"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Vzpoura zapadlých vlastenců z pod Sněžníku: Sobotko, (nejen) muslimské imigranty tady nechceme. Bouří se celý lid

Autor: Vlastenecké Noviny.cz | Publikováno: 26.1.2016 | Rubrika: Co píší jinde
Ilustrace

Většina rozumných občanů z malého městečka v podhůří Králického Sněžníku, nechce na svém území ubytovnu pro imigranty. V Králíkách vzniká nová podoba Občanského fóra. Velice pestrá sešlost místních občanů se spojila v bouřlivou řeku odporu, proti úmyslu vládních úředníků, otevřít v prostorách bývalého výchovného ústavu, zařízení pro uprchlíky.
 
„Zabiják“ cestovního ruchu
 
Občané města Králíky, dlouho trpěli šikanou chovanců místního polepšovacího ústavu, který zřizovalo ministerstvo školství. Po zrušení tohoto „prosperujícího podniku“, přišlo sice několik lidí o práci, ale většina obyvatel pocítila určitou úlevu na duši.
 
Osobně považuji úvahy o provozování uprchlického zařízení v oblasti, kde se obec i Pardubický kraj snaží vytvářet podmínky pro rozvoj cestovního ruchu, za zcela hloupé. Vládní úřednici na jedné straně říkají občanům, nemáte se čeho bát, budou tam jenom matky s dětmi. A druhou větou dodávají, posílíme místní policii a zřídíme kamerový systém. Trochu mi to připadá jako účelová propaganda z minulého století.
 
Vedení radnice v Králíkách není schopné hájit zájmy vlastních občanů. Rozdělování veřejných zakázek a uspokojování potřeb politických úředníků jim jde dobře, ale na ostatní záležitosti již nemají časovou kapacitu. Díky tomuto přístupu komunálních politiků, musí nastoupit aktivisté z řad místních občanů.
 
Od vedení radnice, se místo věcného dialogu dočkali osobních útoků a napadání. To je smutný, ale velmi reálný obrázek o dění v našich obcích.
 
Proti jsou dokonce i socani
 
Skupina místních statečných, pod vedením podnikatele Michala Součka, vyrazila za občasného sněžení na dlouhou cestu do hlavního města. Kde je na půdě parlamentu přivítal Ing. Soušek, který jim výrazně pomohl s orientací, ve složitých politických uličkách naší rozbouřené politické scény.
 
Výsledky jednání se zástupci parlamentních stran, pak následně představili na společné tiskové konferenci, která ovšem zůstala zcela bez povšimnutí médií veřejné služby.
 
Níže přináším část tiskové zprávy místní buňky ČSSD:
 
„…Místní organizace ČSSD Králíky zásadně nesouhlasí s dočasným pobytem migrantů na území města Králíky. Stát nemůže řešit problémy mezinárodního rozměru na úkor obyčejných lidí. Stát má dostatek vlastních ubytovacích kapacit, mimo obydlená území, která jsou vhodná k řešení otázky spojené s přechodným ubytováním migrantů.
 
Vyzýváme odpovědné ministry vlády České republiky, aby respektovali projev vůle občanů města Králíky a nezřizovali v Králíkách ubytovnu pro migranty…“ (Zdroj: ČSSD Králíky, Jana Kašparová)
 
Vláda musí respektovat projev vůle místních občanů! Totalitu a uprchlíky tady nechceme.
 
Zdroj Vlasteneckenoviny.cz/Eportal.cz

Klíčová slova: multikulturalismus  | imigrace  | přistěhovalectví
3235 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je? Otestujte si svůj dez/informační čuch, resp. předpojatost: Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď