"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

PEGIDA zavelela z Česka k „boji proti islamizaci Evropy“!

Autor: -bj- | Publikováno: 2.2.2016 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Lucemburský deník L’Essentiel.lu informuje o setkání zástupců evropských PEGID (hnutí Patriotistických Evropanů proti islamizaci) předminulou sobotu v Roztokách u Prahy na pozvání české strany Úsvit a organizace Blok proti islámu.

Deník dává – jako sotvakterému českému politikovi - prostor slovům šéfa Bloku, doc. Martina Konvičky, že „stupidní a sebevražedná politika evropských elit vedla k tomu, co Brusel asi nikdy nechtěl: skutečnému přátelství a kooperaci mezi evropskými národy“. Ta má vyústit již příští víkend, v sobotu 6. února manifestacemi PEGID proti islamizaci ve 14 zemích Evropy, a to vedle Německa i v Čechách, Rakousku, Slovensku, Polsku, Švýcarsku, Belgii a dalších.

zdroj:

http://www.lessentiel.lu/fr/news/story/Pegida-veut-manifester-dans-14-pays-le-6-fevrier-11221394
http://www.blokprotiislamu.cz/
http://www.topky.sk/cl/1000851/1523573/V-Cesku-sa-stretli-predstavitelia-protiislamskych-hnuti-zo-14-europskych-krajin--Chystaju-sa-protesty-
http://www.sz-online.de/sachsen/festerling-spricht-in-warschau-3305470.html

http://www.wprost.pl/ar/530868/Niemiecka-organizacja-planuje-antyimigranckie-marsze-w-kilku-europejskich-miastach-w-tym-min-we-Wroclawiu/

3519 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je? Otestujte si svůj dez/informační čuch, resp. předpojatost: Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď