"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Saský premiér přivezl Sobotkovi pokyny od německé kancléřky k boji proti odpůrcům islámu a imigrace?

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 25.2.2016 | Rubrika: Glosy
Ilustrace

Před několika dny navštívil Českou republiku saský premier a předseda Spolkové rady. Na setkání s novináři hovořil o nutnosti koordinovat boj proti odpůrcum islamizace a imigrace na internetu!
 

Němci žádají Čechy o spolupráci na boji proti kritikům islámu a imigrace

Mnohem závážnější je ovšem německá zpráva o setkání Tillicha s šéfem ČSSD Sobotkou. Ve zprávě (zde) se hovoří, že Tillich při své návštěvě poprosil české partnery o pomoc s dohledem nad sociálními sítěmi, myslí přitom především extremisty, kteří se spojují s Pegidou.
 
Zdá se, že pomalu potichoučku se nám zde naplňují informace zveřejněné v uniklých emailech šéfa ČSSD Sobotky na White media. Šéf ČSSD a premier české vlády Sobotka zrazuje naše občany a pomáha potají budovat cenzuru na internetu, sledování osob nesouhlasících s multikulturalismem a imigrací. Co nás čeká příště? Pracovní nápravné tábory pro ty co nesouhlasí s masovým přistěhovalectvím a islámem? ČSSD má ve své historií s tímto celkem dobrou zkušenost, vychází totiž z marxismu a ten má nasvědomí stovky milionu vyvražděných v Číně, Rusku a dalších zemích ….

Naplňují se vize na zničení Evropy z dílny neomarxistů a Coudenhove-Kalergiho školy?

Osobně mne ovšem celá situace nepřekvapuje, protože již v knize Eurábia - mýtus nebo realita budoucnosti, popisuji, jak evropská levice a marxisté, ve spolupráci s evropskými konzervativci Coudenhove-Kalergi školy, usílují o co největší přístěhovalectví z muslimských zemí a Afriky, aby zničili evropské  národy a kultury. Podrobnosti ke knize zde.
 
 

5974 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je? Otestujte si svůj dez/informační čuch, resp. předpojatost: Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď