"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Jak ve škole vedou děti k tomu, aby se jim líbil islám – aneb domácí úkol, proč jsem konvertoval/a k islámu?

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 27.2.2016 | Rubrika: Glosy
Ilustrace

Jste připraveni na to, až vaše dítě přijde domů a bude vysvětlovat proč konvertovalo k islámu, protože k tomu je vedou ve státní škole? Ano, i tohle je výsledek multikulturalismu dnešní Evropy.
 
Podobný incident se již stal ve Velké Britanii, kde učitelé školy na ostrově Guernsey zadali dětem úkol, aby napsali fiktivní dopis svým rodičům proč konvertovali k islámu, co s ejim na islámu líbi. O celé kauze referuji Novinky zde.
 
Pro toho kdo sleduje vývoj islamizace Evropy a stále otevřenější islamofilií evropských multikulturalistů a uřadů, tak pro takového člověka se nejedná o nic nového. Například v České republice chodí školáci běžně do mešit, kde dostávají propagační islámskou literatůru a to vše v rámci vyuky multikulturalismu. I u nás již došlo k tomu, že nadšená učitelka ze základni školy v Trutnově učili děti nejen co je pěkného na islámu, ale i jak se podle islámu modlit. Samozřejmně, jakmile se to dostalo na veřejnost, tak vedení školy vše popřelo, ale fotografie zveřejněné, a poté stažné, samotnou školou ukazuji české žáky jak se modli podle islámu. Více na webu Krkonošského deníku zde.
 
V knize Eurabia – mýtus nebo realita budoucnosti? upozorňuji na to, že dnešní evropští levičáci a socialisté jsou šíření islámu v Evropě velice naklonění a že vlastně cílem multikulturalistů, levicových i pravicových, je zničit evropské národni kultury, a právě k tomu jim dopomáhá masové přistěhovalectví a islamizace ….
 
Jedna z fotografii vyuky islámu na škole v Trutnově

Klíčová slova: multikulturalismus  | Česká republika  | islamizace  | Velká Británie
6662 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je? Otestujte si svůj dez/informační čuch, resp. předpojatost: Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď