"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Americký velvyslanec v Praze podpořil předního českého hlasatele islámského extremismu!!

Autor: Redakce | Publikováno: 10.3.2016 | Rubrika: Co píší jinde
Ilustrace

Tisková zpráva americké ambasady v Praze

Velvyslanec Andrew H. Schapiro se setkal s předsedou Islámské nadace v Brně panem Muneeb Alrawim, aby vyjádřil podporu a solidaritu Spojených států s muslimskou komunitou v Česku i na celém světě. Diskutovali spolu o důležitosti tolerance, inkluze a stavění mostů vzájemného porozumění mezi náboženskými obcemi.
 
Velvyslanec Schapiro řekl: „Dostalo se mi vřelého přivítání v brněnské mešitě, která je již více než deset let důležitou součástí muslimské komunity. Zvlášť v dnešní době je nutné dělat vše pro to, abychom čelili předsudkům a naopak podpořili ty, kteří jednají ve jménu míru a dobré vůle.“ Zdroj web americké ambasady.
 

Koho vlastně podpořil americký velvyslanec? Aneb parodie podpory šéfa českých islamistů Alrawiho ...

Velvyslanec Andrew H. Schapiro se setkal s předním českým islámským extremistou panem Muneebem Alrawim, aby vyjádřil podporu a solidaritu Spojených států s šiřiteli islámského extremismu v Česku i na celém světě. Diskutovali spolu o důležitosti tolerance, inkluze a stavění mostů vzájemného porozumění mezi náboženskými obcemi.
 

Co hlásá český islámský extremista Alrawi?

Šéf brněnské mešity: „Bojujte proti nevěřícím jako jeden muž“

Více k Alrawiho výrokům se můžte dočíst například v knize Eurabia - mýtus nebo realita budoucnosti? od Lukáše Lhoťana zde. Nebo v knize Ježíš Kristus a islám zde.

Alrawi vyzývá k výchově dětí k nenávisti nevěřícím a bití dětí, pokud se nechtějí modlit k Alláhoví

„Křesťané dodržující celibát jsou hanebníci, nesmí se jim přát k vánocům, pokud jsou pro ně vánoce okamžikem, kdy se narodil Ježíš jako člověk a Bůh. Muslimové nesmí vánoce vůbec oslavovat, nesmí kupovat stromky a dávat dárky“, to je další ukázka z názoru Muneeba Hassana Alrawiho hlásaného mezi českými muslimy.

Záznam z pátečního kázáni v brněnské mešitě. O džihádu a jeho podobách káže Muneeb Hasan Alrawi, předseda Islámské nadace v Brně a Ústředí muslimských obcí v ČR. Dozvíte se například, že džihád je vše učiněné pro šíření islámu, zákonu Alláha a pokud džihád muslimové nepovedou Alláh je potrestá ...

K případu Alrawiho by se dalo dodat ještě mnoho, ale toho by bylo na desítky stran textů a jak je vidět, tak americkému velvyslanci nevadí podpořit předního českého islámského extremistu a dělat z něj vzor umírněného muslima.

Alrawi a americký velvyslanec v Praze - zdroj fotografie web americké ambasády v Praze.

Alrawi a americký velvyslanec v Praze - zdroj fotografie web americké ambasády v Praze.

Klíčová slova: Česká republika  | USA  | islamismus
3757 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Orbán elegantně setřel notorického opilce a šéfa EU: Lucembursko? A co ten národ dokázal? Na co může být hrdý?Socialisté s vedením EU otevřeli italské přístavy a již mají úspěšné výsledky: Nový africký uprchlík zneužil desetiletou holčičkuPoliticky nekorektní vtipy o islámu, migraci a EU aneb Již brzy zakázané a trestné?Heslo Evropského parlamentu: "Národní suverenita je kořenem nejhroznějšího zla naší doby."Poslanec SPD a zkušený ex-diplomat Kobza analyzuje krizi kolem útoků na saúdskoarabskou rafinerií

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupuje

euPortal.cz

Pomozte, prosím, bránit Vaše blízké, Vaše domovy a naši vlastŘada výzkumů shodně ukazuje, že v evropských zemích s každou další generací klesá IQ, a to i když je zohledněna imigrace. Evropská civilizace: Jako přežrané myši?

FreeGlobe.cz

Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)Špiclovali Židi Trumpa a nasadili na něj odposlechy?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Krutá nemoc Karel Gotta. Pražská kavárna a ubožáci na FB si mohou opět do mistra kopnoutJako republika jsme Koněva prohráli

ParlamentniListy.cz

Murínův nářez: Zeman věděl, čím Srby potěší. Kosované sami chápou, že jsou umělým státem kvůli základně USABomba: Babiš navrhuje zrušit poplatek pro ČT. V tomto případě…
Články autora
Průzkum
Má mít Okamura konkurenci? Souhlasíte s názorem sociologa Petra Hampla, že by Okamurovi prospěla konkurence na politické scéně?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď