"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Rasistická propaganda v České televizi: Být bělochem je velká vada! Co budou vysílat naším dětem příště? Že je normální mít sex s devitiletou dívkou, protože tak to hlásá islám?

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 8.2.2016 | Rubrika: Glosy
Ilustrace

Byla to moc hezká dívka, žila sama a hledala si nějakou práci. Měla, ale jednu velkou vadu, totiž bílou pleť jako mléko". Uniklé emaily premiéra české vlády za ČSSD obsahovaly rady od poradce, jak působit na děti ohledně multikulturní výchovy, aby se české děti učily, že být bělochem je vada.

Multikulturalismus je nacismem 21. století

Nacismus 20. století hlásal nadřazenost Němců nad ostatními národy. Nacismus 21. století hlásá nadřazenost jiných ras nad bělochy a Česká televize s českou Sociálni demokracii to nadšeně podporují!

Evropská levice nenávidí původní Evropany

V knize Eurabia - mýtus nebo realita budoucnosti? popisuji nenávist evropské levice a oligarchie vůči původnímu obyvatelstvu, které tím, že je bílé je těžko zotročitelné. Běloši jsou prostě pro tyto tyrany příliž inteligentní a mají jednolitou kulturu národů. A co tedy vymysleli milí levičáci a oligarchové?? Vymysleli, že je třeba rozbít evropské národy, evropské kultury a hlavně podpořit míšení ras tak, aby běloši zanikli a vznikla nová euro-negroidní rasa, která by se snadno ovládala ...

Pro zotročené Evropany je mnohem vhodnější islám než křesťanství

Samozřejmně, že tomuto sociálnímu inženýrství nevadí pouze běloši, ale i křesťanství, které učí lidi touze po svobodě ducha. A tak si myslím, že i postupná likvidace křesťanství a jeho původni apoštolské podoby je součásti plánu na vytvoření poslušných a povolných otroků, kteří si svůj otrocký stav nebudou ani uvědomovat. A pro takové povolné otroky je mnohem vhodnější islám než křesťanství, protože islám otroctví uznáva jako legitimní společenský stav a zakazuje otrokům se bouřit.

 

Video České televize s pohádkou pro české děti, že mít bílou pokožku je velká vada:

Klíčová slova: multikulturalismus  | Česká republika  | islamizace
6606 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Islám live
Sledujte nás na Youtube
Články autora
Průzkum
Ve Francii vyhlášena rekonkvista. Co vy na to? Pravicový prezidentský kandidát Zemmour vyhlásil ve Francii protiimigrantskou rekonkvistu. Co vy na to?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Český obránce Vídně proti Turkům roku 1683