"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Americký generál v Evropě mluví o imigrantech jako o zbrani masového účinku

Autor: -bj- | Publikováno: 8.3.2016 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Žádné kulturní obohacení, žádný růžový multikulturalizmus, žádné uprchlíci vítejte tralalala: nejvyšší americký generál pro Evropu, Philip Breedlove, ve slyšení před americkými zákonodárci minulé úterý hovořil o imigrantech jako o zbrani (!!) hromadného účinku, za kterou stojí nepřátelé Evropy (ISIS, extrémní levice a sluníčkáři ?),  a zejména prý Rusko svými operacemi v Sýrii. Přitom právě díky zásahům Ruska a nastolenému příměří v Sýrii proud Syřanů již znatelně opadl, a hlavní vlnu imigrantů teď tvoří vedle Afričanů Afghánci a Iráčané, tedy imigranti ze zemí, kde operují USA.
 
Nicméně Breedlove vidí (musí?) jako existenciální hrozbu pro USA Rusko, ačkoli se političtí pozorovatelé a vojenští experti shodují, že v posledních desetiletích jsou USA, jako známý mezinárodně-politický nešika, největší hrozbou samy sobě. Je ale také pravdou, že ruské zpravodajství si v současnosti prakticky dennodenně EU a USA pro jejich neodhad situace a neschopnost ohledně Sýrie, imigrace a dalších kousků až škodolibě dobírá a baví se na jejich účet – chudáci Evropané, s jejich vládami.
 
Generál Breedlove neponechal americké zákonodárce dále na pochybách, že mezi imigranty do Evropy infiltrují „zcela jasně a na denní bázi“ mnozí diverzanti jako teroristi, džihádisté a zločinci, a že tento masový příliv imigrantů může vyústit v násilí (!!). Zdá se, že evropští politici ztratili úplně kontakt s realitou nebo skuli komplot tisíciletí, který daleko předčící Hitlerovy záměry na porobení Evropy.
 
zdroj:
 
http://www.smh.com.au/world/migrant-crisis/russia-syria-using-refugees-to-overwhelm-europe-say-us-general-20160301-gn7xfk.html
 
http://www.dw.com/en/nato-commander-russia-uses-syrian-refugees-as-weapon-against-west/a-19086285
 
http://www.welt.de/politik/deutschland/article152892637/USA-warnen-vor-als-Fluechtlinge-getarnten-Terroristen.html
 
http://www.securitymagazin.cz/zpravy/americky-general-ma-jasno-za-uprchlickou-krizi-muze-rusko-1404049391.html
 
http://www.bbc.com/news/world-europe-35706238
 
http://www.israelnationalnews.com/News/News.aspx/208752#.VtfnPK1wXiw
 
https://www.rt.com/news/334363-breedlove-spotless-mind-sunshine/
 
http://zahranicni.eurozpravy.cz/amerika/147273-mezi-migranty-jsou-teroriste-a-zlocinci-varoval-breedlove-to-pry-vyhovuje-rusku/
 
http://www.cnbc.com/2016/03/02/
 
http://www.theguardian.com/world/2016/mar/01/refugees-isis-nato-commander-terrorists
 

Klíčová slova: EU  | imigrace  | přistěhovalectví  | terorismus  | Sýrie
2653 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
U imigrantské kriminality pachatele radši zatajovat? V případě ubití francouzského řidiče MHD imigranty média striktně neuvádí, že šlo o imigranty. Váš názor?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď