"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Díky lidem jako je (ex)agent BIS Schneider je naše společnost v nebezpečí

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 19.3.2016 | Rubrika: Glosy
Ilustrace

Jan Schneider napsal pro Českou pozici komentář o návštěvě amerického velvyslance Andrewa Schapira v brněnské mešitě, kde podpořil šéfa českých muslimů pana Alrawiho, který je velice kontroverzní osobou. 

Již dříve jsem četl v Lidových novinách a na České pozici texty pana bezpečnostního analytika a exagenta BIS Jana Schneidera a neuniklo mi tedy, že:

1- bagatelizuje islamisus a násilnou část islámského učení.
2- obhajuje české islamisty a tvrdí, že jejich radikálni názory jsou v pořádku.

V obdobném duchu se nese i jeho komentář „Velvyslanec USA v Česku podpořil muslimy. Konečně pochvala.“ Samotný text je nejen obhajobou Alrawiho kontroverzních a nenávistných projevů, podle Schneidera na nich není nic špatného, ale i snahou očernit Alrawiho kritiky a kritiky islámského extremismu.

Nevím jestli zde pan Schneider lže úmyslně nebo jen z neznalosti, ale dle mne jen člověk zaslepený láskou k islámu by mohl tvrdit něco takového, nebo člověk vědomě říkající lži.  

Jednotlivé extremistické názory pana Alrawiho, které  Schneider obhajuje, jsem popsal v článku pro Reflex zde. V kniz Eurabia - Mýtus nebo realita budoucnosti? jsem popsal, jak dostáva Alrawi peníze od islámských extremistů z Arabie. Můžete tedy sami posoudit nakolik jde o věty nezávadné a přijatelné. Naopak mne velice rozesmálo jako  Schneider obhajuje Alrawiho, ale v závěru textu volá po trestním stíháni těch, kdož jsou kritičtí k Alrawimu a islámu.

Představte si, že česká kontrarozvědka či policie má mnoho takových  Schneiderů, jak pak může efektivně bránit naši společnosti před islámským extremismem? 

Podle mne nemůže. Asi jsem jej a jeho kolegy dostal do nepříjemné situace zveřejněním mnoho nahrávek a záznamu o extremistických aktivitách v českých mešitách a islámských organizacích a přitom podle české kontrarozvědky se v těchto mešitách a organizacích nic radikálního neděje.

Naopak ovšem ta část naší policie, která není pod vlivem lidi typu Schneidera, již opakovaně na islámský extremismus v českých mešitách a muslimských obcích upozornila a snažila se vyšetřit tyto případy. Ale osobně mám z toho dojem, že jim co nejvíce házejí (ex)agenti BIS typu Schneidere klacky pod nohy. 

A také je zde možnost, že pan Schneider patří mezi ty (ex)agenty BIS, kteří se dostali do pěkných problému potom, co bylo odpadlíky od islámu zveřejněno, jak se v českých mešitách daří islámskému extremismu a jak někteří agenti BIS záměrně toto vše tolerují. Napovídala by tomu snaha pana Schneidera bagatelizovat Alrawiho výroky slovy, že "nelze ovšem zastírat, že některé výroky muslimských duchovních nepřátelské jsou či potenciálně mohou být. Jiné však mohou být do této polohy cíleně posouvány různými pseudoznalci či zamindrákovanými odpadlíky."

Z Schneiderova životopisu bych si dovolil ocitovat tuto část: „Od roku 1990 působil postupně ve službách zpravodajských, policejních i vládních, mimo jiné zastával funkci ředitele Kanceláře Rady vlády ČR pro zpravodajskou činnost.“

Tedy, až se naše společnost dostane do podobných problému, jako například ta francouzská a budou občané a politici překvapení, že zde je silné islamistické zázemí, tak mohou poděkovat (ex)agentovi BIS Schneider a jeho partě.

Zajímavé je i to, že tento pán patří mezi obhájce ruských aktivit na Ukrajině:

Analytik Jan Schneider, disident a chartista: Na Ukrajině vládnou extremisté, naši šílenci ani nepípnou. Hýkají o jednotě jak za totality. USA mají své plány

Poslechněte si nezkrácené Alrawiho projevy a posuďte sami kdo zde lže

 
 
 
 

Jak Alrawi lže o financování mešity v Brně

 

Klíčová slova: Česká republika  | islamizace  | terorismus
3093 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Heslo Evropského parlamentu: "Národní suverenita je kořenem nejhroznějšího zla naší doby."Poslanec SPD a zkušený ex-diplomat Kobza analyzuje krizi kolem útoků na saúdskoarabskou rafineriíDnešní Londýn - dav v černém zahalených muslimek oslavuje multikulturalismusNěmecka vláda utratila zhruba 125 milionu korun, aby zaměstnala dva syrské uprchlíky ... Muslimové ve Skotsku usiluji zákeřný způsobem o zrušeni zákazu ženské obřízky

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupuje

euPortal.cz

Přátelé, pomozte, prosím, a přispějte na dobrou věc...Tehdy se Havel dozvěděl, že se stane prezidentem… George Soros hovoří o svých setkáních s Václavem Havlem a Karlem Schwarzenbergem…

FreeGlobe.cz

Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)Špiclovali Židi Trumpa a nasadili na něj odposlechy?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Krutá nemoc Karel Gotta. Pražská kavárna a ubožáci na FB si mohou opět do mistra kopnoutJako republika jsme Koněva prohráli

ParlamentniListy.cz

Zrušte poplatky pro ČT, udeřil prezident Zeman. A vyslal varování EU„Dělá se mi špatně.” Úder bojovníkovi s Ruskem: Jde o Vondru, už i o něj... Překvapivý vývoj
Články autora
Průzkum
Má mít Okamura konkurenci? Souhlasíte s názorem sociologa Petra Hampla, že by Okamurovi prospěla konkurence na politické scéně?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď