová média pohodlnější propagovat.

 

K tomu jsou muslimové přesvědčení, že se jednoho dne zmocní Evropy i celého Západu. V roce 1999 vyprávěl arcibiskup Giuseppe Bernardini o rozhovoru, který vedl s jedním muslimským představitelem: „Vaše demokratické zákony nám umožní vás napadnout,“ řekl onen muslim Bernardinimu. „A s pomocí našeho náboženského práva vás ovládneme.“ 

 

Vůči nemuslimům bránícím islám jsem podezřívavý. Nechce se mi věřit, že by se čestný člověk stavěl na stranu víry nenávisti a teroru, pokud by nebyl neznalý. Na Západě je mnoho politiků, kteří islám hájí. Tito lidé jsou pravděpodobně podplacení. Příkladem budiž bývalý americký kongresman Mark D. Siljander, který svou kariéru započal jako zapálený evangelický křesťan. Napsal knihu A Deadly Misunderstanding (Smrtící neporozumění), jíž chtěl „přemostit propast mezi muslimy a křesťany.“

 

 

Také jsme psali:

Tvrdil, že náboženské texty křesťanství a islámu jsou „v překvapivém souladu,“ když je člověk čte v původním znění. Vzhledem k tomu, že pan Siljander neovládá žádný z jazyků, v němž byly Bible a korán napsány, můžeme toto tvrzení prohlásit za poněkud absurdní. V lednu 2008 byl Siljander obviněn z praní špinavých peněz, spiknutí a bránění výkonu spravedlnosti. 7. července 2010 vyšla pravda najevo. Toho dne se Siljander přiznal, že je vinen ze dvou bodů obžaloby: z přijímání peněz od muslimů a finanční podpory muslimských teroristů. Islám nebrání vždy jen užiteční idioti. Někdy jsou jeho zastánci prostě a jednoduše zrádci.

 

Dalším bizarním případem je starosta New Yorku Michael Bloomberg a  jeho nadšená podpora pro výstavbu třináctipatrové, obří mešity na pozemku vzdáleném jen dva bloky od místa, kde pouhých 19 muslimů zavraždilo 3000 Američanů. Jak je jen možné být tak necitlivý k rodinám obětí a obyvatelům Spojených států? Bloomberg projekt podporoval tak vášnivě a vehementně, že dokonce začal urážet inteligenci občanů a tvrdit, že výstavba mešity by znamenala vítězství nad silami, které na Ameriku 11. září zaútočily. Vážně? Tento argument původně použil Feisal Abdul Rauf, imám stojící za tímto projektem, známým jako „Cordoba Initiative“. V rozhovoru se Soledad O’Brienovou pro CNN však Rauf popřel svá vlastní slova a řekl, že plánované umístění Islámského centra nemůže být změněno, a to kvůli „obavám o národní bezpečnost.“

 

Prohlásil, že muslimský svět by na zprávy o přemístění mešity reagoval násilně a rozlíceně. „Pokud se přestěhujeme,“ řekl Rauf, „posílíme tak radikály v jejich přesvědčení, že je nutné proti Americe verbovat, a jen tím vzroste jejich agrese a násilnost. Pokud teď nebudeme postupovat správně, může vzniknout krize ještě většího rozsahu než kauza dánských karikatur, jež měla za následek útoky na dánské ambasády v nejrůznějších částech muslimského světa.“ Varoval, že „něco takového by mohlo být vskutku velmi, velmi, velmi nebezpečné.“

 

Tato dvě tvrzení nemohou být pravdivá zároveň. Chtějí „extremisti“ mešitu na Ground Zero, nebo ne? Jak k ní mohou chovat odpor a současně se radikalizovat, pokud bude její výstavba zastavena? Je ohromující, k jakým klamům jsou muslimové a jejich zastánci schopni se uchýlit, aby prosadili svou agendu. Podle průzkumů veřejného mínění je proti výstavbě Islámského centra 71  % Američanů. Bloomberg to odmávl se slovy: „Podřídit se náladě veřejnosti by znamenalo přenechat vítězství teroristům a něco takového bychom dělat neměli.“ Bloombergův postoj odporuje vší logice, dokud si člověk nezjistí, co za ním stojí. Vládní internetové noviny Spojených arabských emirátů The National uveřejnily v říjnu roku 2008 zprávu, že pan Bloomberg vlastní zpravodajskou finanční službu, jež má významný podíl právě na Blízkém východě. Jeho společnost působí již víc než desetiletí

 

v Dubaji a v roce 2009 se měla rozrůst víc než čtyřnásobně. Rovněž založila „islámský finanční portál.“ Kolik že je toho v sázce? V roce 2009 měla Bloombergova společnost po celém světě asi 300 000 terminálů, jež jí přinášely roční zisk ve výši přibližně 5 miliard dolarů. To už je pořádná sumička. Bloombergovy zpravodajské pobočky se nacházely ve spoustě zemí Rady pro spolupráci arabských států v Zálivu a jedna měla být otevřena i v Saúdské Arábii a Kataru. Další pobočka měla vzniknout v Abú Dhabí.

 

Teprve když si zjistíme fakta, můžeme pochopit, proč Bloomberg podporoval tak nestoudný projekt. Lidé bránící islám mezi námi tvoří pátou kolonu. Zaprodávají nás a otevírají brány našich zemí nepříteli. Nemají skrupule, nejsou to patrioti a nepociťují hanbu. Je jen na nás, abychom své země ochránili. Liberální média a levicové strany spí s nepřítelem v jedné posteli.

 

Lidé se ale probouzejí. Je skoro zábava číst přední internetová média, jejichž články islám opakovaně omlouvají, zatímco ohromující množství diskusních příspěvků pod textem ukazují, že obyčejní lidé tuto frašku už dávno neberou vážně. Občané se probrali, kdežto média a zkorumpovaní politici dál hrají tu samou písničku. Vojáci islámu v minulosti podváděli své oběti a nalhávali jim, že islám a muslimové milují mír, přestože pravý opak je pravdou. Příkladem budiž pád Damašku v roce 635 n. l., kdy muslimové přelstili a podplatili tamního biskupa, aby jim v noci otevřel bránu města.

 

Když se politik nebo „učenec“ postaví na obranu islámu, káže „toleranci“ a „společenský soulad“ a ignoruje skutečnost, že islám toleranci nezná, začněte se zajímat o jeho peněžní záležitosti. Je dost pravděpodobné, že z jeho skříně na vás vypadne kostlivec.

 

Zatímco se zcestné, politicky korektní hlasy pokoušejí hájit neobhajitelné, ukazují muslimové pravou tvář islámu. Jsou vždy připraveni pronásledovat, zastrašovat a zavraždit kohokoli, kdo jim stojí v cestě nebo znevažuje jejich náboženství. K  porážce islámu potřebujeme uvědomělou veřejnost. Politiky lze vyměnit a s nimi i vládní programy. Bude-li veřejnost protestovat dostatečně hlasitě, někdo už se postará, aby byl její hlas vyslyšen. Dlužíme to našim dětem. Je naší zodpovědností zajistit, aby vyrůstaly v  bezpečném a  svobodném světě. George Orwell napsal: „Říkat pravdu v  době všeobecného klamu je revoluční čin.“ Potřebujeme revolucionáře.

 

Ukázka z knihy Jak porozumět Mohammedovi a muslimům, podrobnosti k českému vydání knihy zde.

 

 

Také jsme psali:

 

Klíčová slova: multikulturalismus  | politická korektnost  | islamizace
17337 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je? Otestujte si svůj dez/informační čuch, resp. předpojatost: Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď