"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Americký velvyslanec v Praze podpořil předního českého hlasatele islámského extremismu!!

Autor: Redakce | Publikováno: 10.3.2016 | Rubrika: Co píší jinde
Ilustrace

Tisková zpráva americké ambasady v Praze

Velvyslanec Andrew H. Schapiro se setkal s předsedou Islámské nadace v Brně panem Muneeb Alrawim, aby vyjádřil podporu a solidaritu Spojených států s muslimskou komunitou v Česku i na celém světě. Diskutovali spolu o důležitosti tolerance, inkluze a stavění mostů vzájemného porozumění mezi náboženskými obcemi.
 
Velvyslanec Schapiro řekl: „Dostalo se mi vřelého přivítání v brněnské mešitě, která je již více než deset let důležitou součástí muslimské komunity. Zvlášť v dnešní době je nutné dělat vše pro to, abychom čelili předsudkům a naopak podpořili ty, kteří jednají ve jménu míru a dobré vůle.“ Zdroj web americké ambasady.
 

Koho vlastně podpořil americký velvyslanec? Aneb parodie podpory šéfa českých islamistů Alrawiho ...

Velvyslanec Andrew H. Schapiro se setkal s předním českým islámským extremistou panem Muneebem Alrawim, aby vyjádřil podporu a solidaritu Spojených států s šiřiteli islámského extremismu v Česku i na celém světě. Diskutovali spolu o důležitosti tolerance, inkluze a stavění mostů vzájemného porozumění mezi náboženskými obcemi.
 

Co hlásá český islámský extremista Alrawi?

Šéf brněnské mešity: „Bojujte proti nevěřícím jako jeden muž“

Více k Alrawiho výrokům se můžte dočíst například v knize Eurabia - mýtus nebo realita budoucnosti? od Lukáše Lhoťana zde. Nebo v knize Ježíš Kristus a islám zde.

Alrawi vyzývá k výchově dětí k nenávisti nevěřícím a bití dětí, pokud se nechtějí modlit k Alláhoví

„Křesťané dodržující celibát jsou hanebníci, nesmí se jim přát k vánocům, pokud jsou pro ně vánoce okamžikem, kdy se narodil Ježíš jako člověk a Bůh. Muslimové nesmí vánoce vůbec oslavovat, nesmí kupovat stromky a dávat dárky“, to je další ukázka z názoru Muneeba Hassana Alrawiho hlásaného mezi českými muslimy.

Záznam z pátečního kázáni v brněnské mešitě. O džihádu a jeho podobách káže Muneeb Hasan Alrawi, předseda Islámské nadace v Brně a Ústředí muslimských obcí v ČR. Dozvíte se například, že džihád je vše učiněné pro šíření islámu, zákonu Alláha a pokud džihád muslimové nepovedou Alláh je potrestá ...

K případu Alrawiho by se dalo dodat ještě mnoho, ale toho by bylo na desítky stran textů a jak je vidět, tak americkému velvyslanci nevadí podpořit předního českého islámského extremistu a dělat z něj vzor umírněného muslima.

Alrawi a americký velvyslanec v Praze - zdroj fotografie web americké ambasády v Praze.

Alrawi a americký velvyslanec v Praze - zdroj fotografie web americké ambasády v Praze.

Klíčová slova: Česká republika  | USA  | islamismus
4056 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Průšvih: Baltazar je na vánočním přání bílejVideo: Důchodce na žalobu imigranta odsouzen + další multikulti "lahůdky"Muslimové ve Španělsku poškodili nápis na památníku oběti islámského teroristického tokuUSA už schválily sankce i proti Evropě..!Indie: Nový zákon vylučuje udělování azylu muslimům

ePortal.cz

Čtenáři a přátelé Eportalu, podpořte nás prosím, nebo ukončíme činnostMuslimské šátky a svoboda je nosit

euPortal.cz

Sluníčkáři tvrdí, že u nás islámský terorismus nehrozí. Proč ale v Praze na Václavském náměstí a náměstí Republiky bylo v souvislosti s adventem instalováno 65 bezpečnostních betonových bloků...Podle poslední zprávy OECD patří arabsko-muslimští imigranti z Blízkého východu a Afriky všude na světě k nejvíce nezaměstnaným

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Dosud největší facka EU! Sledoval jsem celý přenos. ČT hystericky proti JohnsonoviMám pro premiéra Babiše dvě zprávy

ParlamentniListy.cz

Říci, že to má něco společného s islámem? Ve Francii je to o krk. Profesor z Paříže podává hrozivé svědectvíSebevražda! Kalousek se pustil do křížku se Zahradilem. Jde o sudetské Němce
Články autora
Průzkum
Má být na hranicích proti imigrantům použita síla? Premiér Orbán prohlásil, že pokud Turecko pustí na Evropu imigranty, Maďarsko bude bránit své hranice s použitím síly. Souhlasíte?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď