"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Churchillovo varování „udržte Anglii bílou“ a jeho výsledky

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 4.3.2016 | Rubrika: Glosy
Ilustrace

Byl britský premier Churchill rasistou? Ne, nebyl. Chtěl bránit pouze anglickou kulturu, dnes by ovšem za rasistu označen byl. Měl totiž slogan „Udržete Anglii bílou“. Churchill je dávno po smrti a sami Angličani jeho varování nenaplnili. Anglie již bílá není a není už v mnoha místech ani Anglií.
 
Demokracie, lidská práva, svoboda člověka to jsou hodnoty, které jsou nerozlučně spojeny s existencí bílého muže. Byť i v jiných kulturách a civilizacích se občas objevili snílci, kteří o těchto hodnotách snili, tak pouze bílý muž učinil z těchto hodnot ne ideál, ale realitu běžného života. Realitu s chybami, omyly a nedokonalostí, ale přece jen realitu. 
 
Naopak s úpadkem civilizace bílého muže upadají i hodnoty lidských práv, svobody a demokracie. Není se čemu divit, že tento úpadek je přímým následkem masového přistěhovalectví neevropských kultur a levicové politiky mnohá bílých mužů a žen, kteří nenávidí svou vlastní „bílou“ kulturu.
 
Hovořím-li o „bíle“ nemám namysli etnicitu, ale samotné pojetí naší civilizace, které z naši etnicity vychází, ale bylo kultivováno žido-křesťanskou tradicí. Každý neběloch, který přijal kulturu bílého muže a jeho civilizaci, tak ten mohl nejen těžit z úspěchu bílého muže, ale stát se i součásti této bíle kultury a civilizace.
 
Jenže to je v přísném rozporu s politikou multikulturalismu a ideálu marxismu. V knize Eurabia – mýtus nebo realita budoucnosti? popisuji jak levice záměrně usiluje o zničení civilizace bílého muže, jako překážky na celosvětovém vítězství marxismu a zrušení osobní svobody ve prospěch davového fanatismu, davové bídy a davového intelektu – tedy přesně těch marxistických hodnot, které dokáže vytvořit pouze tupý, nevzdělaný a po výjimečnosti netoužící dav. A aby v Evropě takový dav vznikl, musí marxisté zničit evropské národy a kultury a zaplavit ji cizími kulturami a národy. Tedy přesně to co se zde děje ne od roku 2015, ale již víc jak  30 roků ...

 

4632 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Islám live
Sledujte nás na Youtube
Články autora
Průzkum
Má EU diktátorské tendence? Po politkorektní snaze Evropské komise o vytěsnění Vánoc, ji papež upozornil na fašistické, komunistické a vůbec diktátorské tendence. Má EU diktátorské tendence?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Český obránce Vídně proti Turkům roku 1683