"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Americký velvyslanec v Praze podpořil předního českého hlasatele islámského extremismu!!

Autor: Redakce | Publikováno: 10.3.2016 | Rubrika: Co píší jinde
Ilustrace

Tisková zpráva americké ambasady v Praze

Velvyslanec Andrew H. Schapiro se setkal s předsedou Islámské nadace v Brně panem Muneeb Alrawim, aby vyjádřil podporu a solidaritu Spojených států s muslimskou komunitou v Česku i na celém světě. Diskutovali spolu o důležitosti tolerance, inkluze a stavění mostů vzájemného porozumění mezi náboženskými obcemi.
 
Velvyslanec Schapiro řekl: „Dostalo se mi vřelého přivítání v brněnské mešitě, která je již více než deset let důležitou součástí muslimské komunity. Zvlášť v dnešní době je nutné dělat vše pro to, abychom čelili předsudkům a naopak podpořili ty, kteří jednají ve jménu míru a dobré vůle.“ Zdroj web americké ambasady.
 

Koho vlastně podpořil americký velvyslanec? Aneb parodie podpory šéfa českých islamistů Alrawiho ...

Velvyslanec Andrew H. Schapiro se setkal s předním českým islámským extremistou panem Muneebem Alrawim, aby vyjádřil podporu a solidaritu Spojených států s šiřiteli islámského extremismu v Česku i na celém světě. Diskutovali spolu o důležitosti tolerance, inkluze a stavění mostů vzájemného porozumění mezi náboženskými obcemi.
 

Co hlásá český islámský extremista Alrawi?

Šéf brněnské mešity: „Bojujte proti nevěřícím jako jeden muž“

Více k Alrawiho výrokům se můžte dočíst například v knize Eurabia - mýtus nebo realita budoucnosti? od Lukáše Lhoťana zde. Nebo v knize Ježíš Kristus a islám zde.

Alrawi vyzývá k výchově dětí k nenávisti nevěřícím a bití dětí, pokud se nechtějí modlit k Alláhoví

„Křesťané dodržující celibát jsou hanebníci, nesmí se jim přát k vánocům, pokud jsou pro ně vánoce okamžikem, kdy se narodil Ježíš jako člověk a Bůh. Muslimové nesmí vánoce vůbec oslavovat, nesmí kupovat stromky a dávat dárky“, to je další ukázka z názoru Muneeba Hassana Alrawiho hlásaného mezi českými muslimy.

Záznam z pátečního kázáni v brněnské mešitě. O džihádu a jeho podobách káže Muneeb Hasan Alrawi, předseda Islámské nadace v Brně a Ústředí muslimských obcí v ČR. Dozvíte se například, že džihád je vše učiněné pro šíření islámu, zákonu Alláha a pokud džihád muslimové nepovedou Alláh je potrestá ...

K případu Alrawiho by se dalo dodat ještě mnoho, ale toho by bylo na desítky stran textů a jak je vidět, tak americkému velvyslanci nevadí podpořit předního českého islámského extremistu a dělat z něj vzor umírněného muslima.

Alrawi a americký velvyslanec v Praze - zdroj fotografie web americké ambasády v Praze.

Alrawi a americký velvyslanec v Praze - zdroj fotografie web americké ambasády v Praze.

Klíčová slova: Česká republika  | USA  | islamismus
5809 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Islám live
Sledujte nás na Youtube
Články autora
Průzkum
Měla by Británie vrátit Argentině Malvíny a Rusko Ukrajině Krym? Letos uplyne 40 od britsko-argentinské války o Malvíny (Falklandy). Měla by Británe Malvíny vrátit Argentině, tak jak požaduje vrácení Krymu Ruskem Ukrajině?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Český obránce Vídně proti Turkům roku 1683