"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Politik strany Zelených na sociální síti veřejně vyzývá k útokům na restauraci, která odmítla obsloužit levicové extremisty z kauzy Klinika!

Autor: Neprojdou NO pasaran | Publikováno: 10.3.2016 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

ZASTUPITELE ZE STRANY ZELENÝCH NA PRAZE 3 NEPUSTILI DO RESTAURACE! PODPORUJÍ KLINIKU..
 
Občané Žižkova dávají jasně najevo, že nesouhlasí s politikou Zelených, kteří vyzývají k protizákonnému jednání, obhajují nezákonné užívání cizího objektu lidmi, kteří si říkají Autonomní sociální centrum Klinika a už vůbec se jim nelíbí podpora ilegální imigrace. Zastupitel Ondřej Rut, který na zastupitelstvu obhajoval ilegální jednání Kliniky a s "dobrem na rtech" tvrdil, že toto protizákonné jednání je v zájmu vyšších principů legitimní, nebyl vpuštěn do první restaurace, kam se svými deseti kolegy chtěl jít na pivo a na víno po skončení jednání zastupitelstva. Zastupitel Ondřej Rut si stěžuje na svém profilu na sociální síti facebook. Jeho stranický kolega Dušan Radovanovič na sociální síti veřejně vyzývá ke snižování zákaznického hodnocení restaurace. Je to trochu podivné, když se vlastně zastupitelé Prahy 3 ze strany Zelených zákazníky ani nestali, nemyslíte? Ale ono to vlastně k praktikám levicových extremistů patří. A jak jinak nazvat jednání, které zastupitelé předvedli na včerejším jednání o budoucnosti Kliniky? Veřejně obhajovat a vybízet k protizákonnému jednání ve jménu levicového smýšlení přece levicovým extremismem je.
 
A co že vlastně zastupitelé za Zelené podporují na Klinice? Užívání budovy proti vůli vlastníka s absencí právního vztahu k budově. Obývání budovy, která není způsobilá k užívání z hlediska stavebního, a hygienického - za absence elektrických a požárních revizí. Protizákonné provozování kavárny - v rozporu se živnostenským zákonem už na základě absence právního vztahu k budově. Provoz kina bez vlastnictví či placení autorských práv. Podporu ilegální imigrace a možné ubytovávání nelegálních migrantů. To vše v zastupitelském klubu, kde působí dva diplomovaní doktoři práv.
 

Pokud se chcete vyjádřit přímo zastupiteli za levicové extremisty, tak jeho email a mobil jsou:

E-mail rut.ondrej@praha3.cz
Mobilní telefon 608 766 603
 
Fotogalerie k tématu
 

11030 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je? Otestujte si svůj dez/informační čuch, resp. předpojatost: Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď