"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Dohoda o imigrantech: Turecký test míry evropské vypatlanosti a debility

Autor: -bj- | Publikováno: 16.3.2016 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Komentáře napříč evropskými médii se shodují: Potenciální dohoda o imigrantech je nekompetentní, nefunkční a nesmyslná, vůči imigrantům i cynická a pro Evropu ponižující a trapná. Pochvaluje si ji snad jen frau Merkel, a pár jí podobných. Dohoda je totiž Mekelové dítětem, ba duševním obrazem, a zřejmě i kariérním vrcholem a pomníkem zároveň.
 
Dohoda předpokládá vracení ilegálů z Řecka do Turecka, a následně za každého vráceného ilegála Turecko pošle do Evropy jednoho jím prověřeného imigranta. To opět předpokládá jejich nucené rozdělování po Evropě, což valná část zemí odmítá.
 
Dělá to z EU blbce i v tom smyslu, že si už neumí zajistit vlastní bezpečnost a musí se za těžký bakšiš doprošovat Turecka, že neumí prověřit sama ve spolupráci s řeckými orgány oprávněnost azylových nároků imigrantů, a za peníze to bude delegovat na Turecko, které má obdobné pojetí lidských práv jako Čína (a dává tak evropským hodnotám na frak), a v neposlední řadě roztáčí kolotoč pašeráctví imigrantů do Řecka, aby mohli odsud být deportováni do Turecka a následně v Turecku zaregistrováni a posláni do Evropy. A když je náhodou Evropa nebude stíhat brát, může jim Turecko rozdat občanky (i dočasné), a protože součástí dohody je bezvízový přístup Turků do EU, pojedou pak už imigranti do Evropy vesele sami. Navíc asi i s masami Turků, které se Německo marně snaží motivovat k vystěhování ze země.
 
No fakt deal jako prase. Čeští šmejdi by to líp nevymysleli.
 
zdroj:
 
http://www.spiegel.de/politik/ausland/fluechtlinge-warum-der-tuerkei-vorschlag-nicht-funktionieren-kann-a-1081905.html
 
http://www.n-tv.de/politik/politik_kommentare/Merkel-verschachert-europaeische-Werte-article16162771.html
 
http://www.tagesschau.de/ausland/fluechtlingspolitik-eu-tuerkei-101.html
 
http://www.blick.ch/news/ausland/fluechtlinge-harsche-kritik-im-eu-parlament-an-fluechtlings-deal-mit-tuerkei-id4780846.html

Klíčová slova: EU  | islamizace  | imigrace  | přistěhovalectví  | Turci
3015 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
U imigrantské kriminality pachatele radši zatajovat? V případě ubití francouzského řidiče MHD imigranty média striktně neuvádí, že šlo o imigranty. Váš názor?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď