"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Představitelé muslimské komunity se na půdě Poslanecké sněmovny setkali s poslanci - kde byl Okamura s Blokem proti islámu? Proč o setkání media neinformovala?

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 20.3.2016 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Čeští muslimové vydali na webu Islam.cz prohlášení:

Dne 12. ledna 2016 proběhlo setkání na půdě Poslanecké sněmovny mezí zástupci Islámské nadace v Praze a Ústředí muslimských obcí a mezi poslanci a senátory z různých politických stran, kteří zastupují zahraniční a bezpečnostní výbory, podvýbory pro migraci, komisi pro evropské záležitosti, výbor pro lidská práva a výbor pro vzdělání a kulturu.
 
Přítomní v přátelském duchu během otevřené diskuze, ale vedenou se vzájemným respektem, hledali řešení složité situace, která se dotýká nejen Evropy, ale i České republiky.
 

Ptám se, proč nás o tak závažné věci media neinformovala a i poslanci Okamury a Úsvitu s Blokem proti islámu mlčí? Nevěděli o tom? To se pak bude těžko čelit islamizaci, když tito lidé ani neví co se jim děje pod nosem!

 
V knihách Islám a islámismus v České republice a Eurabia - mýtus nebo realita budoucnosti? popisuji, že jedním z cílů islamistů je infiltrovat státni úřady a ovlivňovat politiky. Jak je vidět, opět se jim v tom začíná dařit i zde u nás!
 
Čtěte také:
 

Klíčová slova: Česká republika  | islamizace
3606 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Islám live
Sledujte nás na Youtube
Články autora
Průzkum
Kdo bude příp. vinen za rozpoutání války kolem Ukrajiny? Rusko požaduje zastavení rozšiřování NATO. Británie a USA stupňují své výhrůžky a v rámci NATO vysílá zbraně a kontingenty k ruským hranicím. Ukrajina se dovolává pomoci proti "arcinepříteli" Rusku. EU je ve vleku USA a Brtánie. Kdo bude příp. vinen za rozpoutání války kolem Ukrajiny (jak se to teď najednou překrucuje u 2. sv.války)?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Český obránce Vídně proti Turkům roku 1683